| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzelecki
Najbliższe obiekty nieistniejące
Waryńskiego 1
681
m
Zawadzkie
Dworzec kolejowy
5580
m
Żędowice
Pawonków - Koszwice (Koschwitz) - ...
9271
m
Łagiewniki Małe
Pałac
0.1
km
Kielcza
Pawonków - Skrzydłowice (Skrzidlow...
0.1
km
Pawonków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1936
Zlikwidowano: 1945
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
andrzejKO
 
+2 głosów:2
Most z 1936 roku, wysadzony przez wycofujących się Niemców w styczniu 1945 r.
2015-06-19 23:08:40 (11 lat temu)
andrzejKO
 
+1 głosów:1
Dawny wyjazd na Lubliniec i Dobrodzień,nie odbudowany po wysadzeniu.
2015-06-19 23:10:19 (11 lat temu)
Zgadza się - były w sumie dwa mosty oddalone od siebie ok. 150 m. Widoczny na pocztówce został zniszczony w 1945 i zastąpiono go nowym o którym pisze markhard (położonym jakieś 150 m na zachód od starego).
2017-11-20 15:26:25 (8 lat temu)
do andrzejKO: A ja mam pytanie. Na Małej Panwi w Zawadzkiem był jeszcze jeden most. Pamiętam, że wjeżdżało się na niego od strony Huty. Pamiętam również iż był półokrągły i pokryty drewnianymi płytami. Na pewno istniał jeszcze w latach 80-tych, bo w drodze do Poznania zawsze tędy przejeżdżałem. Czy ten most był w tym samym miejscu co ten na fotografii powyżej? Czy zachowały się może jakieś jego zdjęcia? Pozdrawiam Marek
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: brakujacy znak zapytania
2017-11-20 10:35:08 (8 lat temu)
do andrzejKO: A ja mam pytanie. Na Małej Panwi w Zawadzkiem był jeszcze jeden most. Pamiętam, że wjeżdżało się na niego od strony Huty. Pamiętam również iż był półokrągły i pokryty drewnianymi płytami. Na pewno istniał jeszcze w latach 80-tych, bo w drodze do Poznania zawsze tędy przejeżdżałem. Czy ten most był w tym samym miejscu co ten na fotografii powyżej? Czy zachowały się może jakieś jego zdjęcia. Pozdrawiam Marek
2017-11-20 10:35:08 (8 lat temu)
do andrzejKO: Dziękuję! Pasuje :)
2015-06-19 23:19:53 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet