| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Szpitalna 5
34
m
Opole
Śluza żeglugowa
35
m
Opole
Wydział Promocji Urzędu Miasta, Wy...
38
m
Opole
Mały Młyn Odrzański
39
m
Opole
Szpitalna 7
45
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Podmiana + autor + datowanie
2018-06-28 15:25:27 (7 lat temu)
TW40
 
do Desperado: !!!
2018-06-28 22:26:59 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nieaktualne
2014-05-20 14:27:01 (12 lat temu)
foxi
 
Cristo pożyczyłem sobie opis z już publikowanego na to jest większe, ale ma małą wadę, bo funkcjonuje z obciętym historycznym podpisem, moim zdaniem powinny zostać obie fotografie.
2014-02-01 21:19:15 (12 lat temu)
foxi
 
2017-03-09 21:29:54 (9 lat temu)
Ktoś może już był na nowej wystawie w Muzeum Śląska Opolskiego - "Ujarzmianie Odry" i mógłby się podzielić wrażeniami? Jakieś ciekawe zdjęcia lub informacje?
2014-11-29 15:52:11 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-01-26 23:53:56 (11 lat temu)
esski
 
do Oderstr.: Od samego początku istnienia FP wszelkie publikowane zdjęcia powinny być pozbawione widocznych tu żabków otaczających widokówkę.
2015-01-27 00:05:23 (11 lat temu)
do esski : Naniesiono korektę. Dzięki.
2015-01-27 07:57:39 (11 lat temu)
OPPELN1945
 
+1 głosów:1
Opolska Wenecja w swoim najładniejszym malowaniu i piękn bariery mostu dlaczego nie mogły zostać !
2020-02-10 02:40:40 (6 lat temu)
Czy sam zostałeś poszkodowany w wyniku powodzi? Wciąż,mimo upływu lat nie mogę uwierzyć że coś takiego nas spotkało :(
2015-08-12 21:45:02 (10 lat temu)
Ja na szczęście mieszkam za wiaduktem - Chmielowice city :) Zapraszam do galerii :)
2015-08-12 22:19:05 (10 lat temu)
Tak było. Desperado, cyknąłeś mi w nerw.
Jestem już ostatni raz na tym świecie i już się niczego nie boję, jednak ta powódź trochę mnie zdumiała... zresztą, poczytaj i pooglądaj..


Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2015-08-12 22:49:51 (10 lat temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do Tomi_Opole: W ogrodzie koło 3 metrów wody. W piwnicy do 1,20 m. W garażu zalany Cinquecento teściowej :) Ja moje auto ewakuowałem dzień wcześniej do sąsiada. W porównaniem z innymi straty niewielkie. Jako jedyni z sąsiadem mieliśmy prąd przy tej części Domańskiego. Około 11:00 pojawiła się niemiecka telewizja RTL i przeprowadziła z nami wywiady :) Do dziś mam je na kasecie VHS. Poprosiłem i przysłali :) Oni odjechali szybko w okolice Skorogoszczy bo tam czekał na nich śmigłowiec. Ot takie wspominki. Dzisiaj już na spokojnie. Najzabawniejsze były przeżycia z jednostką wojskową na Domańskiego. Obłożyli się workami, jakby miał nas zalać Bałtyk i nie wychylali nosów zza płotu. Przyznam szczerze, że gwałtem "zachęciliśmy" ich do pomocy. Potem poszło już gładko i byli z nami. Choć najpierw słyszeliśmy : nie ma rozkazu :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2015-08-12 22:05:25 (10 lat temu)
Desperado
 
+4 głosów:4
do Tomi_Opole: Chmielowice ? No to muszę opowiedzieć jeszcze trzy historyjki :) Około godziny 12 ktoś przyleciał i zaczął histerycznie krzyczeć, że od Chmielowic idzie na Dambonia i na nas kolejna fala. Podobno 2 metrowa. Wiadomość nawet wtedy dla mnie absurdalna ale trzeba było widzieć jaką wzbudziła panikę. Zacząłem ludziom tłumaczyć jak to mogłoby być możliwe ? Niewiele pomogło :) Druga : mój szwagier miał w domu sklep z chemią. Wszyscy kupowali baterie, świeczki - a właściwie nie kupowali, bo szwagier rozdawał w ramach pomocy. Nagle wchodzi mężczyzna i pyta o farbę do włosów w kolorze ciemny blond. Zdziwiony pytam : farbę ? Nie zarejestrował pan co się dzieje ? A on na to : idź pan powiedz to mojej żonie :))) Trzecia : po 17 postanowiłem dostać się na drugą stronę Opola. Ze mną pojechał też radiowóz policji i kierowca z MPK. Pojechaliśmy do Prószkowa, potem bocznymi drogami na most na autostradzie, dalej przez Przywory i Suchy Bór do Opola. W sumie około 70 km. Ale dzieci były bezpiecznie :)
2015-08-12 22:33:37 (10 lat temu)
do Desperado: Gaduła z Ciebie :P
2015-08-12 22:40:52 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Desperado: Świetne historie :) Jak masz więcej w zanadrzu to chętnie poczytamy :) A może potem zrobiłbyś z nich jakiś artykuł na portal? :)
2015-08-12 23:03:33 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Zabudowa ul. Szpitalnej składająca się na "Opolską Wenecję" położoną nad Młynówką. Widać tu doskonale jak duże zmiany zaszły w istniejącej tu zabudowie. Syna...
Śluza na Młynówce.
1885
-
1901
1885
-
1910
1905
-
1915
1908
-
1935
1910
-
1935
1936
-
1963
1936
-
1965
1961
-
1968
1965
-
1975
1965
-
1975
Jaz na innych zdjęciach
1894
-
1915
1894
-
1965
1913
-
2010
1965
-
2024
2015
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet