| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Chociebuska
4
4
6
8
10
9
11
15

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Chociebuska

Dawniej: Cottbuser Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Obecnie po lewej stronie są ogródki działkowe a bujna roślinność nie pozwala na zobaczenie tych budynków widocznych w tle - nawet zimą.

Podejrzewam, że kostka brukowa widoczna na zdjęciu może być pod asfaltem, który jest tu obecnie.
2013-02-27 23:30:20 (13 lat temu)
czarek
 
Po lewej stronie oprócz ogródków stoi także centrala telefoniczna , przerobiona na handel używanymi ciuchami , a centrala obsługująca cały kwartał stoi sobie w malutkim kontenerze - takie to czasy
2013-02-28 22:22:53 (13 lat temu)
Licho
 
do czarek: A budynek centrali jest wystawiony na sprzedaż.
2015-02-12 12:27:18 (11 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
do Licho: Budynek centrali już przebudowują na mieszkania
2021-05-17 21:20:50 (5 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do czarek: Nie.
Tylko właściciel byłej centrali na Gądowie jest tak pomysłowy, żeby to coś przbudowywać. Pozostali robią to, co najrozsądniejsze – burzą.
2021-05-17 22:51:20 (5 lat temu)
czarek
 
do czarek: Faktycznie ,teraz został kawałek starej centrali chyba na zaplecze budowy
2021-11-21 20:04:37 (4 lata temu)
Licho
 
Ładnie to tak płoty przewracać? ;-)
2016-01-19 21:04:57 (10 lat temu)
Konrad, to ty? :)
2016-01-19 21:13:00 (10 lat temu)
Konrad chyba się na mnie obraził, bo mu nie odpowiadałem na post pod fotą przez 6 dni... albo ogląda mecz Polska : Francja :) Nie martw się - damy radę :).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-01-19 21:35:07 (10 lat temu)
Hellrid
 
Dziwna głowa fotografującego (cień), kosmita?
2016-01-31 20:31:27 (10 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ja tylko pociągnął ;)
2016-01-19 21:06:12 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wygląda na cień kota.
2016-01-19 21:14:17 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wacku, witaj :-)
Przepraszam za zwłokę, już jestem :)
2016-01-30 18:34:05 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Bardzo niesamowity, jak z obcej planety ;-)
2016-01-19 21:23:05 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Konrad się na przyjaciół nie obraża :)
Konrad miał kilka dni bez internetu :)
2016-01-30 18:34:45 (10 lat temu)
do wilkwroclaw: Fajnie, że jesteś!
2016-01-31 20:28:09 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do wilkwroclaw: Witaj, będzie Ci tu dobrze :)
2016-01-31 21:05:14 (10 lat temu)
do Hellrid: To chyba znak drogowy.
2016-01-31 20:32:42 (10 lat temu)
Hellrid
 
do Neo[EZN]: Znak drogowy pijący piwo.
2016-01-31 20:35:51 (10 lat temu)
do Hellrid: Wilk jak poluje to stawia uszy :)
2016-01-31 20:40:46 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: :-)

Witaj Wacku :)
Rozwiewam wątpliwości - górna część to uszkodzony znak drogowy, ja się o niego opierałem, po prawej widać fragment mojej ręki, trzymającej aparat przy oku :)
2016-01-31 20:53:21 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zmiany na lepsze, takie lubię.
2016-01-31 21:45:32 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Tak. Żernicka miała inną kostkę a inną ulica Chociebuska choć patrząc na stare zdjęcie można przypuszczać że tylko na pewnym odcinku - myślę, że tę drobną kostkę mogli ułożyć kiedy budowali wiadukt czyli w latach 20.
2016-05-21 01:02:44 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Neo, to brzmi logicznie, pewnie masz rację.
2016-05-31 22:55:22 (10 lat temu)
Licho
 
Ekrany dżwiękochłonne na wiadukcie :-(
2016-08-07 20:45:20 (9 lat temu)
do Licho: A nie zabezpieczenie żeby nie skakali z wiaduktu na druty?
2016-08-07 20:55:11 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: W sumie może być, choć wsporniki wyglądają jak od ekranów.
2016-08-07 21:02:04 (9 lat temu)
Fajnie że jest miejsce dla rowerów choć wolałbym żeby było wydzielone z chodnika a nie z jezdni :)
2016-09-12 23:18:01 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Myślę, że należy brać przykład z bardziej doświadczonych – u Niemców drogi rowerowe wydziela się raczej z jezdni, co ma sens.
2016-09-12 23:19:14 (9 lat temu)
do Licho: Ja czuję się bardziej komfortowo jadąc na wyższym poziomie niż auta no ale pewnie ze względów praktycznych lepiej jest zrobić ddr na jezdni niż chodniku.
2016-09-12 23:34:03 (9 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Cafe Hostel ale nie wiem czy to aktualne. Niedawno wydano Warunki Zabudowy i zgodnie z nimi ma powstać budynek mieszkalny.
2020-02-16 13:30:17 (6 lat temu)
do mamik: A co tu jest obecnie? Jak tu byłem miesiąc temu to widziałem że się kręciło sporo młodych ludzi - albo szkoła albo hostel...?
2020-02-16 13:49:59 (6 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Chyba ten hostel z linka powyżej, adres się zgadza. Ale nie ma żadnej informacji na zewnątrz.
2020-02-16 14:04:12 (6 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do mamik: Tak. Idzie do piachu – na razie jest wniosek „rozbiórka budynku hotelowego wraz z masztem telekomunikacyjnym, wiatą śmietnikową oraz placem zabaw”.
2020-04-06 14:33:19 (6 lat temu)
mamik
 
do Licho: Dom Development ma wybudować 3 bloki po 11 pięter
2020-04-22 09:41:45 (6 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mamik: Już są w ofercie
2020-10-23 12:38:27 (5 lat temu)
fck
 
O, to tutaj wywinąłem się od zetki, bo wtedy dyrektorem placówki była ciotka kolegi. :D
2021-02-01 06:58:17 (5 lat temu)
Licho
 
Na razie i2 jest bardziej zaawansowane. Ciekawe jak długo.
2021-05-16 22:06:39 (5 lat temu)
Licho
 
Czy oni też (jak I2 na Żegiestowskiej) nowe ściany w nim zrobili?
2021-08-28 19:48:48 (4 lata temu)
mamik
 
do Licho: Sądziłem, że rozbiorą całość i zaczną budowę ale jak widać dzieje się inaczej.
2021-08-28 22:02:42 (4 lata temu)
do Licho: To wygląda na tak porządnie przemurowane że najprawdopodobniej ta część budynku pozostanie...
2021-11-22 08:25:53 (4 lata temu)
Licho
 
W starym pewnie są instalacje pomarańczowych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-03-01 22:55:14 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
15 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Chociebuska na archiwalnych mapach i planach
1944
-
1944
1944
-
1944
Ulica Chociebuska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet