| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat tatrzański
OBIEKTY - ul. Krupówki
1
1a
1b
2
2a
3
4
Więcej (68)
Obiekty w okolicy
Karczma Góraleczka
14
m
Zakopane
Krópówki 22a
27
m
Zakopane
Krupówki 27
34
m
Zakopane
Krupówki 29 "Fashion Street"
36
m
Zakopane
Krupówki 22
40
m
Zakopane

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hostel "Flamingo"

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
fantom
 
+3 głosów:3
To jest Zakopane. Budynek z tyłu to siedziba Polskiego Biura Podróży ORBIS - wtedy był to adres Krupówki 28.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-05-08 21:29:13 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Tu jest ten sam budynek po remoncie:
A tu widok współczesny:
Dziś to jest Krupówki 24.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-05-08 21:55:13 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
I fotka jest przedwojenna. Wg mnie pierwsza połowa lat 30-tych.
2021-05-08 21:59:58 (5 lat temu)
plo
 
Czy z oryginalnego zdjęcia da się odczytać napisy na szyldzie "Pralnia chemiczna" ?
2025-03-14 21:41:47 (rok temu)
do fantom: super, dzięki!! tak podejrzewałam, że to może być Zakopane. szkoda, że tak popsuli elewację :(
2021-05-08 22:46:46 (5 lat temu)
ylooC
 
do plo: 1 wers : Pralnia Chemiczna
2 wers : Sukien i Ubrań
2025-03-14 21:43:06 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Podpatrzyłeś tu:

:))
2025-03-14 23:03:15 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Oczywiście....
2025-03-14 23:55:25 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Bystrość umysłu cenniejsza niż bystre oczy... :)
2025-03-14 23:57:04 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Ot cała mądrość :D
2025-03-14 23:57:29 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Tylko odechciewa się, słysząc i czytając komentarze, o Franku z Bydgoszczy co nic nie robi, o byciu słabym bo się pisze z kryjówki i o byciu największym nieszczęściem FP.. o byciu marcowym deszczem co powinien padać. Smutne, że ludzie w szacownym wieku, którzy widzieli wiele, doświadczyli wiele piszą takie paszkwile... i jak tu mieć szacunek do starszych.... którzy pomiatają wszystkimi .... na wymioty się zbiera...szczerze
2025-03-15 00:02:43 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
No, no... Ja też jestem z tych starszych. :/
2025-03-15 00:03:49 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
A w ogóle to się tak nie przejmuj, psy szczekają, karawana idzie dalej...
To co piszesz o wiadomo kim, to nie jest sprawa wieku, tylko raczej charakteru człowieka. Jeden, jak się napije to dostaje małpiego rozumu i zionie nienawiścią, mimo że jak pisze - jest post. Jakby poza postem było to w porządku... Drugi moim zdaniem ma chyba jakiś defekt mentalny. Taki użytkownik FP specjalnej troski... Może trzeba go traktować choć odrobinę ulgowo?
2025-03-15 00:15:32 (rok temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dpadło Cię głębokie rozczarowanie :-(

Przypuszczam, że każdy z nas wielokrotnie czuł się zdeptany i tracił wiarę w sens tego co tu robimy, ale jesteś twardy, kompetentny i potrzebny.
Poza nielicznymi wyjątkami, stanowimy anonimową grupę (i tak być powinno) przeróżnych ludzi, o wielorakich zainteresowaniach, poglądach, charakterach, wykształceniu, etc. Dlatego, mimo wszystko, powinniśmy akceptować inne opinie, chociaż to czasem boli...
Tak jak napisał yani, kwestia wieku nie ma większego znaczenia, a jedynie to jakim jest się człowiekiem.
Najczęściej wysokie poczucie własnej wartości ma się odwrotnie proporcjonalnie do stanu faktycznego i osoby z tą cechą mają zazwyczaj najwięcej do powiedzenia, przy równoczesnym braku wiedzy i znajomości tematu; "sieją ferment" żeby być w centrum uwagi, bo w inny sposób nie potrafią zaistnieć.
Szkoda czasu i energii na takich.
Miłego dnia :-)
2025-03-15 06:53:29 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Smutne.... że mamy takich ludzi, gówno wiedzą o Tobie, co robisz, czym się zajmujesz. Za co odpowiadasz... legitymizują swoje działania wiekiem i przeświadczeniem o swojej wyższości nad innymi. Bo mają misje fotograficzną ..... gdyby choć jeden z nich wiedział z czym na co dzień inni mają do czynienia, z czym się zmagają, przed czym są postawieni.... szkoda słow.... marność nad marnościami
2025-03-15 00:14:24 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-03-15 00:58:51 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Pisząc o ulgowym traktowaniu, mialem na myśli boatmana, nie Wacka. I tak jak napisałem - odrobinę bardziej ulgowo, nie z pobłażaniem.
I jeszcze raz - nie przejmuj się i rób swoje! Jutro będzie lepszy dzień. :)
2025-03-15 01:16:47 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Hostel "Flamingo" na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet