| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Lofty Platinum

Lofty Platinum - taras

OBIEKTY - Lofty Platinum
Obiekty w okolicy
Inowrocławska 17
41
m
Wrocław
Krasnal „Implantek”
53
m
Wrocław
Krasnal „Duomedek”
62
m
Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 14
79
m
Wrocław
Westendstrasse 8
84
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Lofty Platinum

Inwestor: Archicom (32 inwestycji)
Dawniej: Destylarnia braci Wolff, Spółdzielnia Pracy "Tricot"
W XIX wieku mieścił się tu browar. Po wojnie obiekt znalazł się w rękach spółdzielni żydowskiej Tricot podlegającej "Żydowskiej Centrali Gospodarczej "Solidarność" Pełną działalność Tricot rozpoczął w 1947 po i stał się jedną z najbardziej dynamicznych spółdzielni przemysłu dziewiarskiego na Dolnym Śląsku. Swoją działalność zaczynała od jednej sali i kilku osób. Z czasem zajęła duży budynek przy Inowrocławskiej i zatrudniała kilkuset pracowników. Po za produkcją na terenie spółdzielni prowadzono kursy dla półanalfabetów i oczywiście kursy o charakterze politycznym. Tricot posiadał na swoim terenie dużą świetlicę dla załogi oraz objął patronat nad gminą Czeszów polegający na organizacji imprez kulturalno-oświatowych dla robotników z
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Powinno być w "przedmiotach".
2018-05-22 08:50:00 (8 lat temu)
Kaszub
 
do ZPKSoft: Jak dodać zdjęcie do przedmiotów ?
2018-05-22 10:06:53 (8 lat temu)
Licho
 
do Kaszub: W edycji zdjęcia jest guzik „konwersja na zdjęie przedmiotu”.
2018-05-22 10:47:26 (8 lat temu)
Kaszub
 
do Licho: U mnie nie ma
2018-05-22 10:52:04 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Kaszub: Nie ma bo zdjęcie jest już w "przedmiotach"
2018-05-22 11:12:21 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Kaszub: W czasie dodawania zdjęcia wybierasz "zdjęcie przedmiotu". Opcja przenoszenia ze "zwykłych" do "przedmiotowych" kiedyś była zastrzeżona dla adminów, jak jest teraz - nie wiem.
2018-05-22 12:26:05 (8 lat temu)
Pierwszy raz widzę taką. Chodziło pewno o to, by na nią nie najeżdżać, ale dlaczego?
2013-01-21 13:50:46 (13 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Ktoś odwrócił i tak zostawił.To jest rewers pokrywy.
2013-01-21 14:03:45 (13 lat temu)
jurekpogodno
 
+1 głosów:1
Spowalniacz :)
Jeszcze fotoradar do kompletu :)
2013-01-21 14:32:38 (13 lat temu)
Bardzo wytrzymałe muszą być te pokrywy bo mają solidne wzmocnienie od spodu.
2013-01-21 14:37:07 (13 lat temu)
W końcu lat 80-tych na rynku w Katowicach nastąpiło rozszczelnienie gazociągu i następnie seria wybuchów w studzienkach kanalizacyjnych. Świadkowie twierdzą że niektóre pokrywy wylatywały kilka metrów nad powierzchnię chodnika i lądowały na swym miejscu w losowej pozycji - niektóre odwrócone a niektóre w poprzedniej pozycji...
2013-01-21 19:19:29 (13 lat temu)
Złomiarze tłuką to na kawałki i sprzedają.
2013-01-21 19:45:38 (13 lat temu)
Fajne te Lofty. Ciekawe gdzie parkują swoje auta.
2013-01-25 20:31:31 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Choćby tutaj: a ci z budynku po lewej też mają garaż podziemny. Problem będą mieli ci którzy nie wykupią miejsca w garażu a mają samochód. O godzinie 14:30 przez kilkanaście minut szukałem w okolicy miejsca do zaparkowania - znalazłem na Młodych Techników.
2013-01-25 20:50:09 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Problem parkowania będzie wyznaczał wartość mieszkania. Mój syn wynajmował stancję na Inowrocławskiej lecz przeniósł się na Zielonogórską właśnie z tego powodu. Cieszmy się darmowym parkowaniem bo nadchodzi Europa gdzie takich luksusów nie ma nawet poza miastem.
2013-01-25 22:01:55 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: No więc właśnie - ja szukałem 1,5 roku temu mieszkania do wynajęcia i na Szczepinie miałem ogromne problemy z zaparkowaniem samochodu. W "trójkącie" jest pod tym względem znacznie lepiej ale mieszkania przy ulicy Traugutta bym nie kupił - nie z oknem wychodzącym na ulicę bo hałas jest ogromny - latem nie porozmawiasz z drugą osobą w mieszkaniu przy otwartym oknie bez podnoszenia głosu. Wolałbym już mieć okno z widokiem na cmentarz niż szeroką arterię z ruchem na poziomie 1000-1500 i więcej aut na godzinę w jedną stronę...
2013-01-25 22:11:42 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Zapraszam na Popowice Park. Wciąż łatwo zaparkować i blisko do Masta i Monglii.
2013-01-25 22:29:11 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Piękna robota, to się nazywa remont.
2012-07-04 11:53:28 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Gdyby nie ten budowlany bałagan na dole, pomyślałabym, że to wizualizacja. Dawna destylarnia braci Wolff - czyli lofty. Warto by się wprosić na focenie.
2012-07-23 22:35:34 (13 lat temu)
U koleżanki, której mama czy ciocia pracowała w tymże Trikocie widziałam swego czasu mnóstwo ściągaczy, takich rulonów z dzianiny, jakie stosuje się np. jako mankiety u kurtek. W kryzysie to sprawna krawcowa z tego niejedno wykombinowała, nie z takiego badziewia się szyło, że wspomnę suknie z tetry (pieluchy).
2013-01-25 16:18:21 (13 lat temu)
Pamiętam podwórko pełne szpuli plastikowych po niciach i to tajemnicze przejście podziemne z boiska SP103....
2013-01-25 16:27:51 (13 lat temu)
Bardzo elegancko wyszedł ten budynek, na tle śniegu chyba najlepsze zdjęcia. Mam nadzieję, ze elewacja nie zostanie upstrzona szyldami na murze i w w oknach.
2013-01-25 16:28:40 (13 lat temu)
Julo
 
do Danuta B.: Grafficiarze nie odpuszczą...
2013-01-25 16:57:28 (13 lat temu)
do Julo: Teren jest monitorowany przy budynku więc jest szansa na to, że żadnemu głupkowi nie przyjdzie pobazgrać ten budynek.
2013-01-25 19:09:12 (13 lat temu)
mamik
 
To trójkątne coś z wiszącym łańcuchem mamy na zbliżeniu?
2013-01-25 20:04:15 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
Klub Lokatora, jak w Alternatywy 4 ; )
2013-01-23 20:33:22 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Niestety garaże tak łatwo nie "znikają" - - tyle, że teraz z tego miejsca nie widać budynku dawnego Tricotu bo zasłania go blok mieszkalny.
2013-03-13 22:36:52 (13 lat temu)
Możliwe...przez trzy lata dzień w dzień je mijałem idąc do przedszkola
2013-03-13 22:42:04 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
W oddali w centrum kadru zabudowania przy Inowrocławskiej 21 i budynek dawnej spółdzielni Tricot. W prawo w głębi zachowana zabudowa narożnika ulicy Legnicki...
W tle dawny TRICOT.
1923
-
2005
1923
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2012
2006
-
2012
Lofty Platinum na archiwalnych mapach i planach
Przedmioty związane z Lofty Platinum
1973
-
1974
1973
-
1974
Lofty Platinum - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet