| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (32)
Obiekty w okolicy
Zastawka
201
m
Wrocław
Staw
294
m
Wrocław
Rakowiecka 46
308
m
Wrocław
Rakowiecka 44
321
m
Wrocław
Rakowiecka 40
350
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most na potoku

Zbudowano: przed 1945r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
sebasr
 
Strona południowa mostu.
2020-07-27 19:51:06 (5 lat temu)
Odpisuję od Złoczewa.
2021-09-14 07:01:08 (4 lata temu)
Anneob
 
Ten sam mostek na drodze (‘’ulicy’’) Na Grobli. Jak widać poszerzana i naprawiana. Nieco dalej, do lat 50 istniał w niej (a drugi obok) lej, po bombardowaniach.
2021-11-28 01:30:03 (4 lata temu)
Mostek jest pozostałością po tramwaju?
2021-11-28 10:51:23 (4 lata temu)
Anneob
 
Jak już wyjaśniono, to nie to. ‘’Właściwa’’ ulica Na Grobli kończy się przy dawnym Dworze Herbowym i Kładce (dawniej Przeprawie Promowej). Mostek jest na cieku wód, dużo dalej. Na początkowo bardzo wąskim przedłużeniu ulicy, bliżej Odry. Uliczce równoległej do Międzyrzeckiej
2021-11-28 13:08:07 (4 lata temu)
Pamiętam pasące się krowy.
2021-11-29 14:22:45 (4 lata temu)
Anneob
 
Wydaje się, że to ‘’burza w szklance wody’’. Proponowałbym przejrzeć zdjęcia z opisami, dotyczącymi omawianego obszaru. Od przedwojennych do współczesnych. Wtedy, wszystko się wyjaśni. …‘’od zawsze’’… Warto zobaczyć zdjęcie lotnicze z 44r. Co wspólnego z ulicą ma wypasanie owiec na łąkach - obecnym terenie Rancho.
2021-11-29 15:56:12 (4 lata temu)
mooz
 
do Anneob: To nie było poszerzane i naprawiane, tak wyglądało od „zawsze”. Tam, gdzie był ośrodek jeździecki mieszkał - chyba w ziemiance - człowiek ze stadem owiec. Dokąd obchodził te tereny ze swoim stadem dotąd rosła tam tylko trawa, drzewa nie miału szans. Dopiero jak go zabrakło teren zarósł samosiejkami drzew i krzaków. Umieściłem na stronie zdjęcie tego mniej więcej miejsca z 2018 roku żeby pokazać jak to teraz wygląda.
2021-11-29 14:08:16 (4 lata temu)
Licho
 
do Jarosław Dubowski: Nie, to daleko za częścią ulicy po której tramwaj jeździł.
Swoją drogą dopisuję do mostku.
2021-11-28 11:03:35 (4 lata temu)
mooz
 
do Anneob: To jest ulica Na Grobli i kończy się domem nr 50 pod gazociągiem.
2021-11-28 15:38:44 (4 lata temu)
Anneob
 
do mooz: Naturalnie. To jakby przedłużenie ulicy. Wszystkie obiekty przy końcówce tejże, są sfotografowane. Także przed wojną. Łącznie z Przystanią ZHP, Nośnikiem i budynkami posesji nr 50.
2021-11-28 17:04:07 (4 lata temu)
mooz
 
Drzewo rosnąc „złapało” fragment barierki i powoli całą wyrywa z podłoża. Próbowali przycinać drzewo ale odpuścili zamiast po prostu wyciąć pół metra „złapanej” barierki. Potem wstawić z powrotem, takiej samej już nie dorobią.
2022-01-09 21:17:45 (4 lata temu)
do mooz: Wstawią jakieś proste badziewie, jak na przystankach tramwajowych.
2022-01-09 21:20:09 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet