| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Kwidzyńska

2006-2007 - Przebudowa ul.Kwidzyńskiej do skrzyżowania z ul.Brückne...

OBIEKTY - Ulica Kwidzyńska
1
3
4a
5
6
6e
8
10
11
13
15
23
71

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kwidzyńska

Dawniej: Königsberger Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
atom
 
Ten budyneczek stoi chyba na terenie zakładu 3M
2025-01-11 16:36:16 (rok temu)
Sebastian Szych
 
+2 głosów:2
Co do zdjęć dotyczących starych torów tramwajowych na Kwidzyńskiej, to napiszę tak.
Wszystkie prezentowane zdjęcia przedstawiają sukcesywnie wycinane tory kolejowe, które pierwotnie obsługiwały stocznię, Polmos, Polifarb i Viskoplast. Linia tramwajowa biegła obok pokazywanej bocznicy kolejowej. W kilku miejscach można nawet znaleźć artefakty z czasów. wojny, Jako ciekawostkę dodam, że po Wrocławiu jeździło kilka tramwajów towarowych, a nawet tramwaj ambulans i tramwaj karawan - w dosłownym tego słowa znaczeniu.
2024-01-12 12:11:35 (2 lata temu)
Ostatnio został owinięty jakimś brezentem
2018-08-16 09:52:52 (7 lat temu)
do Skwarkson1680: Widocznie rusza remont, potem żółte tablice, wpis do księgi i w drogę :)
2018-08-16 12:12:28 (7 lat temu)
Licho
 
+4 głosów:4
do YouPiter: Twój optymizm mnie przeraża ;-)
2018-08-16 12:15:28 (7 lat temu)
do Licho: Może to obiektywizm ? Błotnik wymieniony, Pan Gąbka Spangebob pisze o jakiś ratownikach, co go zawinęli w kołderkę z brezentu. Co o tym sądzić ? Nie gnije, będzie dobrze :)
2018-08-16 14:20:05 (7 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do YouPiter: Zabezpieczenia płachtą cieszy, ale obawiam się, że to raczej zabezpieczenie na potrzeby dłuższego stania, niż poczatek remontu.
2018-08-16 14:42:26 (7 lat temu)
Wrócił z serwisu?
2018-11-24 19:58:42 (7 lat temu)
Licho
 
A tak w sumie to dwie budowy na tym zdjęciu się zmieściły.
2018-11-25 10:20:13 (7 lat temu)
do Corvus monedula: O jakieś 1,5 miesiąca szybciej niż przewidywałem - sklep przyjął sprzęt 3.11, wysłał do serwisu producenta 7.11, producent przyjął sprzęt 13.11, naprawił 14.11 (wiadomo - wymiana aparatu - drobna rzecz), drugiego dnia odesłał do sklepu, sklep odebrał 22.11 i wysłał 23.11 czyli wczoraj :) Czyli dostałem prezent miesiąc przed świętami.
2018-11-24 20:02:23 (7 lat temu)
do Columba livia: Zupełnie niespodziewanie. Ale to dobrze, że im się jakość serwisu poprawia.
2018-11-24 20:06:52 (7 lat temu)
do Corvus monedula: Tak, dla mnie to była niespodzianka roku :) Psychicznie nastawiłem się na połowę stycznia - tym bardziej, że na naprawę drona tej samej firmy, 3 lata temu, czekałem równo trzy miesiące. Na medal spisali się i Komputronik i DJI.
2018-11-24 20:19:06 (7 lat temu)
Licho
 
do Licho: A nawet trzy :-) A ten biurowiec po lewej też będzie przebudowywany.
2018-11-25 10:23:54 (7 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Za czasów PRL takie wozy były dość często pozyskiwane z egzemplarzy liniowych na warsztatach lokalnych przedsiębiorstw miejskich - oczywiście można je było spotkać także na ulicach Wrocławia.
2022-09-12 01:37:34 (3 lata temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Zdjęcia zrobiono 20.04.1925 roku
2023-02-05 13:33:39 (3 lata temu)
labeo7
 
do Dana : Ok, chyba nie zauważyłem. Dzięki.
2023-02-05 21:42:09 (3 lata temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
Tych budynków i bocznicy kolejowej już nie ma, stały w tym miejscu - a teren na zdjęciu z 1947 roku widać na
2024-03-17 21:29:40 (2 lata temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Ciekawie się ułożyły chmury...
2024-04-22 10:12:54 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Czekałem pod nimi na światło, jak tamci na skrzyżowaniu :)
2024-04-22 21:04:42 (2 lata temu)
Składowisko ogórkow?
2024-04-22 21:29:45 (2 lata temu)
do Columba livia: Na to wygląda :)
2024-04-23 11:42:43 (2 lata temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
Tyle ogórków że można by było spróbować odtworzyć przegubowego.
2024-04-22 21:30:22 (2 lata temu)
do Columba livia: Racja. O tym autobusie z lewej mówił w 2017 zygmunt ra :)

2024-04-23 11:40:12 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
26 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Kwidzyńska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet