| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (20)
Obiekty w okolicy
Wieża Prochowa
13
m
Wrocław
Restauracja "Bułka z masłem"
25
m
Wrocław
Włodkowica 5-9
31
m
Wrocław
Włodkowica 4
41
m
Wrocław
Włodkowica 11
41
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Puro Hotel

Inwestor: Genfer Hotels (6 inwestycji)
Zbudowano: 2011
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Może i pasuje, ale tylko do obiektów po prawej stronie, bo absolutnie nie - do strony lewej i vis a vis.
2011-03-11 22:14:16 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:5
Ja myślę, że bardzo w porządku. Aktualna stylistyka ma swoje prawa, inaczej tkwilibyśmy nadal w gotyku. Ważne, żeby budynek trzymał linię i skalę zabudowy oraz miał odpowiedni standard wykończenia - warunki, jak sądzę, spełnione.
2011-03-12 00:40:15 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:5
do WW: Mnie bardzo podoba się ten budynek. Ciekawe okna którym urok dodaje niebieski kolor. Trochę nie podoba się tylko ta belka na parterze ale może ona zostanie zagospodarowana jakimś szyldem.
2011-03-12 01:14:27 (15 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Otwarcie 1 kwietnia, jest jeszcze trochę czasu na dopracowanie szczegółów. W nocy ładnie wygląda, jest kolorowa iluminacja. Jakby ktoś przechodził z aparatem w nocy przypadkiem to polecam.
2011-03-12 14:44:57 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+4 głosów:8
Hotel wygląda jak zaplecze kontenerowe budowy stadionu. Jego powstanie kończy zasyfienie jednej z najbardziej urokliwych ulic Wrocławia. Następny będzie plac przy Drobnera i Ostrów Tumski.
2011-06-18 11:14:52 (15 lat temu)
ŁAPA
 
+2 głosów:5
do Kavikvs: Jak dla mnie hotel ma genialną architekturę. Super!
2011-06-18 14:15:59 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:5
do ŁAPA: A co jest w tym takiego genialnego? Rajcują Cię sześciany?
2011-06-18 19:04:08 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:4
do Kavikvs: Ja też myślę, że to ciekawa propozycja. Uważasz, że w architekturze powinno się unikać kątów prostych?
2011-06-19 00:09:19 (15 lat temu)
ŁAPA
 
+3 głosów:4
do Kavikvs: W tym wypadku tak. Bardzo pasują na zasadzie kontrastu, do otaczającej zabudowy a przy tym nowy budynek nie przytłacza starych kamienic.
2011-06-19 16:07:35 (15 lat temu)
s_mile
 
Zadam może głupie pytanie, ale w jaki sposób się w nowym szablonie oddaje głos na panoramy?
2015-05-24 10:32:25 (11 lat temu)
jelonek
 
Panoramy to świetny wynalazek! a co do samego wnętrza to szklane ściany łazienki w tym toalety mnie nie przekonują (jakiś Big Brother czy co?) i ta zasłonka coby odgrodzić sypialnię od ww przybytku. Skoro hotel jest taki nowoczesny to może są jakieś systemy automatycznego optycznego izolowania wnętrza łazienki od reszty świata ;) hmm a zasłonka jest ręcznie rozsuwana czy jakoś sterowana...?
2011-06-18 10:13:19 (15 lat temu)
do jelonek: Ten pokój jest jedno - dwuosobowy więc nie ma się za bardzo przed kim odgradzać ale w razie potrzeby można właśnie użyć zasłonki - oczywiście sterowanej z panelu widocznym na ścianie.
2011-06-18 10:39:51 (15 lat temu)
Kavikvs
 
0 głosów:1
do Neo[EZN]: Czy ten panel również podciera gości? Oszczędność miejsca proporcjonalna do oszczędności formy całego kloca.
2011-06-18 11:09:25 (15 lat temu)
deriush
 
Wow!
2017-12-03 11:32:18 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Puro Hotel - widok od strony fosy
Puro Hotel
2007
-
2009
2007
-
2010
2010
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2014
2011
-
2019
2014
-
2022
2020
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet