| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ruska 22
Obiekty w okolicy
Ruska 23
11
m
Wrocław
Kamienica "Pod Szczęśliwą Gwiazdą"...
17
m
Wrocław
Ruska 24
21
m
Wrocław
Ruska 51 - Dom Niepolda
26
m
Wrocław
Ruska 19
31
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Na ścianie wzorek robiony wałkiem. Ileż się na takie dekoracje napatrzyłam w dzieciństwie ;-)
2021-01-13 12:05:21 (5 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Nasze mieszkanie miało 3,30 wysokości. Malarz siedział okrakiem na wysokiej drabinie i "chodził" na niej po mieszkaniu. I ani kropla farby nie spadła mu na podłogę :) A moja mama siedziała i wybierała wzór na wałku :)
2021-01-13 12:07:28 (5 lat temu)
do ZPKSoft: Na działce na strychu w altance dziadek trzymał takie wałki - pewnie jeszcze tam są :)
2021-01-13 17:56:58 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Trzeba było mieć wprawę w nanoszeniu wzorka aby dobrze wypadły ślady łączenia poszczególnych jego pasów. Tu widać , że z prawej coś nie wyszło najlepiej. Ściany były malowane farbą kredową, w kuchni mieliśmy olejną lamperię. Po 1965 nowe mieszkanie było już luksusowe z kafelkami w kuchni i łazience.
2021-01-13 12:12:22 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nasz największy pokój miał 38 m/kw :) A było ich trzy :) Kiedy nas wysiedlili, to całe mieszkanie na Chabrów miało 59 m/kw :) I nikt nie miał nic do powiedzenia. ZETO zasiedlało kamienicę i wszyscy musieli iść precz.
2021-01-13 12:15:43 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: One były robione z twardej gumy, która pewnie już sparciała.
2021-01-13 17:58:54 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Pamiętam z dzieciństwa jak jeden kolega taty takie walky sam sobie robil i oczywiście wypoźyczal. Ile ja się z takymy walkami namalowalem. linijky robilem......U nas w domu się co rok malowalo, ogrzewali sme węglem, to byla takka potrzeba....do dziś pamietam ten cudowny zapach bialej farby. Dziśaj juź tak niepachnie. P.S. jedna moja ciocia pracowala w fabrice porculanu, to nawed u nas się malowalo kaolinem. Tak bialego koloru nik niemial w okolicy....
2021-01-13 18:12:57 (5 lat temu)
do ZPKSoft: Jak oglądałem te wałki - które miały już pewnie trochę lat to guma trzymała się całkiem dobrze ale to było z 25 lat temu.
2021-01-13 18:21:34 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Ciekawe jak wyglądają obecnie te podwórza. Przy zamykanych bramach nie ma jak się o tym przekonać.
2021-01-13 13:51:44 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kamienica nr 20-21 "Pod Szczęśliwą Gwiazdą" przy ul. Ruskiej w towarzystwie kamienic nr 19 (po prawej) oraz nr 22 (po lewej). Widok w kierunku północnym...
Kamienica przy Ruskiej 22.
1988
-
1988
1988
-
2005
1988
-
2017
2010
-
2020
2020
-
2020
Ruska 22 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet