| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie łódzkim
1
3
4
11
14
15
16
17
18
22
24
25
33
53
131
146
458
534
539
540
541

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie łódzkim

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...220221następna
JotDee
 
+3 głosów:3
Spaliny dworzec tymczasowy, który przylegał do budowanego dworca. To wrzesień 1939.
2026-06-07 15:07:07 (20 dni temu)
yani
 
do JotDee:
Naniosłem znacznik.
2026-06-10 13:27:37 (17 dni temu)
yani
 
Znacznik.
2026-06-10 13:12:18 (17 dni temu)
yani
 
Uzupełnienie przypisania i opisu.
2026-06-10 13:10:07 (17 dni temu)
yani
 
Znacznik.
2026-06-10 13:13:12 (17 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
Znacznik.
2026-06-10 13:14:51 (17 dni temu)
JotDee
 
Dokładnie na peronie II.
2026-06-01 16:59:29 (26 dni temu)
...tam słyszałem, że się źródło podaje z tego fb, czyż nie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Znam temat
2026-06-01 17:03:49 (26 dni temu)
JotDee
 
+1 głosów:1
To wrzesień 1939. Widać spalony dworzec tymczasowy.
2026-06-07 16:01:21 (20 dni temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Sądząc po tych białych pasach na słupach wiaty to może być później...
2026-05-30 18:29:42 (28 dni temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Końcówka lat 60-tych. Moda, fryzury na Beatlesa
2026-06-15 12:31:34 (12 dni temu)
Pokaż na mapie
2201 Dyskusji (ostatnia 12 dni temu)
Przedmioty związane z Linie kolejowe w województwie łódzkim
1946
-
1946
1946
-
1946
Linie kolejowe w województwie łódzkim - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 1
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet