| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Strzegomska

2009-2010 - Przebudowa ul. Strzegomskiej od Gądowianki do ul. Grani...

OBIEKTY - ul. Strzegomska
Więcej (63)
Obiekty w okolicy
Strzegomska 53b-53c-53d
52
m
Wrocław
Krasnal „Złociak”
63
m
Wrocław
Parking wielopoziomowy
74
m
Wrocław
Millenium Tower
85
m
Wrocław
Pętla tramwajowa "Wrocławski Park ...
88
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Millenium Tower II

Zbudowano: 2008
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
O, mamik się szkolił:). A sfociłeś z końca tarasu, w kierunku Robotniczej i Towera III? Wtedy go nie było, dziś cenne foto.
2013-03-09 20:58:15 (13 lat temu)
mamik
 
Spotkanie było to fakt. Zdjęcia robiłem temu co stoi, nie przewidywałem trzeciej wieży.
2013-03-09 22:00:38 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:2
Na niebiesko malowany jest skład pociągu ratunkowego.
2013-03-11 13:34:28 (13 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Ten "skład towarowy" wygląda b. oryginalnie, pociąg ratunkowy to nie jest, może Skrzypa coś zauważył?
2013-03-11 15:18:20 (13 lat temu)
skrzypa
 
Jarosław ma rację na wagonie pociągu ratunkowego nie ma oznaczeń malowanych na żółto
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2013-03-12 10:39:22 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do † Festung: To jest skład należacy do firmy Felbermayr specjalizujacej się w transporcie ładunków ponadgabarytowych, ekstraciężkich (transformatory, elementy generatorów itp).
Niestety nie wiem coi spoczywa na platformie - mam tylko podejrzenie że moze to być komplet rozwór do wagonu dziobowego umożliwiajacy przebudowę na wagon kieszeniowy.
2013-03-11 22:31:29 (13 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Gut.
2013-03-11 22:33:20 (13 lat temu)
Licho
 
Coś nie widać, żeby się przebudowa na mieszkalny (o przepraszam, „zamieszkiwania zbiorowego”) zaczynała.
2022-11-11 19:22:07 (3 lata temu)
do Licho: A to ciekawe, ta okolica coraz bardziej robi się mieszkalna - z przemysłowe stała się przemysłowo-biurowa a teraz głównie biurowo-mieszkalno-edukacyjna.
2022-11-11 22:41:57 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Millenium Tower II
Millenium Tower II
2007
-
2008
2007
-
2008
2008
-
2009
2008
-
2012
2009
-
2012
2012
-
2017
2012
-
2017
2017
-
2022
2018
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet