| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (27)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Smaczku dodaje boazeria na ścianie (obowiązkowa w PRLu), cerata na stołach, luksfery jako popielniczki... A opaska na głowie bufetowej i ten makijaż...
2010-08-30 22:43:06 (15 lat temu)
Czy pani bufetowa naprawdę warczała na klientów?
2010-08-30 22:51:44 (15 lat temu)
do Danuta B.: A te krzesełka świetlicowe!
2010-08-30 22:44:34 (15 lat temu)
Julo
 
do † Festung: Mały kiks polega na tym, że leżące na stole gazety mają kolorowe zdjęcia i kolorową winietę. Czasopisma kolorowe owszem, były, ale gazet - nie. Pojawiły się dopiero w latach 90.
2010-08-30 22:48:02 (15 lat temu)
do † Festung: Ale brakuje mi tej charakterystycznej wskazówkowej wagi oraz kasy OKA - głośne toto było jak nie wiem :) Popioła za to pierwsza klasa - kubki na kompot / herbatę również ;) No i syfon się znalazł - eh, to byli czasy ;)
2010-08-30 22:49:33 (15 lat temu)
do † Festung: W gazetach pisali że tak :D Ile kosztuje wstęp?
2010-08-30 22:52:20 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do † Festung: Oj tak. Zapomniałem bilet zabrać i słyszę głos, który można jeszcze w \"Misiu\" Bareji usłyszeć: \"gdzie lezie...\"itp.
2010-08-30 23:06:40 (15 lat temu)
Julo
 
do Neo[EZN]: Ja zwiedzałem bezpłatnie.
2010-08-30 23:03:06 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: W gazecie pisali, że po piątaku, a kwiat młodzieży kształcącej się, wchodzi za tegoż połowę :)
2010-08-30 23:06:24 (15 lat temu)
Kolory zbyt współczesne. Kioski dawniej były szare...
2010-08-31 07:18:32 (15 lat temu)
Niezła ta wystawa, taka podróż w czasie :)
2010-08-30 22:26:27 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Polecam.
2010-08-30 23:14:02 (15 lat temu)
Thor
 
Z tym odwróconym orłem to jakiś przebiegły pomysł.
2010-08-30 23:08:38 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Thor: Może chodzi o przewrotność systemu.
2010-08-30 23:11:04 (15 lat temu)
Thor
 
do Kavikvs: Może. Tyle, że na takiej wystawie, w takim stylizowanym otoczeniu, nawet prosty byłby wystarczająco przewrotny.
2010-08-30 23:22:47 (15 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Podmiana. Według muzeum we Wrocławiu to lato 1982 a nie 1980.
2020-10-29 13:06:22 (5 lat temu)
Wow, sporo oryginalnych 105N jeszcze z małymi szybkami w kabinie motorowego.
2010-10-17 15:04:23 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Noo...wiedziałem, że to napiszesz.
2010-10-17 15:29:18 (15 lat temu)
do Kavikvs: A nie dodałem, że w tych latach stopiątki jeździły na dwóch patykach - obecnie we Wrocławiu jeżdżą na jednym (na dwóch bodajże w Gdańsku i Warszawie).
2010-10-17 15:34:16 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Bardzo słuszna uwaga.
2010-10-17 15:40:21 (15 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet