| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Młyn Średni
Najbliższe obiekty nieistniejące
Młyn Przedni
48
m
Wrocław
Rzeźnia
68
m
Wrocław
Stary Most Pomorski
75
m
Wrocław
Stary Wodociąg "Wielki"
78
m
Wrocław
Młyn Nowy
79
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2015-08-10 08:33:28 (10 lat temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
Nie mogłem się oprzeć żeby podmienić na bardziej czytelne :)
2014-06-16 22:23:14 (12 lat temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
2024-05-17 07:31:33 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Widzę, że prawie cały jaz od nowa robią :)
2014-04-11 23:15:37 (12 lat temu)
A zastanawiałem się dzisiaj czy nie zrobić tu panoramy ... byłoby porównanie :(
2014-05-11 22:17:20 (12 lat temu)
Jeżeli do napowietrzania to powietrze będzie tłoczyła pompa czy jakoś to się dzieje grawitacyjnie?
2014-06-04 21:05:04 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Prąd wody zasysa powietrze. Turbinki akwariowe mają podobny patent.
2014-06-04 21:29:02 (12 lat temu)
Ten cypel był chyba remontowany po 1997 roku.
2015-03-19 22:32:12 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak. Jakoś przed 2000 rokiem, albo w tymże roku. Napewno w okolicy. Po powodzi był trochę poszarpany. Nurt wyrwał sporo kamieni.
2015-03-19 23:14:56 (11 lat temu)
vigo
 
Jaki jest zasięg gołębia ? - wydaje mi się, że do elektrowni będzie ponad 500 m
2015-04-22 21:16:06 (11 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do vigo: W mieście mój rekord to 700 m - poleciałby dalej ale nie chciałem ryzykować. Poza miastem poleciałem na 1,5 km i nie chciałem próbować, zwykle lecę max. 500 metrów. Tu było jakieś 450 m na liczniku.
2015-04-22 22:27:57 (11 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
Ciekawostka - na tym zdjęciu w oddali widać góry, zaciekawiło mnie to co to są za góry i jak daleko znajdowały się od gołębia. Oto rozwiązanie zagadki -
2015-05-31 20:13:37 (11 lat temu)
do Columba livia: No podwrocławskiego wulkanu nie poznałeś ;)
2015-05-31 20:54:19 (11 lat temu)
Otworzyli już cypel czy dalej jest zamknięty i stoi buda ciecia mimo tego, że od kilku miesięcy nic się tu nie dzieje?
2016-04-25 23:24:36 (10 lat temu)
sebasr
 
do Neo[EZN]: Jest tylko kartka "teren budowy, wstęp wzbroniony". Pisana odręcznie...
2016-04-25 23:32:07 (10 lat temu)
Licho
 
do sebasr: Już kilku fotopolan (i nie tylko) ją zignorowało, żeby zdjęcia zrobić :-)
2016-04-26 06:04:53 (10 lat temu)
sebasr
 
do Licho: Widziałem już kilka zdjęć. Także też zignorowałem...
2016-04-26 07:20:10 (10 lat temu)
do Licho: Może zapomnieli zdjąć? ... w każdym bądź razie widywałem tam ciecia więc nie właziłem, czyżby go zdjęli z warty?
2016-04-26 10:16:50 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie wiem, wybrałbym się tam przy bezwietrznej pogodzie na jeszcze jedne zdjęcia, ale nie chciałbym zostać zaskoczony przez ciecia. Zdjęcia z ręki to co innego.
2016-04-26 11:13:16 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Młyn Średni - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet