| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Dom
66
m
Wrocław
Budynek nr 1
68
m
Wrocław
Budynek nr 25
86
m
Wrocław
Budynek nr 26
93
m
Wrocław
Portiernia
107
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Siloy
 
+2 głosów:2
Było ciemno do momentu jak wyszliśmy z pomieszczenia i przypadkiem nie znaleźliśmy działającego włącznika światła :)
2011-03-13 01:06:53 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Siloy: No... my tu się męczymy, ciemno jak diabli a jak zrobiliśmy zdjęcia to Siloy wpadł na genialny pomysł, żeby może poszukać włącznika oświetlenia.
2011-03-13 11:22:05 (15 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
Bardzo ładnie wyszła ci ta fota :) Podejrzewam że generator bo drzwi do pomieszczenia były z metalowa siatką, a obok pomieszczenia znajdowała się masa tablic rozdzielczych (elektrycznych).
2011-03-13 01:05:57 (15 lat temu)
stoik
 
wygląda jak jakaś sala tortur...
2011-03-13 17:22:45 (15 lat temu)
YARO HD
 
+2 głosów:2
Do Neo[EZN]: Zrozumiałem :p :)
2011-03-13 17:31:16 (15 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do stoik: Nie znacie się. na tym katafalku trumna hydralowego wampira normalnie stoi ;)
2011-03-13 17:24:20 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do stoik: Tutaj będą trafiać wszyscy ci, którzy nie czytają regulaminu i dodają za małe albo za duże zdjęcia ;)
2011-03-13 17:29:27 (15 lat temu)
do YARO HD: A Ty Yaro zainwestuj w jakiś aparacik - zobaczysz, że dużo lepsze zdjęcia zaczniesz robić :) Szkoda po prostu Twojej energii skoro może być wykorzystana nieco lepiej - my możemy udzielić Ci instrukcji co i jak gdybyś potrzebował (w kwestiach obróbki zdjęć lub wyboru aparatu).
2011-03-13 17:34:14 (15 lat temu)
do YARO HD: Cyfraka sobie w końcu kup :) Bo szkoda czasu i talentu na focenie komórka ;)
2011-03-13 17:34:14 (15 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Ja z Neo normalnie zsynchronizowany tok myślenia mamy :P
2011-03-13 17:35:39 (15 lat temu)
YARO HD
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie wszystkie moje zdjęcia są komórą - większość cyfrówą, ale zgadzam się w 100%. ps. Nie wyrzucajcie mnie tak szybko... Spodobało mi się tutaj :)
2011-03-13 17:39:15 (15 lat temu)
do YARO HD: Nie wyrzucimy ale musisz robić powoli postępy :) Teraz wiosna idzie więc czas na \"progres\" u Yaro. Potrzebujemy takich osób jak Ty bo jesteś jedną z niewielu osób, które chcą coś dokumentować ale tak jak pisałem - jeśli trochę poprawisz swój warsztat to będzie w porządku i unikniesz niemiłych komentarzy, które czasem się trafią.
2011-03-13 17:59:40 (15 lat temu)
Licho
 
Budynek poszedł do przebudowy na… loftowy (mikro)apartamentowiec. Zwać się to będzie „Apartamenty Hydral”.
2018-03-15 16:31:09 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Jedno z piwnicznych pomieszczeń. Tutaj - jak Siloy mówił - stał pewnie generator.
Biurowiec - wybudowany w dwóch etapach, pierwotny budynek powstały w czasie wojny miał dwie kondygnacje w tym jedną podziemną.
2007
-
2008
2007
-
2008
2008
-
2008
2008
-
2008
2008
-
2008
2009
-
2011
2009
-
2011
2011
-
2015
2014
-
2019
2019
-
2019
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet