| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (16)
Obiekty w okolicy
Bracka 11
22
m
Warszawa
Pawilon "Chemia"
41
m
Warszawa
Bracka 11/13
44
m
Warszawa
Bracka 9 - Nowogrodzka 2
55
m
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 3a
57
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dom handlowy "Vitkac"

Zbudowano: 2011
Dom handlowy wg projektu pracowni Kuryłowicz & Associates Więcej w Wiki
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Festung
 
+1 głosów:1
Całe wieki peerelu był tu sklep chemiczny, zwany bodaj wzorcowym, jedyne może nawet w skali całego kraju źródło odczynników dla amatorów - chemików, czytelników książek Stefana Sękowskiego.
2011-12-18 21:34:58 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Głośne, i niestety uzasadnione, były kontrowersje związane z odcięciem dostępu do słońca mieszkańcom bloku po prawej stronie.
2011-12-18 22:00:11 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Na prawo od słupa ogłoszeniowego w chodniku widoczne wywietrzniki kolejowego tunelu średnicowego.
2011-12-18 22:48:51 (14 lat temu)
do WW: Tak, ta wzorcownia był w parterowym budynku à la PRL. Niestety, nie mamy zdjęcia, jest tylko fragment placu, na którym zbudowano "Wolf Bracka"
2011-12-18 22:25:01 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do † Festung: Ten parterowy budynek był na liście dóbr kultury współczesnej
2011-12-18 22:41:13 (14 lat temu)
do Jarosław Dubowski: A w głębi ul. Mysia. Czy ktoś pamięta adres Mysia 2?
2011-12-18 23:02:55 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do † Festung: Do dziś ten adres powoduje, że ciarki przechodzą, mimo że cenzury nie ma od ... No właśnie, Iiu lat?
2011-12-19 00:58:35 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do † Festung: Teraz to chypa któraś z komórek Polskich Sieci Elektroenergetycznych.
2011-12-19 16:42:06 (14 lat temu)
esski
 
+2 głosów:3
do Danuta B.: Urząd zlikwidowano w kwietniu 1990, po wyborach w czerwcu 1989 zdarzało sie czasem ujrzeć ich interwencję. Chyba li tylko po to, aby mieć wytłumaczenie dla wydatków z budżetu wynoszącego ponad 5 miliardów ówczesnych złotych.
2011-12-19 01:41:40 (14 lat temu)
Ładna elewacja - wygląda jak kamień ale to może być kompozyt.
2014-05-07 18:32:03 (12 lat temu)
mamik
 
Współczuję mieszkańcom bloku obok bo ten granit mają non stop za oknem
2014-05-07 19:31:58 (12 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Tak określenie kompozytu tu bardzo trafne, ja bym poszedł dalej - wygląda jak nóż tokarski z płytką kompozytową (miałem zaszczyt pracować jako tokarz kilka dni :) ).
2014-05-07 18:36:24 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Z Wikipedii: "Do wykończenia budynku użyto granitu, stali nierdzewnej, betonu architektonicznego, drewna egzotycznego oraz kwarcu."
2014-05-07 18:42:13 (12 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do Hellrid: A ja z zawodu jestem między innymi tokarzem :)
2014-05-07 18:39:13 (12 lat temu)
do mamik: No to pewnie mają trochę ciemno w mieszkaniach.
2014-05-07 20:56:26 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Dom handlowy "Vitkac" na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet