| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Kanał Miejski

2013-2015 - przystosowanie Kanału Miejskiego do przepuszczania wód ...

OBIEKTY - Kanał Miejski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Hellrid
 
+1 głosów:1
Flut-Schleuse - to Brama Przeciwpowodziowa, a Jaz Psie Pole miał nazwę Nadel Wehr. Plan jest odwrócony - północ u dołu.
2014-04-19 22:44:26 (12 lat temu)
Jazzek
 
Ciekawe jest oznaczenie własności gruntów.
2020-11-10 21:33:16 (5 lat temu)
Bubziom
 
Proponuję przenieść do tego obiektu:
2025-03-27 20:09:57 (rok temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Śluza Różanka ? Bloki w tle podobne.
2021-01-12 19:57:56 (5 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: To Śluza "Miejska". Przypisałem.
2021-01-13 08:30:23 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
Śluza "Miejska".
W tle most Osobowicki.
2021-01-16 15:54:02 (5 lat temu)
do max: Dzięki za wszystkie.
2021-01-16 15:56:41 (5 lat temu)
Czy to będzie sluza pod mostami Osobowickimi ?
2023-03-28 18:51:48 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Desperado: To jest ten budynek
2023-03-28 22:31:50 (3 lata temu)
A to nie lepiej do panoram przenieść? Z przypisania do Dolnośląskiego Centrum... niewiele wynika, niewrocławianin się zastanawia który to budynek...
2025-03-09 20:49:29 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Spora część terenu widocznego na zdjęciu to teren DCZP.
2025-03-09 23:58:30 (rok temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Ten obiekt trzeba do czegoś przypisać, może do kanału miejskiego lub Pasterskiej?
2026-01-15 22:46:11 (5 miesięcy temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
Usunąłem 5 dodatkowych niepotrzebnych obiektów tego samego kolektora deszczowego, w tym 4 puste.
2026-01-16 23:29:04 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta – doprecyzowanie. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 08:49:27 (14 dni temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do labeo7: Przerobiłem.
2026-01-16 19:32:33 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta: zdjęcie przedstawia miejsce przejścia kanalizacji ogólnospławnej, syfonem, pod Kanałem Miejskim (Dücker, Mischwasserkanal).
2026-06-13 09:56:32 (14 dni temu)
Kram
 
Korekta. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 09:54:48 (14 dni temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Na kucaka dałoby radę nim przejść tylko ciekawe jak daleko?
2026-01-16 22:18:43 (5 miesięcy temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nie jest tak źle. Mamy do dyspozycji kanał o tzw. przekroju dzwonowym, wysokości 1,8 m i szerok. 1,2m, a dojść możemy do komory przelewu burzowego, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową, a potem możemy sobie wybrać jedną z rur betonowych o średnicy 2 m i udać się w dowolnym kierunku świata. Idąc na północ, wychodzimy wylotem przy wodzie dolnej jazu Różanka.Przy okazji korekta. Rysunek przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 08:52:49 (14 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Kram:
Na odwrót - wysokość 1,2 m, szerokość 1,8 m - tak wynika z rysunku.
2026-06-13 11:39:57 (14 dni temu)
do Kram: Regen-Auslass to aby nie przelew burzowy?
2026-06-13 13:07:36 (14 dni temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do yani: Racja! Z tego rysunku też wynika że h=1,20 m, b=1,80 m i tu też stoi jak byk i to nawet otwartym tekstem. PRZEPRASZAM.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: interpunkcja
2026-06-13 12:56:15 (14 dni temu)
Kram
 
do Jarosław Dubowski: Po dokładniejszym sprawdzeniu okazuje się, że jest to przejście burzowca syfonem, pod Kanałem Miejskim a przelew burzowy jest wcześniej, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową. Natomiast Regen-Auslass to byłby wylot burzowca a on faktycznie znajduje się przy dolnym stanowisku jazu. To co na rysunku to raczej przekrój syfonu gdzieś, na odcinku pod dnem kanału. Przelew to byłby "Überlauf".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 15:48:34 (14 dni temu)
Pokaż na mapie
59 Dyskusji (ostatnia 14 dni temu)
Nabrzeże przeładunkowe fabryki materiałów budowlanych "Hans Silberstein & Co.". Z prawej strony widać wywrotnicę wagonową.
Bulwar przy Kanale Miejskim. Po lewej za kanałem ulica Pasterska.
1898
-
1950
1898
-
2005
1950
-
2007
2006
-
2007
2007
-
2007
2008
-
2011
2008
-
2015
2013
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
Kanał Miejski - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet