| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Garaże
36
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 13 - Swobodna ...
87
m
Wrocław
Kantyna
89
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 11
92
m
Wrocław
Nasypowa 24
103
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Oficyna

Obiekt obecnie nie istnieje
Dawniej: Stromenger Cafe-Hof Konditorei - Kaiser Wilhelm Strasse 12 ecke Sadowastrasse 39
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Całkiem zapomniałam, że tam był parking.
2015-02-07 18:02:15 (11 lat temu)
Ja na tym żużlowym placu miałem pierwszą jazdę na kursie w 1974r.Plac był wysypany żużlem.Ponad poziom gruntu wystawał tylko poniemiecki schron.
2021-09-16 14:53:40 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Opis już nieaktualny, nie ma parkingowca ani stacji.
2023-08-17 10:12:53 (2 lata temu)
do Agata Pęcak: Z tego co pamiętam to na tym parkingu odbywały się prologi Rajdu Polski - w latach 90.
2015-02-07 19:14:34 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Pamietam, chodzilem tam z kolegami jako dziecko. Wrażenia jak w Pewexie. Co do zdjecia, parking, same Żuki, Fiaciki i Stary :) Jeden rodzynek - legendarny Audi 80. W tle widac neon CENTRUM na Pedecie.
2017-04-04 22:15:12 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Pamietam, chodzilem tam z kolegami jako dziecko. Wrażenia jak w Pewexie.
2017-04-04 22:15:16 (9 lat temu)
do vigo: Super :) Czyli rajd był tu już w latach 80. Później przenieśli go przed Wzgórze Andersa a potem niestety do Krakowa.
2015-02-07 20:05:08 (11 lat temu)
vigo
 
do Neo[EZN]: Dokładnie tak. Kierowcy we Wrocławiu mieli też jeszcze os na stadionie olimpijskim. Pamiętam jak faworyt zatarł silnik lanci stratos przed wjazdem na stadion. Mam gdzieś nawet fotkę.
2015-02-07 20:13:16 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Rajd Polski /pod ta nazwa/ rozgrywano od 1960 roku. Byl organizowany przez Krakowski Automobilklub i dopiero po 1973 powedrowal na Dolny Slask. Impreza ta jest drugim najstarszym rajdem w Europie po Rajdzie Monte Carlo.
2015-02-07 20:43:47 (11 lat temu)
do do widzenia: Być może widzieliśmy się. Mój pierwszy rajd pod hotelem to rok `84. Królował wtedy na podium Ingvar Carlsson. W pięć później mogłem już samodzielnie pojechać do Sobótki i tam oglądać sławną ,,koniczynkę". Kręciłem filmy i fociłem na potęgę :)
2017-04-05 14:35:03 (9 lat temu)
do widzenia
 
+1 głosów:1
do YouPiter: W 84 raczej jeszcze tam nie bywałem. Za młody jestem. Pamietam ze na placu przed hotelem Wrocław był ogrodzony teren i takie mini miasteczko namiotowe dla kierowców i organizatorów rajdu. Panowie siedzieli na krzesełkach w i popijali zimne napoje z puszek w żarze słońca a my łykaliśmy slinkę. Wtedy nawet pusta puszka była jak relikwia :D nie mówiąc o jej zawartości.
2017-04-07 15:38:57 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet