| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia przemyslowa 303C (Łąki nad Olzą - Bogumin)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Opis i historia linii https://kolejcieszyn.pl/303c.php

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
+1 głosów:1
Dla Maćka to pewnie będzie błahostka.
2018-07-12 15:39:36 (7 lat temu)
Podmiana. Zdjęcie jest chyba rozpoznane a tkwi w niezidentyfikowanych.
2020-02-18 13:58:32 (6 lat temu)
augiasz
 
do czesil: Nastawnia od strony Cieszyna na starej stacji w Karwinie (obecnie stacja towarowa Karviná-Doly). Torowisko istnieje do dziś.
2018-07-12 16:49:21 (7 lat temu)
Juź go nie ma ☺
2020-01-02 18:06:33 (6 lat temu)
Zadanie dla Vetiego :)
2021-04-23 09:50:35 (5 lat temu)
Najprawdopodobniej polski pociąg pancerny "Poznańczyk" lub "Danuta". Tu więcej o nich
2021-04-25 14:03:08 (5 lat temu)
do Desperado: Co tu powiedzieć.... Jeźeli to jest okolica obecnej Karwinej to mnie się kojarzy tylko z jednym miejscem

Tylko źe po prawej jest widoczny słup trakcijny....i ta linia z Bogumina do Mostów chyba niebyla elektrifikowana....ale moźe się myle. Ale za samochodem widać znak oznaczający przejazd kolejowy. Jedynne takie miejsce w okolicach Karwinej jest wlaśnie to, ten wiadukt...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2021-04-24 22:45:46 (5 lat temu)
do Desperado: Byl jeście jeden wiadukt na tej linii, ale w Orlowej
ale niewidacz tej konstrukcji...
2021-04-24 23:07:43 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Desperado: Zlokalizowane....I ponownie mam troche roboty. Musię dorobić ten odcinek nieistniejącej linii kolejowek. Wiadukt się znajdowal kawalek drogy od nieistniejącego dworca w kierunku na Orlową. I słup jest od linii tramwajowej.
2021-04-25 12:52:47 (5 lat temu)
do Desperado: Dobra, ja swoje zrobilem, teraz zprawdź moją ortografie, bo troche zmnienilem opis zdjęcia, i sprubuj coś o tym pociągu pancernym wyszukać. Dziękuję ☺
2021-04-25 13:27:43 (5 lat temu)
do vetinari: Ten słup trakcyjny to może tramwaj Bogumin-Frysztat-Karwina-Ostrawa?
2021-04-24 23:33:19 (5 lat temu)
do ritterswalder: No wlaśnie, tylko w tedy by niechodzilo o Ląky kolo Karwinej, i co wiem to w okolicach Karwinej się znajduje tylko to jedyne miejsce kdzie jedna linia wiaduktem przekracza drugą. Z starej linii z Karwinej do Ostrawy obecnie jest bocznica kolejowa, teren się dzięky szkodam górniczym zmnienil. Moźe kolega Desperado coś jeście podpowie, brakuje mi więcej wzkazówek. I ten wiaduk w Ląkach mial obudowe z kamieni, i tu jest widoczny prosty beton.
2021-04-25 09:59:36 (5 lat temu)
do tatranclimber: Dziękuję....☺
2021-04-25 14:31:14 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Veti, czy to Karvina i koksownia widoczna ze stacji ?
2022-01-22 19:25:04 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Desperado: Tak, biorąc pod uwage źródlo i rok, to jest napewno Koksownia przy KWK Armii Czechosłowackiej. Cenne ujięcie, dla pewności jeścze zapytam ale jestem o tym przekonany. Gratulacjie.....☺
2022-01-22 23:24:04 (4 lata temu)
do vetinari: Dzięki :)
2022-01-22 23:52:24 (4 lata temu)
do vetinari: A, tu jest jeszcze prośba, jakbyś nie znalazł :)
2022-01-23 00:01:09 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet