| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.

1999 - remont jezdni przy Dworcu Głównym

2018

2018 - Budowa drogi dla rowerzystów

2019

2019 - Budowa drogi dla rowerzystów

2020

2020 - Remont skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Peronowej i Kołłątaja...

OBIEKTY - ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
1
5
2
4
4
Więcej (105)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Hotel "Germania"
7
m
Wrocław
Peronowa 2
19
m
Wrocław
Gospoda "Fache"
56
m
Wrocław
Słup ogłoszeniowy
95
m
Wrocław
Archiwum Państwowe
100
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pawilon handlowy

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+1 głosów:1
Okna szkoły policealnej po lewej na drugim planie, są już zamurowane. Pewnie wkrótce cos się zacznie dziać z pawilonami
2013-03-13 15:25:05 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
2013-04-26 19:28:41 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mamik: Ciekawy projekt.
2013-04-26 19:42:19 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Te romby mnie nie przekonują ale reszta ok.
2013-04-26 20:06:23 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mamik: Faktycznie dziwnie wyglądają ale z drugiej strony to dosyć oryginalny element :)
2013-04-26 20:24:03 (13 lat temu)
Na tym terenie ma coś powstać - Mamik pewnie wie.
2013-03-12 19:06:49 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
W jednym z tych pawilonów kupowało się kiedyś płyty pocztówkowe!
2013-03-12 20:08:29 (13 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Biurowiec jest szykowany od dłuższego czasu. Mówiło się o nim jeszcze przed rozpoczęciem remontu dworca. Podobno na wiosnę maja ruszyć prace. Na razie brak szczegółów.
2013-03-12 19:23:34 (13 lat temu)
Do Peronowej chyba warto także przypisać.
2013-06-01 18:07:10 (13 lat temu)
skrzypa
 
Nie wiem nie ja jestem autorem obiektu
2013-06-01 18:17:32 (13 lat temu)
mamik
 
Pojawił sie płot, odgradzający przyszły plac budowy. Wyglada na to, że budowa się zaczyna. Wygladać ma prawdopodobnie tak .
2014-02-04 07:58:17 (12 lat temu)
Stenek
 
Fajnie, nareszcie znalazłem ten neon "I Ty trafisz MILION" ;-)
Zdjęcie czarno białe, ale flagi biało czerwone, ktoś się pobawił i domalował, nie tylko to zresztą
2014-11-22 21:08:45 (11 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
ulica Świerczewskiego to było centrum handlowe , towarzyskie i biznesowe , a teraz ? nuda , nuda ...
2014-11-22 21:33:08 (11 lat temu)
W głębi ulicy następny "milion do trafienia" - reklama Liczyrzepki.
2014-11-22 22:40:06 (11 lat temu)
Pierwszy pawilon po prawej to cukiernia pana Emila Huminieckiego.Proszę o dodanie znacznika.
2024-02-04 20:11:39 (2 lata temu)
Stenek
 
do Dariusz Milka: No tak. Czy mamy gdzieś zdjęcie Liczyrzepki ale takk bardziej z bliska?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2014-11-23 00:04:50 (11 lat temu)
esski
 
do Dariusz Milka: Liczyrzepka odpada, to była lokalna loteria pieniężna, dolnośląska, Nie sposób było w niej trafić milion, Na zdjęciu widać neon reklamujący Totalizatora Sportowego , sportowy, bo reprezentował 49 dyscyplin sportowych, w latach wczesnych 70 losowanie polegało (bodajże) na wrzucaniu piłki , dużej piłki, do celu(?), z pewnością nie było maszyny losującej.
2014-11-23 03:53:26 (11 lat temu)
2014-11-23 10:58:12 (11 lat temu)
do esski : Losowanie w Totalizatorze na początku lat 70-tych polegało na wyciąganiu losów (zwitków papieru) z sześciennego pudełka z plexi zawieszonego na osi przechodzącej przez przeciwległe wierzchołki sześcianu, owym pudełkiem kręcono by losy wymieszać.
W ciągu lat 70-tych pojawiła się maszyna losująca z gółównym elementem w postaci "bani" z plexi która była obracana silnikiem. Rewersja obrotów powodowała nabranie z wnętrza bani piłeczki z numerem.
2014-11-23 08:54:39 (11 lat temu)
do esski : Przeczytaj z uwagą. Mowa o reklamie CZĘŚCIOWO widocznej w głębi ulicy, i NIE o neonie. Co do wysokości wygranych, to dobrze byłoby podeprzeć jakimś argumentem poza zdecydowaną konstatacją.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literka
2014-11-23 10:54:00 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jeszcze wcześniej losowania takie odbywały się nie w TV ale przy okazji jakichś dużych imprez.
2014-11-23 10:54:39 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Pamiętam losowanie Totolotka pokazywane w TV.Dzieci z Domów Dziecka wyciągały czarne kapsułki,w których były karteczki z numerami.Czasem kapsułkę było trudno prowadzącemu odkręcić.
2021-07-16 18:50:27 (4 lata temu)
Stenek
 
do Dariusz Milka: No dzięki, ale ja pytałem o zdjęcie neonu Liczyrzepki ;-)

W PRL funkjconowały tzw lokalne totki, na Śląsku była to Karolinka, we Wrocku - Liczyrzepka, jak było gdzie indziej????
2014-11-23 21:49:57 (11 lat temu)
do Stenek: Były jeszcze Koziołki (Poznań), Syrenka (Warszawa), Lajkonik (Kraków), Łuczniczka (Bydgoszcz) i Gryf (Szczecin).
2014-11-23 22:48:18 (11 lat temu)
Licho
 
do Stenek: W tej samej serii jest...
2015-03-24 17:11:10 (11 lat temu)
Stenek
 
do Jarosław Dubowski: Dzięki! Lajkonika pamiętam, Koziołki chyba też. Wtedy każde województwo miało taki totalizator regionalny
2014-11-23 23:39:21 (11 lat temu)
do Stenek: Właśnie, bytanie czy każde...
2014-11-24 07:12:47 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dürgoy Marcin : Cały pawilon jest tu przypisany.
2024-02-04 20:16:26 (2 lata temu)
do ZPKSoft: Przystanek ma znacznik.Myślałem że podobny można postawić na pierwszym pawilonie.
2024-02-04 20:18:13 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do Dürgoy Marcin : Sama cukiernia nie ma osobnego obiektu.
2024-02-04 20:20:17 (2 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Pierwszy pawilon od Świerczewskiego to był sklep cukierni pana Emila Huminieckiego.Pracownia mieściła się przy Traugutta 35 w oficynie.
2024-02-04 20:08:45 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do Dürgoy Marcin : Cukiernia o nazwie "Oleńka".
2024-02-04 20:23:03 (2 lata temu)
do ZPKSoft: "Oleńka" może później. Ja pamiętam szyld "Cukiernia Emil Huminiecki" Dowoził wyroby trabantem z ulicy Traugutta.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodałem
2024-02-04 20:30:57 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Mam fotki, mam, wrzucę później :)
Jak ktoś w pobliżu to niech foci - już połowy nie ma.
2015-02-10 09:29:34 (11 lat temu)
skrzypa
 
Ja będę dopiero po dwudziestej to pewnie już będzie po ptokach
2015-02-10 15:56:52 (11 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
Mam kilka zdjęć zrobionych podczas rozbiórki i kilka jeszcze przed :-)
2015-02-16 13:17:11 (11 lat temu)
mamik
 
do skrzypa: Już jest po ptokach, niestety zdjęcia nie mam ale widziałem z tramwaju kupę gruzu.
2015-02-10 17:24:32 (11 lat temu)
do mamik: Czyli już cały został rozebrany?
2015-02-10 18:59:46 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Raczej tak, bo kilka godzin temu tak to wyglądało
2015-02-10 19:07:30 (11 lat temu)
do Cristoforo: Ok, czyli jutro nie ma po co jechać na fotki.
2015-02-10 19:13:09 (11 lat temu)
do skrzypa: Świetnie :) Będzie ładna galeria.
Ja ostatnio szukałem budowy przy Pilczyckiej - nie znalazłem bo myślałem że jest w innym miejscu ale za to trafiłem na to - - masz może fotkę sprzed rozbiórki?
2015-02-16 18:21:48 (11 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Kiedyś dawno temu wrzuciłem zdjęcie znajdującej się w tym miejscu przychodni LUX MED na Hydral ale widzę że już nie ma tej fotki. Może gdzieś mam na którymś z setek dysków problem polega na tym że to szukanie igły w stogu siana ponieważ wtedy bardzo chaotycznie opisywałem dyski . To mógł być 2006 rok. W marcu mam urlop to spróbuję szczęścia :-)
2015-02-22 19:15:43 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Ok, to mam nadzieję, że się natkniesz na to zdjęcie :)
2015-02-22 19:17:05 (11 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ja sam jestem w szoku że to wyburzyli to nie był stary budynek tylko taki z lat 2000 , gdybym tylko wiedział wcześniej... A budowa z pierwszego linku znajduje się bezpośrednio przy Pilczyckiej naprzeciw " Białego Kościoła " Przecież zaznaczyłem na mapie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-02-22 19:23:51 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Piłsudskiego w latach 60.
Rozpoczyna się budowa biurowca "Wrocław 101".
1970
-
2011
1970
-
2012
2011
-
2013
2013
-
2015
2013
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet