| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Instalacja akustyczna "Megafony"
105
m
Wrocław
Odnoga rzeczna łącząca Górną i Dol...
145
m
Wrocław
Staw
214
m
Wrocław
Plac zabaw
216
m
Wrocław
Mostek wschodni
277
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
A zaglądałeś, jak wygląda pod spodem?
2017-05-18 20:26:46 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tylko z boku, wygląda podobnie jak sąsiad
2017-05-18 20:30:20 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Jutro podskoczę rowerkiem.
2017-05-18 20:48:24 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Kiedyś koło tego mostku na hak szła spora płoć i okoń, a nawet szczupak uderzył na żywca. Obecnie rzeka bardzo się wypłyciła.
Dawno tam nie byłem, a znajomi mówią, że co miesiąc gra jakaś orkiestra i schodzi się tam sporo luda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2017-05-18 21:32:42 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Polecam, jest tam teraz pięknie a w dzień powszedni po godzinie 18:30 w parku było niewiele ludzi choć aut na parkingu sporo. Może patrząc od spodu mostek ujawni powody zamknięcia?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2017-05-18 20:58:24 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Te samochody to pewnie działkowcy :-)
2017-05-18 21:37:40 (9 lat temu)
do Licho: Też o tym pomyślałem, ewentualnie wszyscy się porozłazili po parku :)
2017-05-18 22:07:33 (9 lat temu)
Ciekawe czy tu doszło do głębszej destrukcji. Zdjęcie zrobione siedem lat temu. Vide - ubytki w betonie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2017-05-18 21:54:46 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
To nie sklejka :-P
Ale zabezpieczenie iście profesjonalne.
2017-05-20 09:51:45 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Licho: Tu wyczaiłem jeszcze gorszą rzecz. Jakiś krewki facet przemieszczał się po prawej krawędzi mostu trzymając się barierki, więc chyba uznał to zapadlisko za groźne, i że przejście po krawędzi będzie bezpieczniejsze. Ta część mostu może niebawem runąć. Obiekt zabezpieczony jest jedynie drutem i taśmą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod. drutem
2017-05-20 10:05:30 (9 lat temu)
Niesamowite, nie sądziłem, że aż tak źle to wygląda! Myślałem, że beton jest w kiepskim stanie a to przyczółek...
2017-05-20 12:54:13 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak, przyczółek. Dzięki. Tego słowa mi brakowało.
Wydaje się, że ten przyczółek trzyma się na jednym granicie. Patrz kamień w pionie pod konstrukcją.
2017-05-20 13:01:28 (9 lat temu)
dud
 
Miał iść do rozbiórki, ale konserwator zabytków zablokował głupi pomysł.\
2019-03-11 15:43:00 (7 lat temu)
dud
 
Tak To nie wyglądało jak widać na zdjęciu, przyjechała ekipa remontująca rozkopali i zostawili.I kolejny rok mostek zamknięty. Jest jeszcze jeden mostek przez który przejeżdżają traktory, jak to się skończy pokaże czas.
2019-03-11 16:35:20 (7 lat temu)
Licho
 
Gdy tu ostatni raz byłem to prawie wszyscy dzielnie przechodzili.
2017-07-17 21:50:17 (8 lat temu)
Jak zauważyłem parę dni temu, to tam w ogóle nie ma formalnego zakazu wejścia dla pieszych (chyba, że ktoś wcześniej "zaprzyjaźnił" się z tablicą) a barierka to tylko ogranicznik dla pojazdów. Jeśli za znak zakazu wejścia uznać samą barierkę, to jej konstrukcja nie stanowi żadnego problemu dla przejścia na różne sposoby, nawet dla osoby nie w pełni sprawnej.
2017-07-18 04:59:16 (8 lat temu)
Acha - zobaczyłem teraz te tablice na zdjęciu sprzed 3 miesięcy - - zapewne wylądowały już na złomie, będąc "upłynnion" w wodę ognistą, ku uciesze zbieracza.
2017-07-18 05:04:40 (8 lat temu)
Licho
 
Barierka też załatana :-)

Ciekawe o której tu byłeś.
2018-07-26 21:36:26 (7 lat temu)
2018-07-29 21:54:58 (7 lat temu)
do Licho: O 14.30.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2018-07-26 21:46:16 (7 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: No to się sporo rozminęliśmy :-)
2018-07-26 22:00:52 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Zajrzałem pod most, bo ich szukałem, chyba wrzucili w tę dziurę. Dało się zauważyć białawe, pełne krawędzi wypełnienie, ale Licho wie, gdzie naprawdę się podziały :)
2018-07-30 16:28:15 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Ciekawe czy ktoś się zna na ławkach.

Jesienią ściągali z całego parku w to miejsce powyżej.
2018-07-30 21:35:07 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Może faktycznie tam je wrzucili - dziura była tak wielka że by się zmieściły choć nie wiem czy wszystkie :)
2018-07-30 20:48:29 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Ciekawy ten mostek. Tu się strzelali Niemcy z Ruskimi (są ślady wojny). Później przejeżdżałem tędy wielokrotnie na furze siana (dzierżawiliśmy łąkę tuż za mostkiem po prawej). Woda tu też warta zadumy, pełna szczupaków i kleni, ale też bawiąca się przeplataniem światła. Lekko meandruje, ale tu i ówdzie odziera brzegi. Ten jej odcinek - od Mostku Zachodniego do Wschodniego powinien zwabić filmowca, który może by skręcił jakąś liryczną opowieść o dzieciach lat 60. z pobliskiego Wilczego Kąta :)
2018-07-30 21:13:53 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tak, ten park jest rzeczywiście prawie nietknięty współczesnymi dodatkami - nawet te bardzo niewygodne ławki mają trochę lat choć wiadomo, że nie są poniemieckie.
2018-07-30 21:15:07 (7 lat temu)
Licho
 
Ciekawe co będzie pierwsze – remont, czy wypadek :-)
2018-11-10 19:40:55 (7 lat temu)
Licho
 
Będzie nowy mostek. Ma być jeszcze w tym roku.
2022-02-21 15:12:25 (4 lata temu)
do Licho: Wielu przechodzi tędy na dziko, sam tak ze dwa razy zrobiłem bo jak spadnę z mostem do tej płytkiej rzeki to się raczej nie utopię.
2018-11-10 20:53:31 (7 lat temu)
Jazzek
 
do Neo[EZN]: Ale walnięcia w głowę kawałem betonu lub przeszycia sztabą stalową to mógłbyś nie przeżyć :|
2018-11-13 12:08:50 (7 lat temu)
do Licho: Długo na to trzeba było czekać choć jak się chciało to i po zamknietym mostku dało się przejść.
2022-02-24 19:17:11 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Mało czasu, ale ciągle jeszcze jesr szansa, że ktoś sobie zrobi krzywdę zanim się remont zacznie.
2022-02-24 22:58:08 (4 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
No ładnie, zawsze zrobi takie same zdjęcia tego samego dnia :-(
2022-06-16 22:22:36 (4 lata temu)
do Licho: Dobre. Kręciłem się tu od ponad miesiąca ale zawsze tylko z telefonem w kieszeni, dzisiaj była większa wycieczka więc wziąłem aparat.
2022-06-17 00:40:03 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ha. Moje telefoniczne, bo to jedyny szeroki kąt jaki miałem – na aparacie jak zawsze w tym miejscu 150-600.
2022-06-17 01:01:42 (4 lata temu)
Interesujące, pochwalam, dobrze że informują.
Ruscy z Niemcami tu się naparzali w 1945.
Mam satysfakcję, że też przeczytałem wspomnienia ks. Peikerta :)

Chyba byłem pierwszy, który info o walkach przykleił do tego mostu.
2023-01-31 17:22:42 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Mostek Zachodni w Parku Wschodnim.
Czekający od 1,5 roku na remont mostek w Parku Wschodnim.
1990-2000
1990-2000
1967
-
2000
1967
-
2008
2006
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2011
2012
-
2017
2012
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2018
2017
-
2018
Mostek zachodni na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet