| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kavikvs
 
I pomyśleć, że kiedyś były to jedne z najbardziej eleganckich wnętrz w mieście. Przychodziłem tam wiele razy w czasie remontu patrząc jak zrywają sztukaterię i rozbijają kolumny. Naiwnie wtedy myślałem, że to wszystko zostanie odtworzone.
2010-06-18 20:00:00 (16 lat temu)
wito,
 
Tak samo w Hauptbahnhofie bają :(
2010-06-19 00:03:36 (16 lat temu)
No proszę, ciekawe skąd ja to wziąłem .... Nie ma zdjęć lobby sprzed przebudowy?? Z Popiołu i diamentu?? Mam wrażenie, że tu, gdzie jest ta wnęka, była recepcja...
2016-03-10 19:43:10 (10 lat temu)
labeo7
 
Podmiana.
2014-10-27 20:55:44 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Dobreee ;)
2015-02-19 14:35:00 (11 lat temu)
fantom
 
do ZPKSoft: Na szczęście proboszcz w porę pozasłaniał witraże płytą.
2015-02-19 14:36:40 (11 lat temu)
Stenek
 
Opis zawiera zdanie: "Coś dla wyzwolonych amatorów mocnych wrażeń." Czy możesz wyjaśnić, o co chodzi? wygląda na to, że z opisem architektury uwidocznionej na zdjęciu nie ma nic wspólnego i jest tutaj niepotrzebny
2015-02-19 17:03:34 (11 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do Stenek: Wyjaśnię Ci Stenek.
Otóż mniemam że normalny człowiek korzystając z owej hotelowej łazienki miałby pewien rodzaj stresu. Tak przynajmniej mnie się wydaje.
2015-02-19 17:13:26 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do fantom: niczego nie wyjaśniłeś mówiąc zagadkami, wg mnie w normalnym hotelu okno od łazienki posiada zasłony czy żaluzje, zaś normalny człowiek (gość) powinien tego od hotelu wymagać i tyle, dla mnie sprawa zamknięta.
2015-02-19 17:53:36 (11 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Stenek: Tam nie ma okien, tam są ściany ze szkła. Najlepiej Stenek unikaj tego hotelu i będzie po problemie.
2015-02-19 18:03:49 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Stenek: No tak ale kto będzie przez to okno zaglądał do środka? Tylko pan Zdzisiu dekarz i Heniek myjący okna w kościele.
2015-02-19 20:02:43 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Inna sprawa, czy przez to szkło widać co jest we wnętrzu budynku. Przypuszczam że przez nie jest tylko widok na zewnątrz, w drugą stronę nic nie widać.
2015-02-19 20:43:32 (11 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Nie istnieje szkło, przez które by było widać tylko w jedną stronę.
2015-02-22 17:30:16 (11 lat temu)
vigo
 
do Licho: A lustro weneckie ?
2015-02-22 17:44:22 (11 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do vigo: Lustro weneckie jest półprzepuszczalne. W obie strony częściowo przepuszcza światło na drugą stronę, a częściowo odbija. Innymi słowy z OBU stron widać to, co znajduje się po OBU stronach. Sekret działania lustra weneckiego polega na tym, że pomieszczenie po jednej stronie jest oświetlone, a po drugiej zaciemnione -- i obraz z tego drugiego jest „zagłuszony” przez obraz z oświetlonego pomieszczenia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2015-02-22 20:16:27 (11 lat temu)
Trudna do sfotografowania, południowa elewacja kościoła :) Fajny pomysł z tym tarasem.
2015-02-19 20:01:39 (11 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet