| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat kielecki
Więcej (6)
Obiekty w okolicy
Żwirki 9
10
m
Bodzentyn
Żwirki 11
17
m
Bodzentyn
Żwirki 8
20
m
Bodzentyn
Figura św. Jana Nepomucena
31
m
Bodzentyn
Opatowska 1
35
m
Bodzentyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Do CM: Przyznam się, że ja na tym rynku chyba nie miałbym co robić. Takie przeważnie wystyropianowane domki ze stolarką z PCV, a i często z dachem pokrytym blachodachówką to nie dla mnie. :))
2017-10-04 20:00:04 (8 lat temu)
cm
 
+3 głosów:3
do blaggio.: Też czasem mam wątpliwości. Ale po pierwsze: w ogóle nie były sfotografowane, więc uznaję, że należy im się "z urzędu" ;) Po drugie - jest to zapis stanu faktycznego, z dokładną datą i lokalizacją, więc za x lat zapewne nabierze wartości faktograficznej. Po trzecie - bryła budynku jest jakoś tam historyczna. Generalnie swoją zabawę na Fotopolsce zacząłem od fotografowania tego, co uznałem za najciekawsze, ale stopniowo, w miarę ubywania materiału podstawowego, zaczynam pstrykać to, co jest pod ręką ;) Skoro już byłem w Bodzentynie, to szkoda byłoby przywieźć stamtąd jedno czy dwa zdjęcia. Swoją drogą, coraz trudniej znaleźć dom bez styropianu, a widząc obecną tendencję - będzie coraz gorzej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Za dużo było "jakisiów", więc jeden usunąłem
2017-10-05 08:37:37 (8 lat temu)
do cm: Ja wspomniałem o swoim nastawieniu, ale nie znaczy to, żebym w jakimkolwiek stopniu podważała sens fotografowania takich domów, tym bardziej jeśli chodzi o stare domy. Stary choć zmodernizowany budynek też może za jakiś czas zniknąć z powierzchni ziemi, więc dokument musi być. Ja po prostu nadal jestem na etapie szukania tego, co najciekawsze (w domyśle - w stanie zbliżonym do oryginalnego), bo to ma najmniejsze szanse na przetrwanie. Fakt, trzeba się trochę namęczyć - ostatnio odwiedziłem Kazimierz, miasteczko niedaleko Łodzi, które obszedłem całe w dwie godziny - efektem było tylko 30 zdjęć. I tak, jak napisałeś, będzie coraz gorzej. Dlatego póki co, kamery w dłoń by zdejmować Polskę na Fotopolskę.:)
2017-10-05 20:40:51 (8 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Targ był w tym czasie na Rynku Górnym, coś się komuś skojarzy?
2025-11-30 08:00:39 (6 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
2025-11-30 08:23:30 (6 miesięcy temu)
do 4elza: Tu akurat przy Rynku Dolnym stoją.
2025-11-30 08:27:19 (6 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Oficjalnie Rynku Dolnego nie ma. Ktoś tępy zaznaczył go w rogu placu na mapie OSM, co jest zupełnie bez sensu. A na mapie Googla jest tylko Dolny Rynek jako całość placu, ale nie jest to w ogóle zgodne z obowiązującym teraz stanem formalnym. Obecnie Rynkiem Dolnym nazywa się tylko miejskie targowisko na placu Żwirki (adres pl. Żwirki 30).
2025-11-30 13:28:47 (6 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Dzięki, przypisałam.
2025-11-30 13:55:44 (6 miesięcy temu)
do 4elza: Spoko.
2025-11-30 14:15:41 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet