| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (44)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Volvo 7000A – niskopodłogowy autobus miejski, produkowany w latach 1998-2003 przez szwedzką firmę Volvo. (w latach 1999-2003 również w fabryce firmy Volvo Polska we Wrocławiu). Eksploatacja liniowa we Wrocławiu rozpoczęła się w 2001 r. Litera A przy modelu podstawowym oznacza wersję "Articulated". Następcą tego modelu jest Volvo 7700A.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Z zewnątrz niewiele się różnią.
2013-05-15 17:34:44 (13 lat temu)
Faktycznie - poza dachem z zewnątrz właściwie identyczne. Może ktoś się jeszcze pobawi jak w cyklu "znajdź różnice".
2013-05-16 04:10:44 (13 lat temu)
Inny kierunkowskaz na wysokości kabiny kierowcy :)
2013-05-16 06:19:22 (13 lat temu)
Garby na klimatyzację na dachu 7000A
2014-11-24 20:28:46 (11 lat temu)
Stenek
 
ostatnio znikają mi moje komentarze, tu tez dałem, a nie ma go
2014-11-25 01:40:56 (11 lat temu)
Obydwa w tej chwili już oczekujące na kasację.
2018-06-17 10:56:23 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: No bo zmiana numeru modelu wynika wyłącznie z tego, że Volvo w pewnym momencie postanowiło zmienić system nazewnictwa modeli.
2014-11-24 20:47:21 (11 lat temu)
Licho
 
Długo już nie pojeżdżą.

Swoją droga mamy od niedawna nowy model autobusu we Wrocławiu.
2017-09-04 19:32:13 (8 lat temu)
do Licho: Jaki model i na której linii / których liniach można spotkać?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2017-09-04 19:36:33 (8 lat temu)
fck
 
do Licho: Najwyższy czas je wymienić bo we wnętrzu wszystko trzeszczy i lata na wszystkie strony jak w Jelczach. O dziwo niewiele młodsze Mercedesy Citaro trzymają się wzorowo.
2017-09-05 09:34:20 (8 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Solaris Urbino U12 CNG, wyłącznie na 114.
2017-09-04 19:45:15 (8 lat temu)
do Licho: O proszę, czyli moje tereny.
2017-09-04 19:47:43 (8 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Chyba dziś pierwszy raz na trasę wyjechały (z tego co pisali mają tylko w dni robocze jeździć – w wolne jak dotychczas MAN-y, ale może pokręcili?).
2017-09-04 19:49:47 (8 lat temu)
fck
 
do Licho: Nadziałem się wczoraj na niego :). Zaciekawiły mnie ogromne przesuwne okna jak w Ikarusach. To na wypadek nieszczelności instalacji?
2017-09-05 09:35:21 (8 lat temu)
Licho
 
do fck: Myślę, że to na zamówienie pierwszego właściciela – gazowe solniczki są używane.
2017-09-05 09:50:33 (8 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Autobus Volvo 7000 na linii 126 na placu Hirszfelda. Tak wygląda to miejsce obecnie - http://www.fotopolska.eu/36799,foto.html - duży fragment pawilonu handl...
Tragiczny wypadek na placu Jana Pawła II. Kierowca autobusu 132 stracił panowanie nad pojazdem (prawdopodobnie z powodu zasłabnięcia) i wjechał w wiatę przys...
2000
-
2005
2000
-
2010
2007
-
2011
2011
-
2014
2011
-
2014
2016
-
2018
2016
-
2018
2018
-
2018
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet