| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia Kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie
30km
200m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linia Kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie

Obiekt jest w trakcie budowy
Inwestor: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (1 inwestycja)
Wykonawca: TPF sp. z o.o. (1 realizacja)
Zbudowano: 2020-2023
Umowa o nadzór dotyczy ważnego społecznie projektu, którego wartość wynosi 660 mln zł, a dofinansowanie pochodzi z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Prace budowlane już się rozpoczęły i planowane są do II kwartału 2023 roku. Dostęp do kolei zwiększą nowe przystanki: Miasteczko Śląskie Centrum, Mierzęcice, Zawiercie Kądzielów oraz stacja Pyrzowice Lotnisko. W Zawierciu, Pyrzowicach i Tarnowskich Górach zostaną zamontowane windy, aby ułatwić podróże osobom o ograniczonej możliwości poruszania się. Perony będą oświetlone i wyposażone w wiaty, ławki, nagłośnienie i monitoring oraz czytelne oznakowanie i tablice informacyjne. Na stacji Zawiercie będzie nowy peron. Z myślą o wygodzie podróżnych zostaną zmodernizowane perony
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Chyba most na Czarnej Przemszy.
2021-03-12 09:15:01 (5 lat temu)
4elza
 
do ritterswalder: Który konkretnie?
2021-03-13 06:30:38 (5 lat temu)
do 4elza: Na linii kolejowej TG-Zawiercie.
2021-03-13 06:52:05 (5 lat temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
Moim zdaniem, to może być most na Czarnej Przemszy, na trasie Zawiercie Poręba .... ten tutaj Z tego ujęcia google, wydaje się, że konstrukcja przyczółków pasuje. Ale bez fizycznych oględzin nic pewnego.
2024-01-12 14:44:21 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Ja nie mam wątpliwości - to dokładnie ten most.... jakieś głosy przeciw?Nawet układ ścieżek wydeptanych wtedy i dzisiaj pasuje do zdjęć z google i geoportalu
2024-01-13 00:35:48 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Natomiast na geoportalu, jest zdjęcie lekko pod kątem, pasuje idealnie...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2024-01-12 14:46:46 (2 lata temu)
do ylooC: Pytanie czy istnieje nadal czy przy odbudowie linii 182 został zastąpiony nowym...
2024-01-13 16:40:49 (2 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
Proponuję, żebyś zostawił tylko to drugie zdjęcie.
2024-09-22 19:54:34 (rok temu)
do max: Jaki powód?
2024-09-22 20:12:56 (rok temu)
max
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Są dwa identyczne zdjęcia (tyle, że jedno z pociągiem). Teoretycznie mogłeś jeszcze trochę poczekać i byłby jeszcze pociąg biało-pomarańczowy, czerwono-niebieski ... Skoro obiekt to "Przejazd kolejowy" to zdjęcie jest w zupełności wystarczające (a poza tym pociąg przesłania elementy infrastruktury za przejazdem).
2024-09-22 20:19:40 (rok temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do max: Ja tego nie usunę, chcesz to usuwaj., podaj powód i już a jak nie to poczekaj parę dni i same zniknie jak inne tu znikają.
2024-09-22 20:22:36 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Piotr, rozmawiam z tobą jak z człowiekiem a ty dalej swoje. Znowu ci coś zniknęło? Nie usuniesz bo?
2024-09-22 20:26:46 (rok temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do max: Bo się kolejny rekord oddali...
2024-09-22 20:28:57 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do max: Bo jest pociąg Kolei Śląskich.
2024-09-22 20:29:08 (rok temu)
do max: Od kiedy Ty rozmawiasz jak człowiek z człowiekiem, chyba że od dziś. Od lat jak mi się udaje robię takie i takie zdjęcie przejazdu. Nikomu to nie przeszkadzało.
2024-09-22 20:30:42 (rok temu)
da signa
 
+6 głosów:6
do max: Ten przejazd ma raptem dwa zdjęcia. Jedno ogólne, gdzie widać wszystkie szczegóły i drugie w trakcie użytku.
2024-09-22 20:31:58 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do max: Jeden z Twoich kolegów napisał "przyjdzie taki dzień i tak wyleci". Nie będę tu kopiował całego komentarza.(dotyczy znikających zdjęć). Zadałeś pytanie "Nie usuniesz bo ?" Nie usunę bo są zgodne z regulaminem. Twój powód 'Są dwa identyczne zdęcia (tyle że jedno z pociągiem)" Nie ośmieszaj się, chwalisz się tu jakimiś tytułami, specjalizacjami. a piszesz bzdury. (5+ i 5) te same oceny tylko jedna ma +. Zaraz napiszesz że nie ma takich ocen z +.
2024-09-23 07:02:13 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do fantom: Który rekord ? chyba ze rekord kolorowych pociągów.
2024-09-22 20:31:40 (rok temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Linia Kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie - obiekty i wydarzenia
Linia Kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet