| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Słodowa
1
2
4
6
10a
11
12
13
14
15
17
18
31
32
33
34
34
48
54
57

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Słodowa

Dawniej: Hummerei Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
† ☻
 
+1 głosów:1
Żadna Renoma, kamienica pod słoniem stała na rogu Świdnickiej i Słodowej, czyli w miejscu budynku Alliance française obecne należącego do uniwersytetu
2014-05-29 09:46:31 (12 lat temu)
† ☻
 
A znacznik dalej tkwi w miejscu Renomy
2014-05-31 21:59:19 (12 lat temu)
esski
 
Po raz kolejny mnisz masz z numeracją Świdnickiej, Fredry, Śchweidnitzer str i Neue Schweidnitzer Str... :(
2014-05-31 22:04:22 (12 lat temu)
do † ☻: Przeniosłem, może teraz będzie ok.
2014-05-31 23:55:04 (12 lat temu)
esski
 
+4 głosów:4
Od 1978 roku w miejscu tym znajduje się przystanek autobusowy, zdjęć tego przystanku - brak.
2013-10-08 23:51:04 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
Mocne! Za rogiem po prawej stronie w tych latach mieszkała babcia...
2013-10-08 23:51:44 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do esski : Poprosimy mamika o sfocenie, ma najbliżej.
2013-10-09 00:03:32 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: A jak ładnie poprosimy, to powinna się udać nakładka, należałoby stanąć na jezdni trasy W-Z.
2013-10-09 00:04:34 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
2013-10-09 00:41:08 (12 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Się zrobi, wziąłem dzisiaj aparat.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-10-09 07:48:35 (12 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mamik: Za szeroki kąt miałem, jutro będzie.
2013-10-09 19:49:22 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Przelicz sobie ile trzeba, by uzyskać ogniskową 50 mm.
2013-10-09 19:52:58 (12 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Żeby nie wiem jak liczyć to i tak na jezdnię nie wejdę ;-)
2013-10-09 19:59:01 (12 lat temu)
do mamik: Tu trzeba podejść w niedzielne przedpołudnie bo w dzień powszedni jest tu albo korek albo nieprzerwany strumień samochodów.
2013-10-09 20:30:51 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Mamik się uśmieje... w niedzielę...:).
2013-10-09 20:37:33 (12 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Nie będę w stanie, podejrzewam ;-)
2013-10-09 20:55:39 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Jestem przekonany, iż fotka robiona była z jadącego tramwaju lubo też autobusu, nie jest to pstrykane z oka stojącego na glebie fotografa.
Zatem, zanim się ktokolwiek uda w to miejsce, sugerowałbym nabycie wysokiego na dwa... trzy metry monopada....
2013-10-09 23:37:01 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do esski : Zgadza się - fotograf był w ruchu bo im bliżej elementy znajdują się fotografa - tym bardziej są poruszone. Być może to był tramwaj jadący ulicą Świdnicką - w tym roku mógł jechać jedynie od Rynku w kierunku ulicy Świdnickiej i dalej placu Kościuszki.
2013-10-09 23:39:53 (12 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Coś próbowałem dzisiaj
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-10-10 19:49:25 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Ja o tym przystanku nie wiedziałam, a esski go zapamiętał:). Dzięki niemu mamy kolejne ujęcie miasta.
2013-10-10 19:48:34 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Nieźle - trzeba by jeszcze pomajstrować z dłuższą ogniskową ale wygląda na to, że znalazłeś się pod podobnym kątem do narożnego budynku co fotograf na starej fotografii.
2013-10-10 20:00:59 (12 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Trochę dalej trzeba stanąć, żeby załapał się jeszcze fragment tego budynku uniwersyteckiego po prawej.
2013-10-10 20:03:30 (12 lat temu)
esski
 
Kopara opada... szczególnie ta, po 50 kilku latach od zrobienia tamtego zdjęcia.
2013-10-10 23:21:35 (12 lat temu)
Widok ze skrzyżowania ulic Łaciarskiej i Ofiar Oświęcimskich. Fajna fotka, pierwszy raz widzę dawną zabudowę między ulicą Słodową i Zaułkiem Pokutniczym po wojnie.
2015-02-15 11:31:29 (11 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Jakie piekne ulice bez zaparkowanego wszedzie zlomu na kólkach.
2015-02-15 15:05:48 (11 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
2015-05-16 00:13:58 (11 lat temu)
Curz
 
I jeszcze istniał wtedy sklep spożywczy Mrożonki na rogu, jakoś rok albo dwa lata później już zainstalował się sklep Top HiFi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pisownia
2023-04-25 18:52:32 (3 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
Alfons Morawietz to krawiec męski.
2016-10-09 14:27:29 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do max: Racja, google przetłumaczyło mi "nóż" więc skojarzyłem z operatorem noża czyli golarzem albo fryzjerem ale pod spodem dopisane jest "krawiec".
2016-10-09 14:33:53 (9 lat temu)
Datowanie do poprawienia, XIX w?
2019-02-03 00:01:44 (7 lat temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Oczywiście, wskoczyła data skanowania.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Nieaktualne
2019-02-03 11:33:39 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Przy nieistniejącej ul. Słodowej ?
2019-11-24 15:39:18 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Północna strona ulicy między Świdnicką i Widok / Szewską.
2019-11-24 17:23:59 (6 lat temu)
Dana
 
Dzięki:)
2019-11-24 17:55:57 (6 lat temu)
To widok z ulicy Wita Stwosza.
2022-04-02 11:31:40 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: I pod znacznikiem wcale nie jest NBP…
2022-04-02 11:38:01 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
15 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Fragment ulicy Słodowej z widokiem na istniejącą do dziś kamienicę przy ul. Widok 2-4
Widok z ulicy Słodowej w kierunku ulic Świdnickiej i Widok. Przy ulicy Świdnickiej stoją dwa charakterystyczne, modernistyczne dawne domy towarowe zbudowane ...
1892
-
1920
1892
-
1930
1900
-
1935
1915
-
1962
1936
-
1962
1965
-
2020
1965
-
2020
Ulica Słodowa - obiekty i wydarzenia
1
34
34
57
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet