| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Elementy jak najbardziej pochodzące z kościoła Bożego Ciała, ale wnętrze jest już raczej muzealne, nie kościelne. Widać muzealną plakietkę z opisem eksponatu.
2010-10-01 17:57:50 (15 lat temu)
wito,
 
Dokonałem korekcji zgodnie z sugestią ;)
2010-10-01 19:06:54 (15 lat temu)
† ☻
 
Ten element to oryginalna grupa figuralna zdobiąca belkę tęczową,widoczna na tym obrazku: . Ludwig Burgemeister wspomina, że w roku 1926 grupa figuralna była prezentowana na jakiejś wystawie po czym powróciła na swoje miejsce. Całość wykonana z drewna lipowego około roku 1420
2010-10-02 12:17:22 (15 lat temu)
Ciemnica, ołtarz adoracyjny, sakramentarium - do wyboru ;)
2010-12-30 21:29:52 (15 lat temu)
† ☻
 
To jest sakramentarium, co zresztą widnieje w podpisie fotografii w albumie Hadelta, gdy robiono to zdjęcie znajdowało się ono w zakrystii, obecnie umieszczone jest w nawie południowej kościoła
2010-12-30 21:50:21 (15 lat temu)
do Cristoforo: I co tam się w tej ciemnicy robi? Bo pewnie nie wywołuje filmów? ;)
2010-12-30 21:31:50 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Garnki się trzyma jak w tabernakulum - przynajmniej nie znam innej funkcji ;)
2010-12-30 21:34:56 (15 lat temu)
Lilith
 
Czy to jest wejście do zachrystii od podwórza?
2011-05-16 02:29:04 (15 lat temu)
jurekpogodno
 
+3 głosów:3
Kurcze tylu fotopolan jest z Wrocławia a tu fotki z Wiki ???!!
2012-09-27 11:58:02 (13 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do jurekpogodno: Najciemniej pod latarnią ;)
2012-09-27 12:21:09 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
"Epitafium, a raczej cenotaf (epitafium symboliczne) jednego z administratorów tutejszego kościoła Wacława Woykowskiego " - więcej na stronie . Czyli Twojego imiennika Wacku ;-)
2018-09-16 15:24:21 (7 lat temu)
do ZPKSoft: O!, bardzo mi miło, dziękuję za rozszyfrowanie :) Dodałem do opisu.
Ten kościół jest wspaniały, dobrze się w nim czuję.
Mam go w pamięci, bo kilkanaście lat temu przed wejściem pośliznął się mój serdeczny kolega - bezbożnik i złamał nogę.
2018-09-16 20:30:51 (7 lat temu)
To raczej sklepienie krzyżowo - żebrowe nad prezbiterium.
2019-03-26 21:25:59 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do legion: Dziękuję, wpiszę pod zdjęciem.
2019-03-26 21:27:48 (7 lat temu)
6 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ołtarz w nawie północnej.
Ołtarz kościoła Bożego Ciała. Msza święta ormiańskokatolicka z rekolekcjami Wielkopostnymi. Celebrans: ks. prof. dr hab. Józef Naumowicz. W tym kościele s...
1905
-
1926
1905
-
1930
1920
-
1930
1926
-
1934
1926
-
1934
1930
-
1944
1930
-
1944
1930
-
1944
1937
-
1941
1941
-
1941
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet