| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie kujawsko-pomorskim
18
27
33
131
201
206
207
208
209
215
231
239
240
241
242
245
246
247
264
281
353
356
385
741
745

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie kujawsko-pomorskim

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...105106następna
PEŻ
 
Sugestie co do datowania ? Opis aukcji nie zawierał nawet orientacyjnej daty.
2013-03-20 22:47:24 (13 lat temu)
Gdzieś w Polsce
 
+1 głosów:1
Te przęsła powstały po odbudowie mostu 1947-1951
2026-06-12 01:50:54 (16 dni temu)
polskup
 
Widoczny na zdjęciu budynek stał na zachodnim, lewym brzegu Wisły.
2026-05-25 06:57:04 (miesiąc temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Ten budynek został zburzony kilka miesięcy temu.
2026-06-14 00:09:15 (14 dni temu)
Tomiko
 
Wątpię, żeby to była noclegownia PKP- budynek jest na to zbyt duży, a noclegownia bardzie byłaby przydatna w Gnieźnie. Wydaje mi się, że budynek należy do zakładu karnego, tym bardziej, że teren jest częściowo ogrodzony płotem z drutem kolczastym.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr
2026-06-19 19:14:22 (8 dni temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Tutaj dół dałbym od 1977 (wg. mnie fiat już ma balchy wz 1976)
2026-05-16 19:46:02 (miesiąc temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-16 20:36:04 (miesiąc temu)
4elza
 
Według źródła

autorem zdjęcia jest Robert Robaszewski.
2026-05-17 07:09:28 (miesiąc temu)
do Woj11: Ok.
2026-05-16 19:46:57 (miesiąc temu)
2026-05-17 07:37:41 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Michał. K: No to mamy drobną rozbieżność...
2026-05-17 07:45:30 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Jednak chyba nazwisko podane przez Ciebie jest bardziej prawdopodobne, jako że Robert Robaszewski w "Gazecie Wyborczej Olsztyn" zaczął pracę od 2011, jako dziennikarz, a po roku objął dodatkową funkcję fotoreportera.
2026-05-17 07:49:28 (miesiąc temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do 4elza: Bywa :-)
2026-05-17 07:47:36 (miesiąc temu)
do 4elza: To jest właśnie takie oznaczanie: Fot./Autor. Choć "autor" i "fot." jakby wskazują to samo, widać interpretacje bywają inne.
2026-05-17 07:57:32 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Myślę, że chodzi również o autora tekstu, a fotografujący to inna osoba.
2026-05-17 08:04:16 (miesiąc temu)
do 4elza: Też odnoszę takie wrażenie przy poniektórych.
2026-05-17 09:13:13 (miesiąc temu)
No, tu bym się troche wachal z przypisaniem do nastawni. Mojim zdaniem przypisanie powino być do stacji kolejowej i w opisu masz juź podane skąd ten piękny i napewno ciekawy widok jest zrobiony ☺
2026-05-17 13:54:47 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do vetinari: Chyba teraz będzie dobrze
2026-05-17 14:05:49 (miesiąc temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : ☺☺☺
2026-05-17 14:14:22 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Jakby były znaczniki na kominach horyzont by ożył.
2026-05-17 20:47:33 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do vetinari:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Błąd
2026-05-17 20:44:45 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Dodałem znacznik
2026-05-18 09:25:04 (miesiąc temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Ludzie z daleka będą się mogli zorientować gdzie to jest,
2026-05-18 10:03:45 (miesiąc temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Ta maszyna to jest sprawna czy tylko zimny eksponat?
2026-05-25 11:35:45 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2026-05-25 11:41:01 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: A, czyli jest nadzieja na uruchomienie ;)
2026-05-25 11:47:52 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Są perspektywy aby w przyszłym roku lokomotywa cieszyła oczy prowadząc pociągi retro
2026-05-25 14:58:13 (miesiąc temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
SU45 zwana przez kolejarzy "Fiatem"
2026-05-25 07:21:14 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Pomuchelskopp: Jak przejdziesz kilka zdjęć dalej to znajdziesz fotografię Fiata z dużym Fiatem :P
2026-05-25 11:12:11 (miesiąc temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Popraw datowanie.
2026-05-30 20:12:38 (28 dni temu)
A źródło to Archiwum Państwowe w Poznaniu Oddział w Gnieźnie czy Fortepan?
2026-05-30 22:09:02 (28 dni temu)
ulec
 
+1 głosów:1
do Tomiko: Ok.Poprawione.
2026-05-30 22:07:39 (28 dni temu)
ulec
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Pobrane z . Tam też informacja o oryginale zdjęcia (zasoby AP Poznań oddział Gniezno).
2026-05-30 22:33:56 (28 dni temu)
Pokaż na mapie
1055 Dyskusji (ostatnia 8 dni temu)
Linie kolejowe w województwie kujawsko-pomorskim - obiekty i wydarzenia
385 741
745
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet