| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Zawalna
1
13b
2
4

Bar

4
4b
21
23
25

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Zawalna

Dawniej: Am Oderdeich
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Długonogi cień ;-)
2017-08-26 15:15:29 (8 lat temu)
Tosty mieli tu wyśmienite :)
2017-08-27 07:03:57 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Wkurzające przy robieniu zdjęć przy nisko świecącym słońcu :]
2017-08-26 18:13:47 (8 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: W tym przypaku, na tle trawy czy żwiru można poprosić przyjaciela z firmy Adobe o pomoc.
2017-08-26 18:42:37 (8 lat temu)
werty
 
Po prawej stornie supersam dalej baraki w których sprzedawane były min lody kręcone po przeciwległej stronie tez były małe pawilony min fryzjer dalej słynna pijalnia karłowiczanka no i pętla autobusowa
2019-04-08 23:57:07 (7 lat temu)
do werty: Tylko pętlę z tego pamiętam :-)
2019-04-09 06:18:27 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2019-09-21 21:44:42 (6 lat temu)
Licho
 
Niestety tylko remontu…
2020-06-27 23:06:05 (6 lat temu)
do Licho: A nie będzie to "grubszy" remont czyli oprócz torów wymiana chodników i wiaty przystankowej?
2020-06-27 23:06:51 (6 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: To ciągle remont. A tej pętli by się przydała przebudowa na dwustronną.
2020-06-27 23:24:13 (6 lat temu)
Fajne babki ;-) ... a po środku chyba któryś z typów Sana ... może ktoś zidentyfikuje..
2020-11-27 10:55:22 (5 lat temu)
matomi
 
+2 głosów:2
Bardzo ciekawe zdjęcie, sanów H27 było bardzo mało.
2021-10-11 19:26:46 (4 lata temu)
Soravia
 
+4 głosów:4
do zygmunt_ra: San H25B - 1961-1967
2020-11-27 11:00:54 (5 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Po lewej (z torebką) Sympatia mojego Brata, Lucynka B. :))
2020-11-28 23:31:29 (5 lat temu)
do Soravia: Dzięki.
2020-11-27 11:26:31 (5 lat temu)
Anneob
 
do matomi: Autobusy ‘’San’’. Jako dzieci, byliśmy z nich bardzo dumni. Poznaliśmy je głownie na tzw. Prowincji. Jako pekaesy wożące pasażerów pomiędzy małymi miastami a pobliskimi wsiami. Radowało to, że zastąpiły tzw. trzęsibrody. Samochody ciężarowe gdzie pod plandeką na tzw. pace, ułożone były poprzeczne deski dla pasażerów.
2021-10-12 15:04:33 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Stawiałbym na Zawalną, być może to te same drzewa
2023-12-12 09:05:33 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Tramwaj wjeżdża na pętlę. Za tramwajem widać ten budynek i dawną stację CPN.
2023-12-12 09:09:45 (2 lata temu)
matomi
 
+1 głosów:1
ciekawa doczepa.
2023-12-21 11:37:03 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Karłowice.
2026-05-11 23:55:12 (miesiąc temu)
Bombaj66
 
+2 głosów:2
Całe dzieciństwo i młodość jeżdziłęm takimi tramwajami, fajnie był, tylko ciężko było drzwi zamknąć , jak si ę zacieły !
2026-05-12 19:06:23 (miesiąc temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Dzięki.
2026-05-12 13:50:51 (miesiąc temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Bombaj66: Zgadza się. Jak miałem kilka lat to przy wsiadaniu do tramwaju szukałem dorosłego, który otwierał drzwi, bo sam nie dawałem rady,
2026-05-12 23:08:16 (miesiąc temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Fajnie można było zmienić tablicę kierunkową - bez wysiadania. W niemieckim wariancie i tuż powojennym trzeba było się wspinać do tej "kierownicy" na dachu".
2026-06-19 15:55:34 (8 dni temu)
Pokaż na mapie
20 Dyskusji (ostatnia 8 dni temu)
Ulica Zawalna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet