| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Budynek sterowni śluz
32
m
Wrocław
Śluzy Rędzin
41
m
Wrocław
2008 - 2011 budowa mostu autostrad...
63
m
Wrocław
Śluza "Rędzin I" (południowa)
85
m
Wrocław
Piłkarzy 50a
122
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Śluza "Rędzin II" (północna)

Zbudowano: 1931-1934
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
zuf
 
Pawulon. Wyluzuj. Zamęczysz Nas tymi fotkami. Jeden kadr wystarczy
2010-04-22 13:04:12 (16 lat temu)
do zuf: Ale na tamtym mostka nie widać...
2010-04-22 13:09:04 (16 lat temu)
pawulon
 
Nie rozumiem Zuf dlaczego tak kategorycznie domagasz się wywalenia tego zdjęcia. Na obu widać inne szczegóły i są to całkowicie dwa różne ujęcia więc nie wiem skąd taka ocena. Zresztą jest zasada że oceniając poniżej 3 trzeba podać powód a ty nie podałeś. Twój komentarz przy ocenie: \"ten wywalamy - poprzedni zostaje\", nie jest powodem. Albo podaj rzeczowy powód albo zmień ocenę bo zdjęcie jest co najmniej dobre.
(Teraz)
Kavikvs
 
do pawulon: Przepraszam Pawulon, ale wklepał Ci się dwa razy ten sam komentarz, więc go usunąłem. Teraz nie ma go w komentarzach, tylko jest pod zdjęciem. Nie rozumiem tego.
2010-04-22 13:58:56 (16 lat temu)
zuf
 
do pawulon: Nie domagam się kategorycznie wywalenia. Raczej sugeruje. Nie jest to nowa sytuacja na stronie z dwoma podobnymi kadrami. I z reguły w takich sytuacjach jedno zdjęcie było usuwane. Zdjęcia co prawda nie są identyczne ale przedstawiają to samo, pod tym samym kątem a jedyna różnica to plan. Na jednym ujęte jest w szerszym planie a na drugim z bliska. Na tym w szerszym ujęciu wszystko dobrze widać i to zbliżenie nic nowego nie wnosi. Po za tym śluza (a konkretniej jej wrota) to nie jest jakiś strasznie ciekawy obiekt, żeby miał aż dwa ujęcia (a nawet trzy - tylko jedno zrobione z innej strony )
A zdjęcie owszem dobre. Ta pała to tylko informacja, które bym usunął (szersze ujęcie jest lepsze). Ale zrobisz jak uważasz :)
2010-04-22 14:19:28 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Kavikvs: O! teraz się pojawił po moim wpisie (?)
2010-04-22 13:59:41 (16 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: Neo pisał że mamy dziś dzień cudów ale nic na to nie może poradzić gdyż jest to zależne od administrującego serwerem.
2010-04-22 14:03:00 (16 lat temu)
do pawulon: To ode mnie. Są jakieś problemy z usuwaniem komentarzy, zablokuję tę opcję do czasu kiedy jej nie naprawię.
2010-04-22 14:13:00 (16 lat temu)
pawulon
 
do zuf: Nic nie zrobię, poddam się ocenie szacownego gremium, któremu jak widzę oba ujęcia się podobają ;-)
2010-04-22 14:23:27 (16 lat temu)
Wygląda na zaadaptowane przęsło z demobilowego mostu czołgowego.
2010-04-22 11:42:24 (16 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Coś w tym jest bo ja też odniosłem takie wrażenie.
2010-04-22 11:47:14 (16 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
… z fotoczaplą.
2019-01-01 12:35:40 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Budowa mostu autostradowego na Wyspie Rędzińskiej.
Śluza Rędzin II (północna). Na fotce tzw. śluzowanie barki płynącej od strony centrum Wrocławia w kierunku Brzegu Dolnego
1957
-
2010
1957
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2014
2012
-
2018
2014
-
2020
2020
-
2020
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet