| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Ślężna

2015 - przebudowa ul. Ślężnej w rejonie osiedla „Centauris”

2016 - budowa ścieżki rowerowej

2006 - Remont ulicy Ślężnej

2016

2016 - Remont torowiska tramwajowego na ulicy Ślężnej

2019

2019 - Remont torowiska tramwajowego na ulicy Ślężnej

OBIEKTY - ul. Ślężna
2
24
Więcej (65)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Ślężna 28
170
m
Wrocław
Ślężna 52
173
m
Wrocław
Etablisement "Königsgrund"
194
m
Wrocław
Ślężna 67-69 - Pabianicka 162
194
m
Wrocław
Pabianicka 160
218
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ślężna 44-46

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1913
Zlikwidowano: 2013
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ☻
 
+1 głosów:1
Oficyna powstała w roku 1913, a więc stała równo sto lat. Pierwotnie była wyższa o jedną kondygnację i poddasze oraz szersza o trzy osie okien.
2014-02-06 11:25:56 (12 lat temu)
Już jej nie ma. Rozebrana na przełomie czerwca i lipca. Ciekawe dlaczego. Planuje się tu jakąś inwestycję?
2013-07-26 18:44:44 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Trzeba zatem zajrzeć do folderu Ślężna, bo ani jednego własnego nie widzę.
2013-07-26 19:46:08 (12 lat temu)
do Cristoforo: Może miasto wyburzyło, żeby sprzedać czysty teren pod inwestycje.
2013-07-26 19:38:56 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: W Wałbrzychu, w latach 2013-2015, planuje się wyburzyć 112 budynków gminnych (z czego część już została rozebrana). Tylko dlatego, że są stare, od dawna nie widziały remontu i takie działanie doprowadziło te budynki do ruiny. Może we Wrocławiu też tak jest? ;)
2013-07-26 22:01:50 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Ja coś pewnie wynajdę w swoich archiwach - jak nie z lądu to z powietrza.
2013-07-26 21:07:52 (12 lat temu)
do Petroniusz: Pewnie tak. Takie opuszczone budynki to zwykle siedlisko patologii - nie ma planów remontu to burzą...
2013-07-26 22:05:36 (12 lat temu)
Licho
 
Jaki ładny lisek :-)
2015-09-23 10:14:18 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet