| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Głębce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głębce

Kolej
Budowle
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345następna
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Podmieniłem.
2016-03-12 19:22:52 (10 lat temu)
czesil
 
Jedzie damfula.
2014-07-21 09:36:47 (11 lat temu)
Stenek
 
W Istebnej prawili: - Na jadzie maszina po szinach do Ciasina
2014-07-21 22:36:58 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
To tez nie jest wiadukt lewiński.
2014-10-11 09:27:40 (11 lat temu)
vstrone
 
Wisła Głębce. Przypisano.
2014-10-11 10:04:02 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Nie wiem który to wiadukt, ale nie w Lewinie.
2014-10-11 09:26:30 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
To jest siedmioprzęsłowy wiadukt kolejowy w Wiśle Głębcach. Przypisano.
2014-10-11 09:58:19 (11 lat temu)
stoik
 
do vstrone: jako żywo : )
2014-10-13 03:37:14 (11 lat temu)
czesil
 
Ktoś potrafi zlokalizować?
2015-03-09 22:00:02 (11 lat temu)
palo
 
Czesio, to może być wszędzie, nie będzie lekko.
2015-03-09 22:02:38 (11 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Spróbuję. Gdzieś kiedyś o tym czytałam. To może być jakaś nazwa miejscowa.
2015-03-09 22:04:32 (11 lat temu)
czesil
 
do palo: Wiym, ale warto spróbować! Możne Bożka cosi wysznupie :-P
2015-03-09 22:09:22 (11 lat temu)
czesil
 
Już zostało przypisane! Kogo to robota?
2015-03-10 19:22:28 (11 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Już mamy parę:
2015-03-10 19:31:28 (11 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Super :-)
Dziękujemy!
2015-03-10 19:54:58 (11 lat temu)
pawel
 
+1 głosów:1
Jasny gwint. Mijaliśmy się na szlaku w sobotę 16 maja.
2015-05-21 09:50:26 (11 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do pawel: Bo trzeba koszulki fotopolskie nosić !! Już u Zosi zamawiać i się odziewać na szlaku.
2015-05-21 09:58:58 (11 lat temu)
pawel
 
do Wiesław Smyk: Trzeba o tym pomyśleć :))
2015-05-21 10:00:51 (11 lat temu)
Wieslaw Wojak
 
+1 głosów:1
do pawel: Taka koszulke chetnie zaloze jak bede na szlaku wspomnien
2015-05-21 10:04:12 (11 lat temu)
czesil
 
Wisła w Wiśle musi być nawet latem lodowata.
2015-07-02 22:03:58 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Tutaj mamy jakiś potok, który nie wiem jak się nazywa - może odnoga potoku Głębiczek? Kuracjuszka chyba wygląda na zadowoloną :-)
2015-07-02 22:20:30 (10 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vstrone: Ty, Rudolf, długo tu eszcze móm stoć, bo uż rynki nie czujym :-)
2015-07-02 22:33:18 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Zofka hónym - zaroz bydzie dorta z masnóm filóm!
2015-07-02 22:43:36 (10 lat temu)
czesil
 
Zauważyłem, że w Wiśle mamy dwa razy tą samą dzielnicę - Głębce.
2015-11-23 21:53:35 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: To ujęcie jest rewelacyjne. Na pierwszym planie mamy 3 wille międzywojenne, od lewej: "Anita", "Znicz" i "Klonowa" w pełnej krasie. Teraz to jest ruina. Ta ulica to Klonowa.
2015-11-23 21:57:23 (10 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Miło mi czytać :-)
2015-11-23 22:04:57 (10 lat temu)
vstrone
 
do czesil: To moja tradycyjna trasa :-)
2015-11-23 22:06:22 (10 lat temu)
Jako male dziecko bylem w Glebcach na koloniach w willi WNUKI .Czy ktos to kojazy?
2015-11-23 22:24:17 (10 lat temu)
augiasz
 
Najstarszym murowanym schroniskiem w Beskidzie Śląskim jest obiekt na Szyndzielni powstały w roku 1897.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr
2016-02-07 18:25:12 (10 lat temu)
do augiasz: Schronisko na Stożku jest najstarszym, polskim schroniskiem.
2016-05-30 10:58:26 (10 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Obecnie tak, jednak pierwsze polskie schronisko było na Ropiczce.
2016-05-30 11:33:43 (10 lat temu)
czesil
 
Piękny widok!
2016-03-07 07:53:33 (10 lat temu)
44 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet