| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Linie kolejowe w województwie opolskim

Kolej piaskowa

OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie opolskim
61
132
136
137
143
144
151
175
177
181
194
195
196
259
272
277
287
288
293
294
297
301
304
306
307
313
317
321
325
328
329
332
333
338
343
767
769

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie opolskim

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...270271następna
Dana
 
Podmiana, wpisanie autora
2026-06-24 17:01:18 (3 dni temu)
Petrus
 
+2 głosów:2
Informacyjnie - pod koniec zeszłego roku budynek rozebrano
2026-06-14 21:30:21 (13 dni temu)
No, tu bym się troche wachal z przypisaniem do nastawni. Mojim zdaniem przypisanie powino być do stacji kolejowej i w opisu masz juź podane skąd ten piękny i napewno ciekawy widok jest zrobiony ☺
2026-05-17 13:54:47 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do vetinari: Chyba teraz będzie dobrze
2026-05-17 14:05:49 (miesiąc temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : ☺☺☺
2026-05-17 14:14:22 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do vetinari:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Błąd
2026-05-17 20:44:45 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Jakby były znaczniki na kominach horyzont by ożył.
2026-05-17 20:47:33 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Dodałem znacznik
2026-05-18 09:25:04 (miesiąc temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Ludzie z daleka będą się mogli zorientować gdzie to jest,
2026-05-18 10:03:45 (miesiąc temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Sądząc po tych białych pasach na słupach wiaty to może być później...
2026-05-30 18:29:42 (28 dni temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Tu masz poprawione ale wstawić Ci nie wolno, bo ingerował program bazujący na AI. Zaraz będzie krzyk, że na oryginale nie widać wskazówek zegara a na tym tak :)
2026-05-31 22:09:36 (27 dni temu)
do Desperado: Dzięki wielkie. Wygląda zacnie. A pytanko mam - na jakiej zasadzie Fotopolska rozpoznaje okres powstania zdjęcia?
2026-06-01 09:43:22 (26 dni temu)
Jarosław Dubowski
 
+4 głosów:4
do Tomi_Opole: Sama nie rozpoznaje, rozpoznaje wstawca i rozpoznają komentujący. Na podstawie wielu czynników - ubiorów, języka i treści widocznych napisów, wiadomości o powstaniu bądź wyburzeniu obiektów lub zmianie ich stanu.
2026-06-01 10:54:35 (26 dni temu)
Antek Czechow
 
+2 głosów:2
2026-06-01 19:49:11 (26 dni temu)
Soravia
 
+1 głosów:1
Korekta
2026-06-02 01:31:50 (26 dni temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Tu jest kolejna i najlepsza wersja. Teraz trzeba się na jedną zdecydować.
2026-06-02 12:02:05 (25 dni temu)
do Desperado: No tego jeszcze nie grali :)
2026-06-02 13:54:51 (25 dni temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
1974+ (Autosan H9).
2026-06-06 13:06:23 (21 dni temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Ok, ujednoliciłem datowanie całej serii zdjęć. Dzięki.
2026-06-07 00:06:09 (21 dni temu)
Woj11
 
2026-06-06 13:33:47 (21 dni temu)
Po lewej, w oddali, wyburazona kilka latvtemu Centrala Rybna w centrum Borowska 1-3
2026-06-06 15:03:52 (21 dni temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Końcówka lat 60-tych. Moda, fryzury na Beatlesa
2026-06-15 12:31:34 (12 dni temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
2026-06-23 15:12:25 (4 dni temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie byłem pewny czy to w ogóle Wrocław, stąd podpiąłem pod produkty LHW, ale super, że udało się zidentyfikować. Dałem znacznik.
2026-06-23 17:38:16 (4 dni temu)
do labeo7: A ja jeszcze dopisałem do dwóch obiektów.
2026-06-23 21:26:47 (4 dni temu)
Pokaż na mapie
2701 Dyskusji (ostatnia 3 dni temu)
Linie kolejowe w województwie opolskim - obiekty i wydarzenia
313
307
313 następna
61
61
-
136
132
-
143
144
-
177
137
-
177
181
-
196
181
-
272
259
-
287
288
-
297
277
-
297
301
-
307
301
-
307
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet