| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Maszt telekomunikacyjny
50
m
Wrocław
Budynek nr 18
107
m
Wrocław
Budynek nr 5
121
m
Wrocław
Specjalistyczny zakład profilaktyc...
150
m
Wrocław
Budynek nr 17
153
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Budynek główny

Zabytek: A/5279
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Phi, to nie idę na fotodeja ;)
2011-02-28 23:14:08 (15 lat temu)
zuf
 
0 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie idź! Będzie więcej dla mnie! :)
2011-02-28 23:22:46 (15 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
Oznaczyłem na mapie nieistniejące i istniejące budynki Hydralu - wszystkie punkt są wyznaczone bardzo dokładnie, na podstawie porównań w Google Earth.

Mały komentarz: Chodząc po zakładach poniemieckich warto pamiętać o swoim bezpieczeństwie, jeszcze nie znano paskudnych właściwości azbestu vel eternitu (ang. eternity - wieczność), za to doceniano jego ognioodporność i pakowano wszędzie - zazwyczaj w drzwi, ścianki działowe i inne miejsca, nawet wylewki mogą posiadać w składzie azbest. Warto nosić ze sobą chociaż maseczkę ochronną za kilka groszy i pamiętać żeby nie wzbudzać pyłów i kurzu (nie zamiatać, rozrywać elementów lub używać elektronarzędzi które generują podmuch powietrza).
2014-04-25 23:11:11 (12 lat temu)
do Hellrid: ... ale to chyba dotyczy tylko opuszczonych budynków i rzadko odwiedzanych miejsc? Bo jak się tych materiałów nie rusza to nie ma problemu.
2014-04-25 23:16:49 (12 lat temu)
Niech Jarek zerknie - on jest specjalistą od lamp.
2011-02-28 23:11:48 (15 lat temu)
Zaiste kawałek oprawy, ale trudno powiedzieć jakiej - równie dobrze brakującą częścią mogła być szkalana kula jak i reflektor kształkem przypominający te stosowane niegdyś w lampach na biurko...
2011-03-01 00:08:33 (15 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Znowu Neo poszedł w teren bez miarki :((
2011-03-12 23:43:48 (15 lat temu)
O proszę... a zastanawiałem się co to jest :)
2011-03-12 19:49:46 (15 lat temu)
... a po cieniu widzę, że byłeś tam kilka minut przed nami ;)
2011-03-12 20:01:48 (15 lat temu)
I antena jakiejs radiolinii...
2011-03-12 23:35:49 (15 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Zwiedzałem tą fabrykę w 1979 r. i produkowano wtedy wiele części do samolotów. Ciekawe co teraz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2014-02-20 22:29:41 (12 lat temu)
czarek
 
A ja od X 1982 do IV 1986 kręciłem się pomiędzy odlewnią , gmachem głównym i produkcją nadzorując co ONI robią z moimi "znakomitymi" projektami do MIG-a 29
2014-02-20 23:31:15 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Kiedy byłem tu jakieś 2 lata temu to sporo pomieszczeń w tym budynku było opuszczonych a w nielicznych działały jakieś firmy produkcyjne.
2014-02-20 22:46:08 (12 lat temu)
Licho
 
do † Andrzej Mastalerz: Teraz będzie biurowcem.
2014-10-21 17:45:17 (11 lat temu)
do czarek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-02-21 00:22:09 (12 lat temu)
Otwór po pocisku? Ptaki mają przez tyle lat schronienie:).
2014-03-16 09:49:13 (12 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
Tak, trwa remont. Wyremontowane powierzchnie są wynajmowane jako biura i magazyny.
2016-10-22 09:11:41 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Na nim znajduje się jedna z najwiekszych w Polsce kolonia pustułek. Dobrze, że któraś z nich nie upolowała fotogołębia :-)
2017-05-18 22:10:33 (9 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Licho: Ufff.... czyli gołąb miał sporo szczęścia...
2017-05-18 22:19:12 (9 lat temu)
do Columba livia: Pustułka chyba też. Spotkanie ze śmigłem nie należałoby do najprzyjemniejszych, ofiary pewnie byłyby dwie.
2017-05-18 22:23:28 (9 lat temu)
Licho
 
do Marek Kuliński: W Holandii szkolą orły do łapania dronów :-)
2017-05-18 22:28:42 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Wyremontowany budynek główny. W miejscu zieleńców zbudowano parkingi.
Główny budynek "Bierutowska Park", dawniej "PZL Hydral".
1947
-
2007
1947
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2007
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet