| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (32)
Obiekty w okolicy
Nastawnia
95
m
Wrocław
Żernicka 296
127
m
Wrocław
Dworzec kolejowy
138
m
Wrocław
Dojazd 3
152
m
Wrocław
Żernicka 290
148
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
user
 
Złe przypisanie.
2026-04-17 23:46:48 (2 miesiące temu)
Stenek
 
Poszła seria...... Widocznie celowali w okno
2020-12-28 22:17:40 (5 lat temu)
Wincenty Miros
 
+2 głosów:2
do Stenek: Sądząc po widocznych licznych odpryskach był to zapewne jakiś granat lub pocisk moździerzowy ale nie pociski karabinowe.
2020-12-28 22:26:44 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Wincenty Miros: A moźe Panzerfaust....
2020-12-28 22:34:23 (5 lat temu)
do vetinari: Też może być prawdopodobne.
2020-12-28 22:47:14 (5 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: Wątpię, żeby to był Pancerfaust, ich celem były zwykle czołgi lub armaty
2020-12-29 14:50:01 (5 lat temu)
Stenek
 
do Wincenty Miros: a do bani - piszę komentarz, a potem po wysłaniu go tu nie widać, co jest grane , to jakieś jaja
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2020-12-29 14:58:35 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Stenek: Ich celewm byl wróg, ukryty za blachą stalową, za betonowym murem i za ceglą.....Tutaj jest widoczna ekzplozia i nie seria z CKM....
2020-12-29 15:00:47 (5 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do vetinari: Weź Veti ubierz okulary, zrób powiększenie tego zdjęcia i PATRZ. Co widzisz?
Po całej lewej stronie tej wyrwy w murze, od dołu aż do samej góry widać WYRAŹNIE takie skośne rysy w cegłach, te rysy się układają w jednej linii, tak, widzisz to? Skąd się wzięły na tak dużej części muru i dlaczego są ułożone w jednej i tej samej lnii?
Ktoś z dołu dał serią po murze, a w środkowej części przytrzymał ogień.
To środkowe największe zniszczenie muru mogło powstać też przedtem lub potem od jakiegoś wybuchu, bo w to miejsce mogły strzelać różne rodzaje broni, ale widoczne tu liczne rysy od kul na ścianie, idące w skos, w jednym i tym samym kierunku (z północnego zachodu (i nie mówię tu o ubikacji) na południowy wschód) nie mogły powstać od wybuchu. Bo wybuch to eksplozja WE WSZYSTKICH kierunkach. Żaden granat, żadna bomba nie wybucha liniowo tylko centrycznie, promieniście, we wszystkich kierunkach, to takie proste.
Z Twojego zdania: " ... za blachą stalową, za betonowym murem i za ceglą " prawdziwa jest tylko: Cegła.
Betonowego muru ani Blachy stalowej tu nie widać, bo ich po prostu tutaj NIE MA. Może w czasie wojny tam były, ale skąd to wiesz ....
PS.2 - W czasie II wojny światowej znajdował się w osiedlu Żerniki obóz pracy przymusowej, w którym przebywało ok. 700 osób.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2020-12-29 18:44:24 (5 lat temu)
czarek
 
+4 głosów:4
Posikac się można ze śmiechu jakich fachowców od strzelania mamy
2020-12-29 19:04:36 (5 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Stenek: Masz racjie, wziolem okulary i powiększylem to zdjięcie,( bo zazwyczaj tego nierobie i oglądam tylko miniaturky) i doszlem do wniosku źe niewarto się kłuczyć..to są przecieź typowe ślady po uźyciu procy albo wiatrówky......oczywiście uźytych masowo, w jeden moment....tz salwą
2020-12-29 19:13:19 (5 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+2 głosów:2
do Stenek: Broń strzelecka niemiecka nabój 7,92x57 czy rosyjska nabój 7,62x54R by pozostawiła w ścianach pociski.Proponuję wycieczkę na Jerzrgo,Tarnogajską czy pokolejowy budyneczek przy przejeździe na Gądowie gdzie bez problemu wypatrzysz w postrzelinach stalowe trzpienie pocisków i oklejone wokół nich pozostałości płaszcza.
2020-12-29 19:20:38 (5 lat temu)
max
 
+6 głosów:6
do vetinari: Te głębsze mogą być od rzutu dzidą.
2020-12-29 19:24:20 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: No ale teź salwą, inaczej tego niewidze ☺☺☺
2020-12-29 19:29:56 (5 lat temu)
Ewidentne działanie mocy nieczystych ... czyli brudnych?
2020-12-29 19:49:00 (5 lat temu)
max
 
+4 głosów:4
2020-12-29 19:53:43 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: To chyba nie to, tutaj widoczne celowano w cegly, i koleś tam celuje w tarcze, ale chyba niejesteś daleko....☺☺☺
2020-12-29 19:55:23 (5 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do vetinari: Widzisz Veti? Sam widzisz jaki jesteś. Tylko drwić potrafisz.. Szkoda czasu na rozmowę z tobą, sam dajesz na to dowód swoim pisaniem o procy.. Nie ma z tobą poważnej rozmowy. Prawie Nikt z dyskutantów się nie odniósł merytorycznie do moich przypuszczeń. Widocznie nikt z was nie był w wojsku.. Naprawdę szkoda mojego czasu na próbę odtworzenia tego co tam się działo w czasie wojny, ja tylko opisałem swoje przypuszczenia. To dla was zbyt nudne. Więc piszcie sobie sami do siebie te swoje bzdurki. Czasy merytorycznych dyskusji na FP minęły, a szkoda. Tzn. mnie szkoda, nie wam. Temat z mojej strony Zamknięty.
2020-12-29 23:06:49 (5 lat temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Stenek:
Człowieku, ale to Ty pierwszy zacząłeś wypisywać błędne teorie i jeszcze potem na siłę w nie brnąć...
Gdyby nawet te podłużne ślady były od broni maszynowej, to ten strzelający musiałby prowadzic ogień prawie równolegle do ściany. Skąd - spod okna??
2020-12-29 23:48:15 (5 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Stenek: Wole przewrócicz diskusie w źartowanie, zanim bym bię w nieskończonoś kłócil. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje. Po co się dalej męczycz.....Ścieśliwego nowego roku Stanislawie, i więcej optimismu nam wszystkim ☺☺☺
2020-12-30 09:30:21 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 2 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet