| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Plac Solny 11
Obiekty w okolicy
Plac Solny 10
11
m
Wrocław
Plac Solny 12
11
m
Wrocław
Krasnale „Wyrostek i Zadymek”
16
m
Wrocław
Plac Solny 13
18
m
Wrocław
Krasnal „Mistrz Krasnal”
20
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Który numer kamienicy ?
2024-11-04 18:40:22 (rok temu)
2024-11-05 08:59:15 (rok temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Tak to 11.
2024-11-05 09:18:25 (rok temu)
Mam to zdjęcie datowane 1946 .
2026-06-14 14:30:21 (14 dni temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
Numery 11 a i 11b stojące w podwórku idą do remontu
2015-06-24 21:32:08 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Trwa "remont" rozbiórka nr 11b
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-09-14 14:42:33 (10 lat temu)
Licho
 
Dach kamienicy będzie remontowany.
2017-02-09 16:47:16 (9 lat temu)
labeo7
 
Nie jestem pewien czy nie jest to ta sama fotografia, którą Neo wrzucił w wersji okrojonej? Jeśli tak to wg tego źródła jest z 1947 r.
2015-08-23 21:25:19 (10 lat temu)
do labeo7: Pewnie ta sama, swoją wyrzucę. Skanowałem bodajże w 2001 lub 2002 roku więc już sam nie pamiętam czy wpisałem dobry rok.
2015-08-23 22:38:39 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Wrocławskie czaple :)
2016-03-03 15:34:59 (10 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Pry poniedzialkowej nawalnicy śniegowej, doślo w Pradze do uśkodzienia woliery. Terea po pradze i okolici lata okolo 18 ibisów. Udalo sie zlapacz 6 ibisów. No, kaźde miasto ma swojego ptaka :-)
2016-03-03 17:55:10 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Ostatnie zdjęcie tej kamienicy zrobiono dokładnie 10 lat temu.
Dobrze, że sfociłeś.
Te kretyńskie hulajnogi nadal mają się dobrze. Człowiek wychodzi na relaksacyjny spacer, a musi być czujny.
2019-09-02 10:00:24 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: To jest też ciekawe jak szybko zmienia się nasze otoczenie. Jeszcze niewiele ponad rok temu ich nie było. Jedne elementy otoczenia znikają (np. budki telefoniczne), inne pojawiają się (hulajnogi).
2019-09-02 14:56:46 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Budki telefoniczne wspominam z sentymentem, ale tych hulajnóg..., nie będę szukał w pamięci.
Kiedy wychodzę na miasto czuję jakbym prowadził samochód. Muszę przede wszystkim pamiętać, że przy każdej zmianie pasa ruchu, to znaczy przy stąpnięciu w lewo albo w prawo, trzeba się upewnić czy nic nie jedzie, bo te łaminogi są cichobieżne. Już nie mogę sobie pozwolić na spontaniczny spacer od krawędzi do krawędzi chodnika :) Muszę iść swoim pasem ruchu, aby nie wejść na linię strzału gościa, który gna przed siebie z mętnymi oczami i wetkniętymi w uszy słuchawkami.
2019-09-02 21:23:02 (6 lat temu)
czesil
 
do Wacław Grabkowski: Mam nadzieję, że moda na hulajnogi szybko pominie. Tzn. w granicach 5 lat!
2019-09-02 21:52:59 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Bodaj od wiosny 2020 mają wejść przepisy różnicujące hulanogę od pieszego. Hulajnogi będą mogły korzystać wówczas z chodników na takich zasadach jak rower. Poza tym porzucanie hulajnog gdzie popadnie chyba się skończy, bo mają być wprowadzone surowe kary dla operatorów w tym temacie ... czyli będą docelowo przerzucane na użytkowników,
2019-09-02 22:42:10 (6 lat temu)
do zygmunt_ra: 2 tygodnie temu przejechałem się w nocy kilka razy wokół Rynku, całkiem przyjemnie, ale żeby to było bezpieczne, to nie mam złudzeń. Następnego dnia, prowadząc auto dosłownie 40 minut po mieście widziałem przynajmniej,niej 2 zapowiadające się nieciekawie sytuacje z udziałem tych jednośladów. Przede wszystkim to jeździ za szybko...
2019-09-02 23:02:38 (6 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Zgrozą jest jazda na tym w 2 osoby. Już dochodzą informacje o śmiertelnych wypadkach na tym pojeździe (także w Polsce) - chaos raczej będzie trwał dopóki hulajnoga będzie formalnie pieszym. Potem może będzie lepiej, choć pomysłowość użytkowników nie zna granic.
2019-09-02 23:06:06 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do czesil: Nie tak dawno ujrzałem na naszej dzielni rozbebeszoną hulajnogę.
Przystanąłem, bo usłyszałem:
- Dobrze jej tak.
A może to były moje myśli?
2019-09-03 09:23:03 (6 lat temu)
do zygmunt_ra: Ciekawe czy można będzie transportować piwo? Na Rakowieckiej widziałem faceta gnającego zygzakiem na łaminodze z pobrzękującym plecakiem. Nad Odrą czekali na niego spragnieni kolesie.
2019-09-03 09:28:25 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Efekt skali: - mamy niestety pierwszy śmiertelny wypadek ew Wrocławiu. Patrząc na to co się dzieje, może być niestety gorzej.
2019-09-12 11:59:12 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Już można kupić "stuningowana" hulajnogę która "idzie" pod 80 kph. W wielu miastach ogranicza się szybkość do 15-20kph oraz zabrania jazdy w dwie osoby.
2019-09-12 13:13:20 (6 lat temu)
do zygmunt_ra: Tragedia przy Legnickiej...
2019-09-13 21:13:46 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 14 dni temu)
Plac Solny 11 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet