| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Nastawnia
202
m
Wrocław
PHU Elbud
379
m
Wrocław
MS Samochodownia PKP Wrocław
424
m
Wrocław
Nastawnia WG 21
442
m
Wrocław
Elektromechaniczna Spółdzielnia In...
446
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
fck
 
Patrzyłeś może po szynach czy są jeszcze przedwojenne?
2018-07-17 09:26:58 (7 lat temu)
do fck: Nie ale to dobry pomysł żeby przejechać się tam jeszcze raz i zobaczyć (...choć można tam mieć małego stracha bo z blaszanego magazynu słychać było dziwne jęki...)
2018-07-17 10:42:22 (7 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: No to w czwartek z ciekawości tam zawitam. Te jęki nacechowane były cierpieniem czy pożądaniem? :)
2018-07-17 12:07:48 (7 lat temu)
Licho
 
No niespecjalnie.
2019-11-02 18:26:20 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Straszne kloce.
2019-11-02 19:27:35 (6 lat temu)
do Licho: Co niespecjalnie?
2019-11-02 18:30:32 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: zapewne kol. Licho chodzi o efekt działania automatycznego programu do perspektywy, który zazwyczaj ścieśnia obraz "do środka", dlatego ja zawsze potem jeszcze rozciągam zdjęcie poziomo. Wygląda to bardziej naturalnie, chociaż to kwestia gustu - przykład na tym zdjęciu: . Absolutnie nie mówie, że tak jest źle, gdyż jeden taki na takiej jednej szarej stronie lubuje się np w fotografowaniu obiektów z bliska w 10 mm a potem rozciągania i prostowania go ShiftN-em....
2019-11-02 18:45:06 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: To, co napisałeś w opisie zdjęcia, oczywiście.
2019-11-02 19:25:57 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do †Janowice Wielkie: Przy szerokim kącie widzenia nie ma możliwości wyprostowania tego tak żeby widzieć jak "gołym okiem" - powód jest prosty - matryca aparatu jest płaska, podobnie jak nasze monitory a fotografujemy wycinek sfery i to dosyć spory. To tak jakbyśmy chcieli pokazać kulę ziemską na kartce papieru bez żadnych zniekształceń - tego się nie da zrobić - najlepszy do pokazania kuli ziemskiej będzie globus.
2019-11-02 18:53:36 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Zgadza się - do tego wszystko poniżej 50 mm (a w przypadku aps-c 30 mm) zaburza perspektywę
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-11-02 18:56:48 (6 lat temu)
Licho
 
do †Janowice Wielkie: Zmień 50 mm na ok. 40 to będzie bliższe prawdy. Oczywiście perspektywę się zaburza celowo ;-)
2019-11-02 19:27:27 (6 lat temu)
do Licho: No tak ale niespecjalnie z pieniędzy WBO czy niespecjalnie powstanie park czy niespecjalnie znajdowało się kilkadziesiąt torów kolejowych? ;)
2019-11-02 19:30:13 (6 lat temu)
do Licho: 50 przy pełnej klatce/analogu :) - moja matryca jest aps-c dlatego ludzkie oko to mw. 30-31 mm
2019-11-02 19:40:21 (6 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Z pieniędzy z WBO nie powstanie park. A idę o zakład, że wszyscy głosuący na projekt nr 5 myśleli, że głosują na budowę parku.
2019-11-02 19:33:18 (6 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do †Janowice Wielkie: Kąt widzenia odpowiadający ludzkiemu oku to ok. 43 mm na pełnej klatce.
2019-11-02 19:57:24 (6 lat temu)
do Licho: thx za sprostowanie :)
2019-11-02 20:19:23 (6 lat temu)
dud
 
/
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link dodałem
2020-07-31 16:36:04 (5 lat temu)
dud
 
2020-07-31 16:47:05 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet