| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Nasypowa 24
Najbliższe obiekty nieistniejące
Oficyna
36
m
Wrocław
Kantyna
61
m
Wrocław
Nasypowa 24
110
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 11
120
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 13 - Swobodna ...
120
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Garaże

Obiekt obecnie nie istnieje
Architekt: Emil Lange (6 realizacji)
Zbudowano: 1925
Zlikwidowano: 2012-2016
Kompleks 177 garaży wraz z warsztatem, myjnią i noclegownią z 33 łóżkami zaprojektował architekt Emil Lange. Garaże i cały autopark zostały wybudowane w roku 1925. Do dziś przetrwały 99 garaże oraz budynek dawnej noclegowni.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
erisson
 
Z tylu pewnie jeden z budynków ul .Zielińskiego
2012-04-14 15:42:31 (14 lat temu)
† ☻
 
+1 głosów:1
a co to znaczy "roztaczać podboje"?
2012-04-14 21:27:30 (14 lat temu)
do erisson: Super! W zasadzie ta część miasta zupełnie nie zmieniła swojego charakteru po wojnie. Jak były warsztaty i garaże - tak dalej są.
2012-04-14 17:19:01 (14 lat temu)
do Neo[EZN]: No już nie. Teraz hala kupiecka będzie tu roztaczać swoje podboje, ale dotychczasowo tak było.
2012-04-14 19:15:37 (14 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Hala halą a garaże garażami. Hala ma być tymczasową konstrukcją a garaże mają zostać.
2012-04-14 21:33:58 (14 lat temu)
erisson
 
Po przeczytaniu wnioskuję że ten opis dotyczy także tzw warsztatów oraz kantyny i wszelkich budowli po 1925 w tym sektorze
2012-04-14 15:51:05 (14 lat temu)
Czyli jednak faktycznie te warsztaty ze zdjęcia - - mogły zostać zbudowane przed wojną.
2012-04-14 17:16:39 (14 lat temu)
Myślałem, że garaże z dolnego zdjęcia ( chyba abb. 7 ) zostały wybudowane po wojnie, bo w którym w takim razie miejscu w stertach śmieci błądził Cybulski w ,,Popiele i diamencie" ?
2012-04-14 19:11:28 (14 lat temu)
† ☻
 
+2 głosów:2
Scena śmierci Maćka Chełmickiego była kręcona na wysypisku przy ul. Bardzkiej (według relacji mieszkańców pobliskich domów)
2012-04-14 21:45:26 (14 lat temu)
erisson
 
do YouPiter: Ponieważ niska zabudowa (parterowa) to obiekty były nie za bardzo zniszczone i zostały odbudowane bo dodatkowo posiadały pewna infrastrukturę i wyposażenie które " bratni kraj" nie wywiózł bo patrzyli na wielkie obiekty ;-))
2012-04-14 21:38:25 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Te sceny były kręcone w innym miejscu. Film to sztuka iluzji.
2012-04-14 21:43:04 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet