| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wisła (lubelskie)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1718następna
Dana
 
+2 głosów:2
Czy aby na pewno motorowy? W linku podanym w opisie pod zdjęciem pisze:"Параход Радом на реке Висле"
2025-06-01 12:46:22 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Dana : Ponadto w zasadzie wszystkie bocznokołowce i tylnokołowce były parowcami - napęd od wolnoobrotowej maszyny parowej pozwalał na znakomite uproszenie konstrukcji - wał korbowy maszyny parowej był wałem na którym osadzano koła łopatkowe. Nie była potrzebna żadna przekładnia i dodatkowe elementy przenoszące napęd.
2025-06-01 13:36:12 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Mostek nad Bystrą a znacznik na Bochotniczance?
2024-07-28 11:53:24 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dana : Chyba już ktoś zmienił.
2024-07-28 13:17:55 (rok temu)
Dana
 
do ZPKSoft: ... i się nie pochwalił..., teraz jest w porządku.
2024-07-28 13:33:25 (rok temu)
Dana
 
Proszę (nieśmiało!) o położenie znacznika na okrągłej budowli po prawej stronie - Kościół Wniebowzięcia NMP, b5521 i drugiego na Bramie Wiślanej , b125522
2019-01-22 08:48:50 (7 lat temu)
4elza
 
To chyba fragment tego zdjęcia:

tylko na powyższym więcej wody ;-)
2024-02-26 07:39:41 (2 lata temu)
fantom
 
do Dana : Robi się....
2019-01-22 09:03:14 (7 lat temu)
Dana
 
do fantom: Wdzięczność bez granic :)
2019-01-22 09:23:01 (7 lat temu)
Dana
 
do 4elza: Zdjęcia minimalnie różnią się od siebie, dzielą je sekundy albo minuty. Tamto z linka ma nieco szerszy kadr z lewej, na tym z kolei domy są bardziej przybliżone. Jakieś podpowiedzi? Powyższe mogę usunąć.
2024-02-26 08:25:55 (2 lata temu)
4elza
 
do Dana : Trudno mi to ocenić...
2024-02-26 08:28:44 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek ;-)
2022-08-14 19:23:08 (3 lata temu)
do ZPKSoft: Ten pies to Baca, należący do Stanisława Szukalskiego (2. z lewej) :)
2023-12-13 15:15:52 (2 lata temu)
max
 
+8 głosów:8
"Obiekt hydrotechniczny - Wody Polskie. Budowla portowa usytuowana na obszarze puławskiego nabrzeża portu w celu przeładunkowym i postojowym oraz technicznym" - kto i w jakim celu taki obiekt założył? To po prostu "port rzeczny" jest.
2024-01-14 18:05:42 (2 lata temu)
max
 
+5 głosów:5
Posprzątane.
2024-01-14 18:14:28 (2 lata temu)
este
 
+5 głosów:5
Wody Polskie nie będą zadowolone, że ktoś im obiekt hydrotechniczny skasował ;)
2024-01-14 18:21:38 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Witam wszystkich. Czytając te wszystkie wypowiedzi, oraz wracając do innych ostrych dyskusji w których też brałem udział, naszła mnie taka myśl "Dokąd idziesz Fotopolsko". Jeden z najlepszych portali fotograficznych jak nie najlepszy, zamienia się w chamski portal dyskusyjny. Tu na portalu powstał taki podział, na równych, równiejszych i niechcianych. Mamy tu tylu wspaniałych fotopolan, chodzi mi o posiadaną przez nich wiedzę, wymienię paru (Zosia z Pawłem, max, fantom, ylook, yani, blagio, itd.). tych udawaczy nie wymienię bo szkoda pisania. Są tu tacy co robią taki burdel na fp, wstawiają nazwy i numery na chybił trafił, im nikt nie zwraca uwagi, bo oni milczą i kolesiostwo. Zastanawia mnie postawa Neo który nie reaguje na te chamskie, bezpodstawne dyskusje Pozdrawiam wszystkich.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2024-01-15 09:55:56 (2 lata temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
do max: Fakt. tego jeszcze nie grali.Ale ten ktoś zapomniał dopisać "szczególnego przeznaczenia" bo tak stoi w rozporządzeniu.
2024-01-14 18:16:06 (2 lata temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do max: Co to znaczy posprzątane? Obiekt jest poważną budowlą i należało go zostawić, a nie usuwać. Jak się czegoś nie rozumie to należy zapytać i wyjaśnić panie miotłowy od sprzątania.
2024-01-14 19:16:11 (2 lata temu)
max
 
+7 głosów:7
do Woj11: Niedługo parking przy centrum handlowym stanie się "budowlą drogową usytuowaną przy sklepie .... w celu załadunkowym i postojowym" :)))
2024-01-14 18:20:00 (2 lata temu)
Nemezis
 
2024-01-14 19:14:14 (2 lata temu)
max
 
+4 głosów:4
do este: Wśród "wojskowych" definicji występowała kałuża - obiekt hydrotechniczny bez znaczenia strategicznego ... :))
2024-01-14 18:23:53 (2 lata temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do este: ☺☺☺ wiem źe to jest z mojej strony powiedzmy cham....ale to kandiduje minimalnie na komentarz miesiąca ☺☺☺
2024-01-14 18:25:16 (2 lata temu)
Woj11
 
+6 głosów:6
do max: Rzeka - przeszkoda terenowa o 100% wilgotności
2024-01-14 18:28:32 (2 lata temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do Nemezis: A co mają wspólnego zalinkowane zdjęcia z nazwą przedmiotowego obiektu, bo nie bardzo rozumiem...?
2024-01-15 07:03:17 (2 lata temu)
max
 
+4 głosów:4
do Nemezis: Nie pleć głupot.
2024-01-14 19:18:55 (2 lata temu)
Nemezis
 
do max: Osobiście dowiadywałam się w Wodach Polskich w Puławach jak ten obiekt się nazywa i tam mi powiedzieli. Dlaczego tak poważny obiekt ma być gorszy od kawałka drewnianego mola nad jakimś zalewem czy jeziorem?
2024-01-14 19:21:22 (2 lata temu)
Nemezis
 
do max: To taki obiekt o wielu funkcjach min. naprawczej i hydrotechnicznej.
2024-01-14 19:23:00 (2 lata temu)
Nemezis
 
do max: Duży port rzeczny skupia w sobie czasami wiele różnych obiektów wartych wyodrębnienia, min. ta pływająca platforma zwana w dokumentacji portu "obiektem hydrotechnicznym".
2024-01-14 19:26:46 (2 lata temu)
max
 
+5 głosów:5
do Nemezis: Taki obiekt nazywa się port!
2024-01-14 19:25:37 (2 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Zapoznaj się z rozporządzeniem MŚ z dnia 20 kwietnia 2007, a konkretnie & 3 pkt. 1.
2024-01-14 20:10:54 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Stwarzanie obiektów i podobiektów jest wielka odpowiedzialnoścz. Niejest to tylko zabawa i zbieranie punktów. Sama widziś źe trzeba później dbać o dopisiwanie zdjięć do obieketów które stworzylaś w miejscu kdzie niejest lokalny fotopolan który by nad tym pilnowal. Powstaje niepotrzebny balagan ,zwlaścia kiedy ten ponton jest obiektem który się porusza.
2024-01-14 20:53:41 (2 lata temu)
do Woj11: Tak z mojej wrodzonej ciekawości....moźeś mi podać link ? Niewiem co pod tym zkrótem szukać, dziękuję ☺
2024-01-14 20:37:33 (2 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
2024-01-14 20:39:20 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do vetinari: musisz tylko kliknać po otworzeniu w link pdf
2024-01-14 20:41:18 (2 lata temu)
do max: Dziękuje...
2024-01-14 20:48:06 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Woj11: Dziękuje.....
2024-01-14 20:47:54 (2 lata temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do vetinari: Żałosny jesteś, to nie ponton i nie porusza się o wielu lat i nie poruszy w najbliższych latach. Nie masz wiedzy na ten temat i snujesz tylko oskarżenia pod moim adresem aby wszyscy widzieli jak to jestem zła i się nie znam. Bałągan to jest tutaj na FP i będzie. Widzę, że ty tylko tyle możesz żeby mnie oczernić, bo ani nie pomożesz (twoje słowa nie mam uprawnień na Lublin) ani nie poprawisz bałaganu jaki niby to fachowcy stworzyli przede mną i Waldemarem S w Lublinie. Potrafisz podlizywać się tym co to jednym klknięciem sprzątają, wywalają zdjęcia i obiekty bo tylko tyle mogą, nie widząc błędów i innych. Jak zwróciłam uwagę na zły adres i fikcyjną ulicę to była cisza kilka dni, bo jako to? smyk i miros to wyrocznie nie do poprawienia, a jednak i oni tworzyli fikcję w Lublinie. Weź się w garść, ogarnij jak jeszcze porafisz być sobą i pomagaj, a nie oczerniasz mnie przy byle okazji.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błędy
2024-01-14 21:02:32 (2 lata temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przykład na bałagan; da signa poprawiła smyka na Kunickiego 21 (obiekt stworzony - fikcja) i głupi podpis - trzy okna należą do kamienicy nr 21 w kamienicy nr 23. Dobrze, że poprawiła, bo bałagan to on zrobił. Przykładów jest na pęczki tylko jak ja zwrócę uwagę to jest źle, bo jak to? Eliza S z Lublina wie lepiej niż smyk, miros czy pawel? dlaczego na moje poprawne uwagi jest taka reakcja i oczernianie mnie przy byle okazji przez ciebie - bałagan, ile to pracy przenieść jedno zdjęcie itd? tyle tylko potrafisz? i podlizywać się przy byle okazji? wstyd!
2024-01-14 21:11:28 (2 lata temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do vetinari: Gdyby nie Piotr Brzezina do dzisiaj byłyby budynki podpisane ze znacznikami na Łęczyńskiej w Lublinie gdzie faktycznie stoją na ul. Podlaskiej. Kilka dni pisałam w komentarzach i nikt z wielkich ADM nie raczył poprawić bo; nie widzieli tacy są zapracowani. Jak tylko do mnie jest byle uwaga zaraz są wszyscy i atak, i brzydkie słowa i krytyka i zarzucanie mi arogancji itp. wyimaginowane i wyssane z palca słowa aby mnie poniżyć i oczernić, a pomocy zero. Do dzisiaj (kilka miesięcy) nie poprawiono błędnego adresu na Kalinowszczyźnie bo jak to? ylock jest nieomylny itd.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błędy
2024-01-14 21:18:04 (2 lata temu)
vetinari
 
+7 głosów:7
do Nemezis: Tak, jestem źalostny, ale masochistą. Prowadząc z Tobą diskusie zawsze dochodzimy do tego samego. Ja jestem ten co nietancuje na Twoją muzyczke, chociaź tak pięknie graś...... Niebędę usuwal cokolwiek bez więdzy o tom, czy naprz. ta dzielnica kiedyś nieistniala.... To źe niemasz obcjie editowania podobnych rzeczy niejest moja wina, ale raczej niezaufanie do Twojej osoby przez tych, co Ci mogą takką obcjie przyznać. Dobrze źe ten obiekt "hydrotechniczny" jest usunięty, byl stworzony na sile.
I po drógie, wiesz ile razy nie tylko Danka i Piotr zprzątala w Lublinie na Twoją uwage ? Jesteś tak pewna w swoją prawdą źe niecheś widzieć nic więcej. Nielubiś diskusiii, nieznoszyś jakykolwiek komentarz który niejest wobec Twojej uwadze milościwie nastawiony. Potrzebujeś na kaźdą uwage list polecany z oficialnym podziękowaniem i puget kwiatów? Tak, czasami się zdarza źe powstają niedorobione rzeczy. Ale nik na to tak arogancko niezwraca uwage jak Ty. Moja dziśajsia dobroć wobec Ciebie się tym wyczerpala, ide sobie puścicz mój ulubiony seral Szpytal na periferiach i wyszukam sobie scene z Štrosmajerem i golębicą.... I jeście jedno, nielubie oszustów...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2024-01-14 21:52:50 (2 lata temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
do Nemezis: Jednak jest to ponton. Ponton – urządzenie pływające w kształcie szczelnej zamkniętej skrzyni służące do ustawiania na nim dźwigów (portowych), rusztowań stoczniowych, baraków, mostów, itp.
2024-01-14 21:17:55 (2 lata temu)
Nemezis
 
do Woj11: Przemówi do mnie konkretny link tego urządzenia w porcie puławskim, w inne opisy nie wierzę.
2024-01-14 21:23:32 (2 lata temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do Woj11: Jeźeli podczas pisania tego zdania slyśaleś pukanie....to się odbijal groch od sciany.....☺
2024-01-14 21:58:50 (2 lata temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do Nemezis: Po wielu bezowocnych dyskusjach z Tobą, jestem w 100% przekonany, że nie istnieje dla Ciebie żadna instancja która przemówi do Ciebie tutaj na portalu. Geoportal BLE, bo masz lepszy, materiały archiwalne ... BLE bo pytałaś w urzędzie, logika.. BLE bo w parafii powiedzieli.... a wogóle to burdel tu macie siostry w tym Archeo .... przejaw skrajnego lenistwa ADM i lekceważenia, złośliwości i bezczelności ADM które nie dość, że nie chce uwzględniać wszystkich Twoich uwag (niektóre są zdecydowanie zasadne), a do tego jeszcze cała ta grupa jest przeciwko wszystkim i wszystkich....

Strach się bać!
2024-01-14 22:15:26 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do 4elza: Naprz. źe parking przy restauracji w Wetlinie jest oznaczony jako obiekt sakralny ☺☺☺
2024-01-15 08:51:23 (2 lata temu)
do vetinari: Obiekt już jest oznaczony prawidłowo.
2024-01-15 09:37:43 (2 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do da signa: Jak rozumiem status przeszedł automatycznie z głównego obiektu na podobiekt (a tego już nie sprawdziłam).
Dzięki za korektę, co nie zmienia faktu, że bez związku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2024-01-15 16:12:11 (2 lata temu)
do piotr brzezina : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-01-15 11:00:10 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Na to wszystko, limity nie wpływają. Chamskie, bezczelne i wyśmiewające komentarze to nie w tym portalu.
2024-01-15 11:14:49 (2 lata temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do 4elza: Mojim zdaniem chodzilo o same nazwy tych obiektów. Oba parkingy są dopisane jako podobiekty głównych obiektów, więc nazwy "Parking przy...." są zbędne, bo w scieźce przypisań jest widoczne źe chodzi o parking przy kauflandu albo tej restauracji. I tak naprwde, te nazwy są lekko kujące w oczy ☺
2024-01-15 16:22:33 (2 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do vetinari: Słusznie, koryguję nazwę.
2024-01-15 16:24:31 (2 lata temu)
MichałLew
 
+2 głosów:2
Pisze jak byk że to Annopol.
2024-07-07 12:17:38 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do MichałLew:
Przypisane.
2024-07-07 14:26:49 (rok temu)
Nemezis
 
Po części statki cumują do obiektu hydrotechnicznego Wód Polskich
2024-01-14 17:51:54 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
"KAZIMIERZ WIELKI" ex "JUPITER"
Rok budowy: 1900
Stocznia: Gustav Koch Werft, Stettin
Nr bud.: 94

Więcej informacji:


2024-01-14 18:21:18 (2 lata temu)
Rafał T
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Twój link nie działa : (
2024-01-14 18:16:24 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Tu masz chyba odpowiedź ☺
2024-01-14 18:19:43 (2 lata temu)
WOW ☺
2024-11-08 19:35:16 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
W zasadzie jest to prom parowy.
2025-06-01 12:00:07 (rok temu)
Dana
 
do nyskadolniak: Pomyślałam, że to mógl być ten sam, o którym mowa na początku linku
2025-06-01 12:28:03 (rok temu)
Dana
 
do Dana : No dobrze - poprawię; w końcu na zdjęciu występuje on w roli promu :)
2025-06-01 12:35:26 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Moim zdaniem to żadne Puławy nie sa, ale to Annopol jest ... podwójna linia izbic po pierwsze , a dokładniej tutaj widać tą linię drzew :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-09-25 14:32:41 (9 miesięcy temu)
do ylooC: Ok, zmieniam przypisanie
2025-09-25 15:35:10 (9 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
179 Dyskusji (ostatnia 9 miesięcy temu)
Rzeka Wisła (lubelskie) - obiekty i wydarzenia
Rzeka Wisła (lubelskie) w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet