| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. 1 Maja
1
2
3
3
5
Więcej (88)
Obiekty w okolicy
Fabryka Mebli i Stolarki Budowlane...
25
m
Opole
1 Maja 59
46
m
Opole
1 Maja 57
47
m
Opole
1 Maja 55
53
m
Opole
1 Maja 61
54
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Podobne na Książąt Opolskich 32.
2016-03-24 21:30:32 (10 lat temu)
Gandalf
 
Ja bym powiedział, że Dubois 22 obecnie sklep "Elektronika dla wszystkich"
2016-03-24 21:37:40 (10 lat temu)
do Cristoforo: Taki też był mój pierwszy trop :) Ale ta ulica idzie na lewo w dół.
2016-03-24 21:33:52 (10 lat temu)
do Gandalf: W tych latach był tam sklep spożywczy. Czy one były zawsze oddzielne ? Ja chodziłem wtedy do III LO i takiego sklepu nie pamiętam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-03-24 22:05:17 (10 lat temu)
foxi
 
do Gandalf: To będzie ten rejon tylko który sklep ?
2016-03-25 11:31:49 (10 lat temu)
foxi
 
do Gandalf: Pod jakim linkiem znajdziemy zdjęcie porównawcze, które wskazuje ikonka ?
2016-03-25 22:21:08 (10 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Z tego co pamiętam były zawsze oddzielne. Na zdjęciu jest chyba salonik "Ruchu", później był tam sklep motoryzacyjny a obecnie elektroniczny. Oczywiście jeżeli to jest to miejsce, bo mogę się mylić.
2016-03-24 22:26:22 (10 lat temu)
do Gandalf: Nasz typ to była Ozimska 61. O ile dobrze pamiętamy tam był taki sklep. I zgadzałby się spadek ulicy na lewo.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-03-24 22:42:12 (10 lat temu)
foxi
 
do Desperado: A tu masz foto Twojego wariantu
2016-03-26 17:28:26 (10 lat temu)
do foxi: Już nie wskazuje. Twoje zdjęcie wylądowało niestety w koszu.
2016-03-25 22:27:42 (10 lat temu)
foxi
 
do Desperado: .. a takie śliczne było, amerykańskie ;-) w takim razie szerszy plan zobaczymy na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2016-03-26 10:22:05 (10 lat temu)
do foxi: Zgadza się. Przekonałeś mnie. Nie mieliśmy racji :)
2016-03-26 21:22:54 (10 lat temu)
foxi
 
Obok w budynku nr 20 powstał salon mistrza świata
2017-12-18 09:27:11 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet