| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Konesera 3
26
m
Warszawa
Muzeum Sztuki Fantastycznej
42
m
Warszawa
Konesera 2
51
m
Warszawa
Ząbkowska 38a
52
m
Warszawa
Konesera 4
67
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
Jeśli Państwowa Fabryka Wódek i Pańtwowy Monopol Spirytusowy to jest to samo, to wytwórnia tego ostatniego znajdowała się na ul. Ząbkowskiej 27/31
2013-01-27 21:48:33 (13 lat temu)
† ML
 
+1 głosów:1
Pod tym adresem dzisiaj funkcjonuje... Warszawska Wytwórnia Wódek "Koneser", Przedsiębiorstwo Państwowe. To się nazywa podtrzymanie tradycji narodowej! :-)
2013-01-28 21:54:04 (13 lat temu)
do † ML: Mamy ten obiekt obfocony, jednak to BYŁA wytwórnia. Niektóre budynki wyburzone, wiele zostało, ale i wynajęte, są plany adaptacji. Nie wiem kiedy powstały i na ile są realne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2013-01-28 21:57:00 (13 lat temu)
† ML
 
do Danuta B.: To smutne. :-) Informację uzyskałem ze strony BIP-u, ale fakt - nie mogłem wejśc na ich stronę. No i po tradycji.
2013-01-28 23:01:39 (13 lat temu)
do † ML: Wejdź do obiektu (właśnie dodałam zdjecie), widać co nieco na mapu w trybie sat.
2013-01-28 23:15:37 (13 lat temu)
† ML
 
do Danuta B.: Według informacji o obiekcie jest szansa, że te zabudowania ocaleją. Ale widzę na mapie wiele sfotografowanych budynków w tej okolicy. Przypuszczam, że to Twoja zasługa. Czy nie sfociłaś przypadkiem fragmentów ulicy Łomżyńskiej?
2013-01-29 00:31:12 (13 lat temu)
Stenek
 
Tu by się popracowało! Nawet by się można było zmusić do sączenia wódy z tych filtrów sączących ;-)))))
2013-02-07 11:22:41 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Zdjęcia z tej wytwórni łatwo przypisać, wyszukując obiekt "koneser". Ale ja też z przyjemnością to zrobię. Szykuję współczesne zdjęcia.
2013-02-07 12:39:05 (13 lat temu)
† ML
 
do Stenek: To są, jak sądzę, kolumny rektyfikacyjne. Spirtu sie nie filtruje, spirt się destyluje, a potem konsumuje w postaci różnych nalewek, lub jako pyszną, polską gorzałkę. Ta paniusia na którymś z poprzednich zdjęć rozlewała spirt (jako "automatyczna rozlewarka") piętro wyżej nad tymi kolumnami.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: lit.
2013-02-07 14:09:35 (13 lat temu)
Stenek
 
do † ML: ......... to ja bym tym bardziej tam chciał pracować ;-)
2013-02-07 14:34:37 (13 lat temu)
niewypal Jan Kowalski
 
0 głosów:1
do † ML: Dane mi bylo bywac w PGRowskich gorzeniach... Ojcze Nasz...
2013-02-08 00:36:10 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Stenek: Dokąd wątroba wytrzyma ;)
2013-02-07 14:56:10 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Stenek: Byliśmy z Festungiem w czynnej gorzelni, wszystko pracowało. Instalacja jest szczelna, każde połączenie spawane rurek owinięte jest dodatkowo paskiem blachy z plombą. Za wiele się tam nie utoczy:). Zdjęcia w kwarantannie czasowej.
2013-02-07 15:10:11 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet