| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Wolności
Więcej (286)
Obiekty w okolicy
Wolności 170
49
m
Jelenia Góra
Wolności 178a
70
m
Jelenia Góra
Wolności 178c
85
m
Jelenia Góra
Wolności 174
87
m
Jelenia Góra
Wolności 172
113
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Tereso, na takie focenie trzeba miś statyw, kawał czarnej tkaniny i drugą osobę, która tego negra trzyma za Tobą. Eliminuje to odbicia od szyby. Łatwo napisać, gorzej zorganizować, wiem, sama nigdy z tego nie skorzystałam:).
2011-09-14 21:12:26 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
To wygląda na 1/3 giętarki do szyn - do kompletu jest jeszcze druga podobna dźwignia + śruba ściągająca.
2011-09-15 09:00:47 (14 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
Miał być skan to jest skan. Podmiana, zmiana datowania i zmodyfikowany opis na podstawie źródła.
2019-12-08 00:13:00 (6 lat temu)
Ciekawe jaki handel oferował ten drewniany kiosk?
2019-12-08 09:23:17 (6 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
Co oznacza nazwa katalogu " Wystawa dot. historii komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze (dawna)" - chodzi, że wystawa była za Niemca? Czy może autorowi chodziło o "Wystawa historii komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze", po prostu?
2019-12-08 10:16:46 (6 lat temu)
slawekh
 
Datowanie raczej za wczesne. Większy remont był w roku 1954. Pracownik ten sam. drugie
2019-12-08 13:31:32 (6 lat temu)
do Danuta B.: Polar nie starczy do eliminacji odblasków od szyby?
2011-09-14 23:03:23 (14 lat temu)
TW40
 
do Danuta B.: Na razie chyba musi tak zostać. Może ktoś zrobi lepsze... Jest (nikła, już rozmawiałam o tym...) szansa, że można zdjęcia zeskanować ale to wymaga rozkręcenia tablic i zgody na wyniesienie fotografii...
2011-09-14 23:54:19 (14 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Trzeba spróbować.
2011-09-14 23:07:43 (14 lat temu)
mietok
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Filtr polaryzacyjny kołowy ,wyeliminuje odblaski i odbicia w szybie. Jest to jego zaletą .
2011-09-15 09:03:29 (14 lat temu)
do Danuta B.: Ja najpierw bym musiał kupić ;)
2011-09-14 23:17:19 (14 lat temu)
TW40
 
do mietok: Tyle razy mnie wyręczyłeś z sukcesem - może i na to przyjdzie pora ;-) .....
2011-09-15 10:11:38 (14 lat temu)
chrzan233
 
+5 głosów:5
do chrzan233 : Przy okazji podzielę się informacją. Dzisiaj skontaktowała się ze mną Pani z Cieplic, której rodzice byli od czasów powojennych pracownikami jeleniogórskiej MPK. Przeszukała domowe archiwum z zamiarem podzielenia się zdjęciamii. Z racji, że nie przebywam obecnie w kraju, z pomocą przyszedł niezawodny Antypuszka, który jutro spotka się z Panią Sabiną osobiście. Co z tego wyniknie- wszystko w rekach Antypuszki i Pani Sabiny. Jeśli właścicielka zezwoli, wszystkie fotografie trafią na Fotopolskę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-12-08 00:27:28 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Piekna przygoda....gratulacjie i podziekowania ☺
2019-12-08 00:30:08 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : To może być jeszcze Niemiecki pracownik zajezdni, po polskim przejęciu na prawie pięć lat pozostawiono wszystkich fachowców technicznych, ostatni zwolniony został w ...1949 roku!
2019-12-08 09:26:01 (6 lat temu)
do vetinari: Sam jestem ciekaw i trzymam kciuki, a materiału jest podobno sporo...
2019-12-08 00:31:56 (6 lat temu)
do Hellrid: Chyba chodziło o to, że w biurowcu MZK była też część wystawy traktująca o bardziej współczesnych czasach. Ale nie ja zakładałem obiekt, tylko przypuszczam. Przy okazji wystawa była w budynku biurowca i raczej tam powinna być przypisana.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-12-08 16:53:37 (6 lat temu)
TW40
 
do Hellrid: Wystawa bez nazwy własnej, obecnie (jak ktoś napisał w komentarzu) zlikwidowana.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2019-12-08 17:29:43 (6 lat temu)
do slawekh: Datowania nie wymyśliłem, taki podpis miało zdjęcie na wystawie, może błędny, nie wiem. Zresztą sam wiesz, bo masz ten sam zestaw zdjęć.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-12-08 16:47:25 (6 lat temu)
do TW40: Wystawy już nie ma, moje źródła mówią, że zdjęć już nie ma w mieście.
2019-12-08 19:34:38 (6 lat temu)
slawekh
 
do chrzan233 : Były jeszcze modele. Część przedwojenna, kilka z lat 80-tych i 90-tych. Pewnie też sobie poszły. Myślałem, że wywózki skończyła się na Schaffgotschach.
2019-12-08 20:24:55 (6 lat temu)
do slawekh: Modele się ostały, zdjęcia podobno pojechały do archiwum w stolicy.
2019-12-08 23:26:23 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Wolności 176 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet