| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. 1 Maja
1
2
3
3
5
Więcej (88)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Katowicka 31
74
m
Opole
Dom Ruchu Ludowego
80
m
Opole
Fabryka Mebli i Stolarki Budowlane...
171
m
Opole
1 Maja 83
191
m
Opole
1 Maja 83
193
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1 Maja 14 - Katowicka 26

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
Dawniej: Bar "Zagłoba"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
Bolek pisze - "Pamietacie? Za komuny był tam bar Zagłoba !!! Fakt,że spelunka,ale zawsze mozna było po pracy skoczyć na piwo,które tam zawsze było dostepne !!! To były czasy !!! "
2015-04-19 08:49:57 (11 lat temu)
To ja
 
Za komuny to ten lokal nazywał się "Odra" , "Zagłobą " został póżniej
2015-04-19 23:09:25 (11 lat temu)
Stenek
 
Ciut za mało architektury, pokazałbym też górę budynku, cegły jak to cegły
2015-04-19 23:35:14 (11 lat temu)
foxi
 
Podobna rozbiórka 80 lat temu na
2015-05-01 12:09:59 (11 lat temu)
foxi
 
2021-08-29 18:10:00 (4 lata temu)
foxi
 
Będzie taki biurowiec
2016-05-13 11:37:23 (10 lat temu)
Gandalf
 
Ciekawa sprawa, w dokumencie z którego pochodzi to zdjęcie kamienica ma adres 1 Maja 14 ?!
2024-03-18 19:09:33 (2 lata temu)
Gandalf
 
Dodałem przypisanie 1 Maja 14, Katowicka 26 na razie zostawiam bo być może kamienica miała podwójny adres. Ciekawi mnie kto utworzył tak ten obiekt ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2024-03-18 19:33:02 (2 lata temu)
To ja
 
+2 głosów:2
do Gandalf: Prawdopodobnie nr Katowicka 26 odnosi się do zakładu krawieckiego,który powstał kilka lat wcześniej w piwnicy budynku.To wejście i okno wystawowe zostało zrobione przez krawca p.Króla.Mieszkał w Szczepanowicach ,a tu otworzył zakład.Tak na marginesie był niesamowitym fachowcem jeśli chodzi o krawiectwo ciężki.Uszył mi dwa płaszcze ,były niesamowite.
2024-03-18 21:42:50 (2 lata temu)
do To ja: Masz rację, to samo chciałem napisać :) Niestety nie nosiłem płaszczy :)
2024-03-19 11:15:00 (2 lata temu)
To ja
 
+2 głosów:2
do Desperado: Ale p. Król szył też męskie garnitury,spodnie i wszystko co klient sobie życzył.Byl mistrzem krawieckim.Wczesniej pracował w zakładzie krawieckim Konsumy na Sienkiewicza,wyszywal nawet gwiazdki na galowych mundurach oficerskich.
2024-03-19 11:51:27 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet