| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Inowrocławska
1
3
2
3
4
5
7
9
17
21
21a
21d
23
25
27
29
39
48
50
52
54
61
63
65

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Inowrocławska

Dawniej: Friedrich Karl Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
ZPKSoft
 
Powinno być w "przedmiotach".
2018-05-22 08:50:00 (8 lat temu)
Kaszub
 
do ZPKSoft: Jak dodać zdjęcie do przedmiotów ?
2018-05-22 10:06:53 (8 lat temu)
Licho
 
do Kaszub: W edycji zdjęcia jest guzik „konwersja na zdjęie przedmiotu”.
2018-05-22 10:47:26 (8 lat temu)
Kaszub
 
do Licho: U mnie nie ma
2018-05-22 10:52:04 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Kaszub: Nie ma bo zdjęcie jest już w "przedmiotach"
2018-05-22 11:12:21 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Kaszub: W czasie dodawania zdjęcia wybierasz "zdjęcie przedmiotu". Opcja przenoszenia ze "zwykłych" do "przedmiotowych" kiedyś była zastrzeżona dla adminów, jak jest teraz - nie wiem.
2018-05-22 12:26:05 (8 lat temu)
Wcześniej w tym miejscu gdzie stoi budynek był sad w którym zapaliłem pierwszego w życiu papierosa ....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2016-05-21 11:20:31 (10 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Końcówka szkoły podstawowej?
2016-05-21 13:24:24 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: 1973-1974
2019-11-04 20:44:07 (6 lat temu)
ines1g
 
w Szkole Podstawowej nr 101 na stołówce również nabierało się zupę z wiadra. Lata 70-te to były czasy wyżu demograficznego i chociaż mieszkałam na Szczepinie to dla mnie w tym przedszkolu nie było miejsca

2019-07-24 20:49:07 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Brałem czynny i spontaniczny udział w organizacji - tworzeniu tego skweru. To był 1973/1974 - czyn społeczny
2016-03-12 12:56:08 (10 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: To teraz zrób dobry uczynek i podmień fotkę na większą. Pozdrawiam :-)
2016-03-12 13:07:07 (10 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski ;)
2019-01-08 11:13:20 (7 lat temu)
TW40
 
do Dana : !
2019-01-08 20:01:20 (7 lat temu)
labeo7
 
Fabrykę pod adresem Friedrich Karl Strasse 5 wskazuje AB z 1927 r., jednak czy rzeczywiście na zdjęciach jest ta ulica?
2018-11-10 19:31:43 (7 lat temu)
do labeo7: Musieli się przenieść bo Inowrocławska 5 to gdzieś tutaj i nie widać w tym miejscu podobnych zabudowań.
2018-11-10 21:00:28 (7 lat temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
Zakład znajdziecie tutaj po lewej stronie:

Hellerstrasse 33/
2018-11-10 22:55:14 (7 lat temu)
labeo7
 
do Krzyś_: Dzięki. Rzeczywiście w AB był też taki wpis, ale zrozumiałem, że jest to adres prywatny właściciela, a chyba jest dokładnie odwrotnie.
2018-11-10 23:53:56 (7 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Wózek dla Tereski☺
2020-02-23 21:36:31 (6 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do vetinari: Solidny i wygodny model ;-)
2020-02-23 23:32:26 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
To gospodarstwo musiało zostać zbudowane po wojnie, na tym zdjęciu nie widać takiego budynku
2020-04-12 20:22:41 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Całkiem możliwe Piotr. Wtedy było opuszczone pod rozbiórkę. To pierwsze moje "wrocławskie gruzy" w których się bawiłem.
2020-05-14 07:13:00 (6 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Za czeski dzial fotopolski...Srdečně děkujeme a přejeme teplé, milé, kouzelné a pohodové svátky. Šťasté a veselé....
p.s. kapcie są super ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2020-12-23 09:36:24 (5 lat temu)
JureK
 
+1 głosów:1
Samych świątecznych serdeczności dla Ciebie i wszystkich fotopolan
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2020-12-23 10:05:35 (5 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Dużo zdrowia dla wszystkich, na Święta i na cały rok!
2020-12-23 10:10:39 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Tomku, dzięki za życzenia, kapcie już historyczne ;-)
2020-12-23 10:24:47 (5 lat temu)
do ZPKSoft: No zo chyba juź dopiąć do zabytków co ???
2020-12-23 10:30:46 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Wszystkim życzę Wesołych Świąt, a Bonczek mógłby coś zagrać, jak już tak stoi. ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Spacja
2020-12-23 10:36:51 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do fantom:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana
2020-12-23 10:45:12 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do vetinari: To jakiś mój czeski kolega ;)
2020-12-23 10:47:53 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do fantom: ☺☺☺ przepraszam, zmnienilem link na coś świątecznego....
2020-12-23 10:52:11 (5 lat temu)
fantom
 
do vetinari: Ten zdecydowanie lepszy.
2020-12-23 10:53:33 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Widok z drogi dojazdowej na zaplecze szkoły ludowej (?)
2021-10-12 17:15:05 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
20 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Zdjęcie choć mało wyraźne jest dośc interesujące z konkretnego powodu. Otóż w głębi po lewej stronie drzewa widać jedyny ostały wtedy przy nabrzeżu Odry budy...
Z przedwojennej zabudowy Szczepina zostało niewiele: koszary widoczne w lewym górnym rogu zdjęcia, szkoła przy ul Młodych Techników (dach z czerwonej dachówk...
1920
-
1970
1920
-
1971
1971
-
1988
1971
-
2023
2005
-
2023
Ulica Inowrocławska na archiwalnych mapach i planach
Ulica Inowrocławska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet