starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Bronisław Miech
+7 głosów:7
Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie nowicjusza. Było wspaniale jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.
2018-05-30 20:09:44 (8 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
do Bronisław Miech: My również dziękujemy!
2018-05-30 20:46:14 (8 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Jaky tam nowicijusz, na stronach jesteś prawi 3 lata ☺ I ja dziekuje za bardzo fajne wspolne chwile, serdecznie pozdrawiam p. Urszule.
2018-05-31 06:59:30 (8 lat temu)
vetinari
+3 głosów:3
Mój wyzerunek z kartka na której jest program dnia..aaa musie zazdwonić jeścze do tych dwóch stojisk źe mamy troche spuźnienie..tak okolo godziny... Fotopolanie sa jak male dzieci, dajcie jim piekna pogode, aparat i pare nowych obiektów..i sa jak urwani z lańcucha...☺☺☺
2018-05-31 07:02:46 (8 lat temu)
Bronisław Miech
Na stronie od 2015 wrzesień
10 lat 9 miesięcy 9 dni
Dodane: 30 maja 2018, godz. 20:08:07
Autor zdjęcia: Bronisław Miech
Rozmiar: 1900px x 1264px
Aparat: NIKON D3
1 / 400sƒ / 10ISO 20030mm
0 pobrań
533 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Bronisław Miech
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)
Atrakcja turystyczna
Zabytek: 46095/8-799
Rekonstrukcja grodziska słowiańskiego z VIII – XI wieku. Według badań archeologicznych miejsce to było zasiedlone już w późnej epoce brązu i w okresie kultury łużyckiej. W V wieku przed naszą erą ówczesna osada została splądrowana i przestała istnieć. Mniej więcej w połowie VIII wieku ponownie zasiedlona przez Słowian, którzy opuścili to miejsce prawdopodobnie przed końcem XI wieku.