| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża
0km
000m
7km
970m
11km
600m
13km
430m
13km
450m
14km
300m
15km
822m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
deriush
 
+1 głosów:1
Czy budynki dworcowe były budowane wg tego samego projektu? Czy ten sam architekt?
2017-12-04 19:51:00 (8 lat temu)
Elvictorof
 
+1 głosów:1
do deriush: Tak, to był typowy projekt budynku stacyjnego.Ten sam projekt
2021-10-12 08:29:40 (4 lata temu)
Mikrob
 
Niegdyś miasto wojewódzkie,a dzisiaj nie ma stacji kolejowej.
2019-03-25 09:04:16 (7 lat temu)
W 1968 roku przyjechałem tutaj na cwiczenia do jednostki wojskowej i zdziwiłem się że tu kończą się tory..
2024-07-06 11:02:59 (rok temu)
Joanna Syrenka
 
+5 głosów:5
14.06.2026 roku do Łomży wróciły regularne połączenia pasażerskie.
2026-06-15 22:12:55 (12 dni temu)
do Mikrob: Jak utworzono już to województwo Łomżyńskie to dopiero zorientowano się że jest to: pierwsze miasto wojewódzkie bez kolei.To był jeden z absurdów Gierkowskiej reformy, Jelenia Góra dziś płaci cenę nadmiernego rozwleczenia i wydłużenia po dołączeniu Cieplic, Sobieszowa i Maciejowej ( konieczność aby w ogóle mogła być miastem woj.) miasto ma ogromną długość kilometrów ulic do odśnieżania, długie są też trasy wszystkich innych służb komunalnych generujące dodatkowe koszty dojazdu, problemu takiego nie ma np. Legnica, jest pięknym kwadratem o 100 000 mieszkańców.
2019-03-25 09:53:16 (7 lat temu)
Mikrob
 
do Dariusz Łukasik: Nie wiem, czy Łomża nie jest ewenementem średnich polski miast. Według wiki ma ponad 60 tyś. mieszkańców. Czy jest drugie miasto w Polsce o porównywalnej liczbie ludności bez kolei?
2019-03-25 10:06:45 (7 lat temu)
do Mikrob: Na pewno jest, radosne, masowe wyłączenia linii kolejowych przez PKP na naszych terenach (woj. zachodnie)....To dawna "Kongresówka", nawet jako miast gubernialne miało chyba tylko linię kolejową, towarową i ewentualnie pod kątem wojskowym ją wybudowano.
2019-03-25 10:13:24 (7 lat temu)
tomimaki
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Jastrzębie-Zdrój.
2024-07-06 11:19:41 (rok temu)
Mikrob
 
do Dariusz Łukasik: W opisie Stacji jest mowa o połączeniach pasażerskich.
2019-03-25 10:25:59 (7 lat temu)
do Mikrob: Wg. rozkładu jazdy PKP (Konduktorski - cały Kraj) który posiadam z 1963 r. Pociągi pasażerskie do Łomży- tylko ze stacji Śniadowo (linia kolejowa Ostrołęka- Łapy) 7 składów dziennie; pierwszy o 4.33, ost. o 22 z minutami.Nawet nieźle.
2019-03-25 10:51:39 (7 lat temu)
Soravia
 
do Mikrob: Jeszcze w 1972 roku jechałem bezpośrednim pociągiem osobowym z Warszawy Wileńskiej do Łomży przez Śniadowo. Na stacji w Łomży, w środku miasta, tory były zakończone kozłami oporowymi.
2024-07-06 10:31:42 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 dni temu)
Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża - obiekty i wydarzenia
Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet