| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Powstańców Śląskich 5
Obiekty w okolicy
Powstańców Śląskich 11
42
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 13 - Swobodna ...
47
m
Wrocław
Oficyna
50
m
Wrocław
Rzeźba "Granitowy Słoń"
51
m
Wrocław
Winiarnia "B&B - Becker & Braetz"
54
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Powstańców Śląskich 5

Dawniej: Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Foto słoń? :)
2014-06-05 22:07:06 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Oj.. z 20 lat go budowali, nie słonia... ten budynek.
2014-06-05 22:09:07 (12 lat temu)
do esski : A to jedno z moich pierwszych zdjęć wykonanych "cyfrakiem" - pierwsza rowerowa sesja z Olympusem 5050 :)
2014-06-05 22:12:41 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: No patrz pan.. nie zwracałem uwagi na datę. To jz 10 lat, miałęm natenczas Minoltę, byłem we wrocku w kwietniu tego roku, 10 dni... ocalały li tylko fotki 800X600pixeli, oryginały siedzą na płytach DVD nie do odtworzenia, tak jak wiele tysięcy innych z tego okresu. Może ma ktoś sposób - skuteczny - na odzyskanie zdjęć z płyt DVD????
2014-06-05 22:17:56 (12 lat temu)
do esski : O jasny gwint. A moje płyty DVD wszystkie są do odczytania - co jakiś czas sprawdzam. Nagrywane od 2004 roku. Z CD to już nie jest tak różowo ale na szczęście te na których nagrałem zdjęcia - odczytałem. Ze 2 z 10 płyt CD których nie mogłem odczytać wypolerowałem pastą tempo i coś tam odczytałem. Jest świetny program który mieli płytę aż coś z niej wydusi - tak odzyskałem trochę plików z tych płyt "nie do odczytania" ale reszty nie da rady - po prostu zmieniła się struktura fizyczna płyty bo były one pewnie wystawione na działanie promieni słonecznych albo ugryzł je ząb czasu.
2014-06-05 22:40:13 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Bez słońca się obyło w moim przypadku, zawsze trzymane w pudełku.... Oh.. well... może nadejdzie kiedyś czas iż da się to odzyskać.
2014-06-05 22:49:31 (12 lat temu)
Stenek
 
do esski : A może trzeba uruchomić starszy komputer ze starszymi napędami CD/DVD - i po kłopocie?
2014-06-05 22:54:59 (12 lat temu)
esski
 
do Stenek: Nie mam, wszystko co stare gnije zapewne na złomie w Chinach lub gdzieś w Afryce.
2014-06-05 22:57:21 (12 lat temu)
Stenek
 
do esski : Ale może da się jeszcze kupić na alledrogo czy gdziekolwiek, nie wszyscy jeszcze wyrzucili ten stary sprzęt .....
2014-06-06 00:17:20 (12 lat temu)
To nie może być 2011 rok. Sąsiednia fotka z 2010 r. pokazuje, że słoń był już pomazany. Ten sam bazgroł widnieje na nim do dziś.
2016-03-09 01:58:58 (10 lat temu)
esski
 
do Cristoforo: Jam był tam w maju, zatem uchwyciłem słonia na chwile przed palantem ze spreyem w ręku.
2016-03-09 02:02:03 (10 lat temu)
Całkiem zapomniałam, że tam był parking.
2015-02-07 18:02:15 (11 lat temu)
Ja na tym żużlowym placu miałem pierwszą jazdę na kursie w 1974r.Plac był wysypany żużlem.Ponad poziom gruntu wystawał tylko poniemiecki schron.
2021-09-16 14:53:40 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Opis już nieaktualny, nie ma parkingowca ani stacji.
2023-08-17 10:12:53 (2 lata temu)
do Agata Pęcak: Z tego co pamiętam to na tym parkingu odbywały się prologi Rajdu Polski - w latach 90.
2015-02-07 19:14:34 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Pamietam, chodzilem tam z kolegami jako dziecko. Wrażenia jak w Pewexie. Co do zdjecia, parking, same Żuki, Fiaciki i Stary :) Jeden rodzynek - legendarny Audi 80. W tle widac neon CENTRUM na Pedecie.
2017-04-04 22:15:12 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Pamietam, chodzilem tam z kolegami jako dziecko. Wrażenia jak w Pewexie.
2017-04-04 22:15:16 (9 lat temu)
do vigo: Super :) Czyli rajd był tu już w latach 80. Później przenieśli go przed Wzgórze Andersa a potem niestety do Krakowa.
2015-02-07 20:05:08 (11 lat temu)
vigo
 
do Neo[EZN]: Dokładnie tak. Kierowcy we Wrocławiu mieli też jeszcze os na stadionie olimpijskim. Pamiętam jak faworyt zatarł silnik lanci stratos przed wjazdem na stadion. Mam gdzieś nawet fotkę.
2015-02-07 20:13:16 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Rajd Polski /pod ta nazwa/ rozgrywano od 1960 roku. Byl organizowany przez Krakowski Automobilklub i dopiero po 1973 powedrowal na Dolny Slask. Impreza ta jest drugim najstarszym rajdem w Europie po Rajdzie Monte Carlo.
2015-02-07 20:43:47 (11 lat temu)
do do widzenia: Być może widzieliśmy się. Mój pierwszy rajd pod hotelem to rok `84. Królował wtedy na podium Ingvar Carlsson. W pięć później mogłem już samodzielnie pojechać do Sobótki i tam oglądać sławną ,,koniczynkę". Kręciłem filmy i fociłem na potęgę :)
2017-04-05 14:35:03 (9 lat temu)
do widzenia
 
+1 głosów:1
do YouPiter: W 84 raczej jeszcze tam nie bywałem. Za młody jestem. Pamietam ze na placu przed hotelem Wrocław był ogrodzony teren i takie mini miasteczko namiotowe dla kierowców i organizatorów rajdu. Panowie siedzieli na krzesełkach w i popijali zimne napoje z puszek w żarze słońca a my łykaliśmy slinkę. Wtedy nawet pusta puszka była jak relikwia :D nie mówiąc o jej zawartości.
2017-04-07 15:38:57 (9 lat temu)
To impreza motoryzacyjna na placu po wyburzonej hali targowej.W tle budowa wieżowca "Granitexu"?
2021-05-14 12:41:30 (5 lat temu)
labeo7
 
Przypisania jakieś dziwne, gdzie Zapolskiej, a gdzie Karmelkowa?
2021-05-14 19:42:10 (5 lat temu)
Przepraszam.To ja namieszałem z tym Granitexem.To budowa "Biproskalu"przy Powstańców Śl.5.Przed biurowcem był granitowy blok i dużej średnicy piła z widiwymi zębami do ciecia kamienia.
2021-05-14 20:22:34 (5 lat temu)
do Dürgoy Marcin : "Granitex" dopisałem - dzięki.
2021-05-14 13:03:35 (5 lat temu)
Licho
 
do bonczek_hydroforgroup: Trochę słabo wyszło ;-)
2021-05-14 13:04:55 (5 lat temu)
do Licho: Bywa...poprawię się
2021-05-14 13:14:23 (5 lat temu)
do labeo7: Poprawione
2021-05-14 20:10:55 (5 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
Jest nowa reklama, więc trzeba udokumentować ;-)
2022-06-02 18:06:52 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do mamik: Lato nadchodzi......☺☺☺
2022-06-02 18:23:39 (4 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do vetinari: Co za zmiana . Ciekawe. co lepsze do oglądania?
2022-06-02 18:28:11 (4 lata temu)
do Woj11: ☺☺☺
2022-06-02 18:32:11 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Powstańców Śląskich 5 na innych zdjęciach
1996
-
2005
1996
-
2014
2008
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2019
-
2023
2019
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
Powstańców Śląskich 5 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet