| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Linie kolejowe w województwie wielkopolskim

Wąskotorowe

OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie wielkopolskim
3
14
18
131
181
203
206
239
240
271
272
281
307
351
352
353
354
355
356
357
359
360
361
362
363
366
368
369
371
Więcej (26)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie wielkopolskim

W maju 1846 Berlin-Stettiner Eisenbahn-Gesellschaft (BSE), czyli Towarzystwo Kolei Żelaznej Berlińsko-Szczecińskiej oddało do użytku odcinek ze Szczecina do Starg...
dodano: 2016-10-15, autor: andre13
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...331332następna
Tej kładki chyba już nie ma.
2026-06-20 13:48:31 (7 dni temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Ten budynek został zburzony kilka miesięcy temu.
2026-06-14 00:09:15 (14 dni temu)
Tomiko
 
Wątpię, żeby to była noclegownia PKP- budynek jest na to zbyt duży, a noclegownia bardzie byłaby przydatna w Gnieźnie. Wydaje mi się, że budynek należy do zakładu karnego, tym bardziej, że teren jest częściowo ogrodzony płotem z drutem kolczastym.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr
2026-06-19 19:14:22 (8 dni temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Ta maszyna to jest sprawna czy tylko zimny eksponat?
2026-05-25 11:35:45 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2026-05-25 11:41:01 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: A, czyli jest nadzieja na uruchomienie ;)
2026-05-25 11:47:52 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Są perspektywy aby w przyszłym roku lokomotywa cieszyła oczy prowadząc pociągi retro
2026-05-25 14:58:13 (miesiąc temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
SU45 zwana przez kolejarzy "Fiatem"
2026-05-25 07:21:14 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Pomuchelskopp: Jak przejdziesz kilka zdjęć dalej to znajdziesz fotografię Fiata z dużym Fiatem :P
2026-05-25 11:12:11 (miesiąc temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Popraw datowanie.
2026-05-30 20:12:38 (28 dni temu)
A źródło to Archiwum Państwowe w Poznaniu Oddział w Gnieźnie czy Fortepan?
2026-05-30 22:09:02 (28 dni temu)
ulec
 
+1 głosów:1
do Tomiko: Ok.Poprawione.
2026-05-30 22:07:39 (28 dni temu)
ulec
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Pobrane z . Tam też informacja o oryginale zdjęcia (zasoby AP Poznań oddział Gniezno).
2026-05-30 22:33:56 (28 dni temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
1974+ (Autosan H9).
2026-06-06 13:06:23 (21 dni temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Ok, ujednoliciłem datowanie całej serii zdjęć. Dzięki.
2026-06-07 00:06:09 (21 dni temu)
Woj11
 
2026-06-06 13:33:47 (21 dni temu)
Po lewej, w oddali, wyburazona kilka latvtemu Centrala Rybna w centrum Borowska 1-3
2026-06-06 15:03:52 (21 dni temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
2026-06-23 15:12:25 (4 dni temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie byłem pewny czy to w ogóle Wrocław, stąd podpiąłem pod produkty LHW, ale super, że udało się zidentyfikować. Dałem znacznik.
2026-06-23 17:38:16 (4 dni temu)
do labeo7: A ja jeszcze dopisałem do dwóch obiektów.
2026-06-23 21:26:47 (4 dni temu)
Pokaż na mapie
3318 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Linie kolejowe w województwie wielkopolskim - obiekty i wydarzenia
281 815
808
815 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet