| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Peron 2

Remont peronu 2

OBIEKTY - Peron 2

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
O, nawet podpiwniczone było...
2011-03-10 19:29:07 (15 lat temu)
skrzypa
 
Tak na dole znajdowały się szatnie, WC, oraz umywalka. To było całkiem spore pomieszczenie trzy lata temu przechodziło gruntowny remont
2011-03-10 19:31:50 (15 lat temu)
skrzypa
 
Wczoraj właśnie wracałem IC Korfantym z Opola, a na drugi wjeżdżałem jako pierwszy :)
2012-04-07 21:33:20 (14 lat temu)
skrzypa
 
Przedwczoraj, a do Opola ICki targają 160 :)
2012-04-07 21:48:21 (14 lat temu)
Nie widzę czy zrobili szyny zasilające zamiast drutów.
2012-04-07 22:38:04 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Niedawno oglądałam w telewizorze powitanie czeskiej drużny, która przyjechała na Euro swoim vlakiem. Czerwony dywanik, ukłony... Ale w tle, jak się przyjrzeć widać, ze dach nieszczelny, bo woda na peronie. Akurat nie miało kiedy padać:).
2012-06-03 18:40:28 (14 lat temu)
do skrzypa: To dopiero wczoraj otworzyli ten peron? A tak btw. - jaka jest szlakowa na odcinku Wrocław - Opole? 120?
2012-04-07 21:43:31 (14 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Druty są - po co szyny w takim miejscu?
2012-04-08 20:01:37 (14 lat temu)
do Jarosław Dubowski: D Jarosława. Na nowym dworcu w Berlinie są szyny zasilające zamiast drutów. Widocznie to ma sens w takim miejscu.
2012-06-03 22:00:58 (14 lat temu)
mar
 
do Danuta B.: Aaa, bo trzeba było patrzeć na zawodników a nie na mokre plamy :)
2012-06-03 19:10:12 (14 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Ja tam widzę i szyny i druty, ale nie moja działka, kogę się mylić. Trochę zdjęć z berlińskiego dworca tu
2012-06-03 22:06:38 (14 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Berlińska S-Bahn ma zasilanie z trzeciej szyny (jak metro)...
2012-06-04 18:39:41 (14 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Do Jarosława: Mi chodzi o górną szynę zasilającą zamiast drutów. Rozwiązanie bezpieczne i zajmujące mniej miejsca pod sufitem.
2012-06-04 19:02:43 (14 lat temu)
erisson
 
0 głosów:2
Takie windy widać na małych stacjach gdzie jest mało ludzi i mały ruch pociągów..
2012-04-28 19:05:57 (14 lat temu)
skrzypa
 
Winda jest dla wózków i niepełnosprawnych, prócz tego będą jeszcze schody ruchome. Wymień stacje w Polsce które mają i to i to :)
2012-04-28 19:10:22 (14 lat temu)
do Dariush: Jak wykadruję ręke zbyt dużo mi z fotki nie zostanie.
2014-05-15 18:07:02 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
A teraz? może nikt się nie będzie z lupą doszukiwał elementów żwiru użytego do produkcji tej płyty chodnikowej.
2014-05-15 18:26:56 (12 lat temu)
Widzę, że ktoś majstrował przy fotce, ręka znikła i mój podpis też ?????
2014-05-16 10:56:32 (12 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: Można by domalować rękaw munduru konduktora i będzie git.
2014-05-15 18:14:54 (12 lat temu)
do antypuszka©: Twoja wola, dodam tylko że byłoby to bez szkody dla zasadniczego tematu Twojego zdjęcia.
2014-05-15 18:28:10 (12 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do fantom: Ten to ma pomysły i jeszcze może lizak domalować.
2014-05-15 18:20:50 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Albo loda.
2014-05-15 18:24:26 (12 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Jak fotkę robiłem, nie wiedziałem, że kiedyś dodam na FP, to bym inaczej skadrowal.
2014-05-15 18:31:34 (12 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Jakiś nadgorliwiec (nie ja), ale to dobrze świadczy, ciesz się :) jeśli chcesz dodać swój podpis, to ściągnij powyższą fotkę przyciskiem Pobierz i tą fotką podmień tą, z zaznaczoną opcją "Dodaj podpis" i będziesz miał znów swój podpis ;), 5 sec. pracy.
2014-05-16 11:01:34 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Z komentarza powyżej wynika że to esski. Pyta się w nim czy tak teraz może być ;)
2014-05-16 11:25:44 (12 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet