| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Wrocławska
Więcej (75)
Obiekty w okolicy
Wrocławska 54-56
33
m
Opole
Wrocławska 50
47
m
Opole
Centrum Serwisowe Orlen
70
m
Opole
Wrocławska 48
74
m
Opole
Kaplica cmentarna
90
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
To może być kolejna rzeźba Myrtka, nie zrobiłeś może zbliżenia na rzeźbę.
2017-08-04 13:55:04 (8 lat temu)
wnuk Piotr Kochanowski
 
+3 głosów:3
Domy pod nr 50 i 52 wybudował mój dziadek w latach dwudziestych. Był właścicielem do 1945r. Handlował węglem ale również miał skład lodu do opolskich kawiarni i restauracji, zajmował się transportem materiałów budowlanych na budowy w Opolu. Został pochowany wraz z małżonką na cmentarzy komunalnym przy ul. Wrocławskiej i praktycznie na wprost swoich budynków.Groby nadal istnieją i są pod opieką wnuka. Co do rzeźby na elewacji budynku pod nr 52 nie mam wiedzy
2017-11-13 13:20:57 (8 lat temu)
foxi
 
2017-11-17 23:27:44 (8 lat temu)
Niko
 
Kamienica wyremontowana. Jak ktoś będzie miał czas niech zrobi fotkę :)
2019-05-03 12:30:31 (7 lat temu)
Niko
 
do Gandalf: Wrzuciłem zbliżenie. Nie idealne ale zawsze. Kto wie może to faktycznie Myrtek.
2017-08-04 14:08:15 (8 lat temu)
do wnuk Piotr Kochanowski: Bardzo ciekawa historia. Czy dziadek nazywał się Ludwig Baron i z rodziną mieszkał pod nr 52?
2017-11-13 13:34:30 (8 lat temu)
do wnuk Piotr Kochanowski: Dziadek Ludwig Baron wraz z małżonką Łucją Baron oraz 8 synami i 3 córkami mieszkał pod nr 50 w mieszkaniu na parterze. Przy okazji ogladając rzeźby Myrtka w śląskich miastach i w Opolu jest wielce prawdopodobne, że na elewacji domu pod nr 52 jest rzeźba Myrtka. Może należałoby bezpośrednio zainteresować znawców sztuki lub Muzeum Opolskiego. Piotr K.
2017-11-15 12:49:51 (8 lat temu)
Niko
 
do wnuk Piotr Kochanowski: Rozmawiałem na ten temat z pracownikiem MŚO ale identyfikacja nie jest łatwa. Dobrze by było jakby wspólnota się tam troszkę postarała i udało im się zrobić remont bo to jest piękny budynek.
2017-11-17 19:57:03 (8 lat temu)
Gandalf
 
do foxi: Tylko 4, 2 ze świnką i 2 z rogiem obfitości, jednego brakuje.
2017-11-19 19:04:01 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Niko: Przy okazji pobytu w okolicy co nieco zfociłem :)
2019-07-08 18:34:51 (6 lat temu)
Ja wiem, że Gandalf powie "malkontent" ale co ma wspólnego stara rzeźba z obecną ? jaja sobie zrobili ?
2019-07-08 19:17:31 (6 lat temu)
Słowo "odnowiona" to rzeczywiście brzmi jak dowcip. Może w Castoramie były tanio farby w wyprzedaży?
2019-07-08 19:34:55 (6 lat temu)
Zdjęcia udostępnione na naszej grupie nie były podpisane więc za autora uznaliśmy osobę publikującą. Poprosiliśmy ją o zgodę na ich publikacje na stronie i takową otrzymaliśmy (dlatego też powstał kolaż). Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że nie są to zdjęcia własne, a z fotopolska.eu. Obecnie na stronie OzS podpisaliśmy autorów z fotopolska.eu. Zawsze staramy się rzetelnie podpisywać autorów zdjęć/kopi. Przepraszamy za wynikłe w tej sytuacji zamieszanie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisanie
2019-07-09 15:21:27 (6 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Desperado: Nie powiem malkontent ale plagiator a raczej pirat komputerowy. Z mojego zdjęcia i zdjęcia użytkownika Niko zrobiłeś kolaż i zamieściłeś na innym portalu jako swoje. Nie wiem co o tym myśleć :-/ .
2019-07-09 13:22:59 (6 lat temu)
do ritterswalder: To nie tylko kolor ale .... ja nie wiem. Kopernik ze styropianu zamiast starego Piasta ?
2019-07-08 19:44:19 (6 lat temu)
do Desperado: Ponieważ wąsów mu nie podkolorowali na szaro to faktycznie wyszedł Kopernik.
2019-07-08 19:53:11 (6 lat temu)
do Gandalf: Żaden plagiat. Udostępniłem na innej grupie gdzie napisałem źródło zdjęć. "Opole z Sercem" udostępniło to zdjęcie na swojej stronie. Już nie bawiąc się w źródła. Potem zapytali o zgodę na publikację przez Radio Opole a nawet o wywiad. I podałem im Wasze dokładne namiary, Twój i Niko. Mieli się do Was zwrócić. A i kolaż jest produktem "Opola z Sercem".
2019-07-09 14:53:25 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet