| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (34)
Obiekty w okolicy
Wita Stwosza 4
11
m
Wrocław
Wita Stwosza 3
22
m
Wrocław
Wita Stwosza 55
34
m
Wrocław
Wita Stwosza 1-2
40
m
Wrocław
Wita Stwosza 56
43
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

ING Bank Śląski

Biuro architektoniczne: IMPRESSIO (2 realizacje)
Architekci: Leszek Łękawa (1 realizacja), Jerzy Chmura (1 realizacja)
Zbudowano: 2000
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Wedle moich map budynek ten przynależy do Wita Stwosza 4 oraz do Szewskiej 71 i 72. A teraz pytanie - gdy zdjęcie nie obejmuje fragmentu od Wita Stwosza i jest wykonane z identycznej pozycji jak to powyżej, czy należy przypisać do Szewskiej, czy zostawic tak jak jest, czyli Wita Stwosza 4.
2012-09-09 16:08:49 (13 lat temu)
esski
 
W roku 2000 kiedy robiłem zdjęcia, w chwili kiedy ten biurowiec był w budowie, nie było ani słowa o tym , iz przeznazony jest dla IMG, Z obrysowania widać wyraźnie, Szewską 71 i 72 - mają osobne wejścia oraz Stwosza 4.
2012-09-09 16:27:08 (13 lat temu)
mamik
 
do esski : W spisie placówek ten oddział ma adres Szewska 72.
2012-09-09 16:22:25 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Mocno zmęczony turysta (z prawej).
2015-12-12 18:16:14 (10 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
Obfotografowanie połowy miasta to dobry sposób na uczczenie czterech lat bytności na FP :-)
2016-03-07 08:24:03 (10 lat temu)
Z moich wyliczeń wychodzi tylko 270 zdjęć :) mało jak na Wrocław
2016-03-07 10:12:49 (10 lat temu)
Licho
 
do kodens79: Oj tam. Ważne, żeby dobrze uczcić rocznicę. Dobrze zrobionych zdjęć nigdy zbyt wiele.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: bardziej po polsku
2016-03-07 10:16:35 (10 lat temu)
do Licho: To prawda .Ale dziś czuje zakwasy w swoich nogach .Po ostatniej kontuzji to był najdłuższy spacer od 5 miesięcy :)
2016-03-07 10:19:29 (10 lat temu)
labeo7
 
Datę też skleiłeś, oryginały z 2004.
2021-06-10 20:55:39 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet